Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kemeraltı Çarşısı

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)

Sizce bu uygulama gerkli mi?
evet gerekli 59.2%  59.2%  [29]
hayır gereksiz 40.8%  40.8%  [20]
Toplam Oy : 49

yusuf erçelik
9 yıl önce - Pts 31 Mar 2008, 16:29
Kemeraltı Çarşısı

Kemeraltı çarşısı esnafı yeni bir uygulamaya geçmiş artık internetden de satış yapacaklarmış.

OkanDikmen

9 yıl önce - Prş 03 Nis 2008, 13:29

1 ay bile dayanazlar.. Bizim esnafımız böyle alengirli işlerden pek keyif almaz.

veli küçükayvaz
9 yıl önce - Prş 03 Nis 2008, 13:41

Alıntı:
Kemeraltı çarşısı esnafı yeni bir uygulamaya geçmiş artık internetden de satış yapacaklarmış

Sadece İzmir değil tüm Türkiye olarak bu işe hazır değiliz. Şu anda ilköğretim çağının askerlik dönüşü belki.

yusuf erçelik
9 yıl önce - Cmt 19 Tem 2008, 20:42

Kemeraltı çarşısının web sitesi:

http://www.e-kemeralti.com/

Emir ERTEN

9 yıl önce - Pzr 10 Ağu 2008, 19:25

Önemli olan süreklilik tabi.Normalde kimsenin uğraşacağını sanmıyorum internet işiyle.

Bu işe heves edenler devamını getirmeli.

efecan1027

9 yıl önce - Cmt 16 Ağu 2008, 22:01

Kemeraltı gibi bir yere sipariş niye verilsinki zaten Kemeraltına ucuz alışveriş için gidiyor insanlar. Sipariş başlıyıncada ilçelerdeki marketlerden farkı kalmaz.Böylecede Kemeraltının önemi azalır , sadece bir buluşma yeri olarak kalır.

Misafir 13c

2 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 09:59

"Sadece İzmir değil tüm Türkiye olarak bu işe hazır değiliz"
İzmir böyle bir yeniliğe ve gelişmişliğe hazır olmayabilir bu ildeki zihniyetten kaynaklanıyor. Türkiye'nin bütün ilinde bu uygulama izmir hariç 25 seneden beri devam ediyor. Sağlamn bir belediye yönetimi olsaydı İzmir modern ve avrupalı bir şehir olacaktı.

Misafir b23

1 ay önce - Cmt 14 Ekm 2017, 20:43

ilk defa bir satıcının yoldan geçen birisinin yanına yaklaşıp "G uc ci lacos te ni ke lazım mı?!! "dediğini kemeraltı çarşısında duydum. id eoloji uğruna tanımadığı kişilere oy veren sü per zeka örnekleri izmiri bu hale getirdi.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet