Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sakarya - Ada Center Alışveriş Merkezi [AVM]
« önceki   123 ... 151617

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 17
Gokhan E

1 yıl önce - Sal 26 Oca 2016, 23:31
ADA AVM'DE OYUNCAK MÜZESİ

Tarihi oyuncakların yer aldığı İstanbul Oyuncak Müzesi’nin eserleri, 3 Şubat tarihleri arasında ADA AVM’de sergilenecek.

Sergide birçok ülkenin oyuncağına ev sahipliği yapan müzenin önemli parçaları yer alırken her bir ülkenin tarihini yansıtan değerli parçalar ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Cuma günü açılan sergiyi yaklaşık 5 Bin kişinin ziyaret ettiği açıklandı. ADA AVM’den yapılan açıklamada, “Oyuncakların birçok anı ve duyguyu canlandıran, büyükleri küçüklüğüne, küçüklerin ise merak ve ilgisini uyandıran büyülü dünyasıyla hayaller kurduran sergiye herkes davetlidir” denildi.Sakarya yenıhaber

yalcın ozturk54

1 yıl önce - Sal 08 Ksm 2016, 10:58

ada avm gene dolu bayağı bir kalabalık var her gün uğruyorum hafta içi bayağı dolu mağazalar işler iyi hale hastahane,okul olacak diyenler var ama bu söylentilerin üzerinden yedi sene geçti! avm dimdik ayakta ve işleri gayet iyi.

ilker5454

1 yıl önce - Sal 08 Ksm 2016, 11:26

Geçen gittiğimde ben de fark ettim. Avm nin doluluk oranı gayet iyiydi. Carrefourun olması da etkiliyor tabi

Barış HAKAN

1 ay önce - Cmt 14 Ekm 2017, 13:00
Aleyna Tilki Rüzgarı

(+)

(+)

(+)

(+)

Aleyna Tilki Sakarya'ya hoş gelmiş. Ada Center AVM'de bayağı ilgi görüldü. Artık Türkiye'nin en muhteşemi

Not: Fotoğraflar Ada Center facebook sayfasından alıntıdır.

sayfa 17
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 151617
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler