Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
brksnp
1 yıl önce - Pzr 03 Tem 2016, 21:38

Bu proje adına atılmış somut bir adım var mı?

Bursaray
1 yıl önce - Sal 05 Tem 2016, 01:19

bu proje gerçekleşmesi en zor proje şuan ilk olarak kronik ana arter sorunları çözülmeye çalışılıyor en az 2 dönem daha ana yollardaki kavşaklar ve yenilemeler devam edecek belki sonrasında bu proje hayata geçer

aknska

1 yıl önce - Prş 17 Ksm 2016, 16:49
bir gün olur umarım..

beklentim böyle bir şey olması
Batıda orhaneli yoluna çamlıca kavşağında bağlanan doğuda da otosansitin içinden yakın çevre yoluyla birleşerek şehrin etrafında tam bir ring oluşturacak bir yol..
Aralarda da çekirge ve teferrüç dağ yolu kısmından çıkış veren bir yol..

(+)

sağsalim
1 yıl önce - Cum 18 Ksm 2016, 11:32

bursanin daha ne kadar guneyine cevre yolu yapilabilir ki guney yakin cevre yolu yazmissiniz basliga.

bu gorseldeki projeyi destekliyorum bilakis bazi gocmen vatandaslarimiz gunden gune daga tirmaniyorlar. belediye de hic birsey olmamis gibi elektrik su goturuyor. zamaninda sultanlarin avlanmaya gittigi yer olan hunkar koskunden bile yukarilara binalar yapmislar. bari adam gibi bir yol yapsalar da kacak binalarin onune gecilsin. ancak korktugum nokta z yolu gibi dagin yuzunde iz birakacaksa kotu olur

ali alimi012
1 ay önce - Cmt 14 Ekm 2017, 17:36

otobanın devamı boş olduğuna göre bir gün bu yol devam edecek ama tam bir ring yolu olamayabilir en azından d 575 mudanya yoluna bağlanabilir ve adı da güneybatı çevre yolu olur.

Cüneyt5316

1 ay önce - Cmt 14 Ekm 2017, 23:01

Bugün eski çöplük lambaları(şimdiki Demirtaş kavşağı)ndan geçerken gördüm. Sol tarafta trafik milleti bile geçiyordu. Ya bileniniz var o acaba. Ne oldu bu Bursa trafiğini 2 gündür. 2 gündür Bursa çok fena olmaya başladı.

Misafir 425

1 ay önce - Pzr 15 Ekm 2017, 12:10

Altepe alternatif yollarla mevcut trafiği azlatma yoluna gidemezse sonraki seçimleri zor görür demedi demeyin. Kendisine oy vermiş bir insan olarak, bir önceki mesajdaki arkadaşın da dediği gibi trafik katlanılmaz bir hale geldi. Hani iş çıkışı, haftasonu gibi zamanlarda yoğunluk olabilir eyvallah diyeceğim de, günün herhangi bir saatinde de dur kalk hale geliyor sabır küpü haline geliyorsunuz. Araba kullanmayalım toplu ulaşıma yönelelim diyorsun metro tıklım tıklım, otobüsler tıklım tıklım. Bu böyle gidemez.

ali alimi012
2 hafta önce - Çrş 08 Ksm 2017, 20:17

böyle büyük bir çevre yolu olsa süper olur .

UfukRaifoğlu
2 hafta önce - Çrş 08 Ksm 2017, 20:28

Bursa'da yaşamadığın belli o güzergah hiçbir işe yaramaz.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara