Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3455
Gökhan Atalay

1 hafta önce - Çrş 11 Ekm 2017, 20:53

Stadyum inşaatının en önemli kısmı olan timsah kafasını tam 1 yıldır biteremiyorlar..Sanki atomu parçalıyorlar..Bu insanların bu şehri yönetenlerin yatacak yeri yok..!

TolgaU

1 hafta önce - Prş 12 Ekm 2017, 03:45

Buyur burdan yak. Elinize yüzünüze bulaştırdıgınız işe kim neden girsin.. Bursa 'ya ve Bursaspor 'a verdiğiniz bu zararlar için artık denecek söz kalmadı... Yeni süreçten kasıt nedir bilemedim ama bakalım. Galiba ekrandan ya vazgecerler ya da yapar öyle BBB reklamı yaparlar... Kafadaki duruşun sebebide bu olabilir mi bilmiyorum ama düşündürücü..

Timsah Arena’nın İzmir Yolu‘na bakan dış kısmına 1000 metrekarelik LED bir ekran konulacak…
Bununla ilgili olarak da 26 Eylül‘de ihaleye çıkıldı…
İhaleye katılan olmadığından 15 gün süren açık teklif sürecine geçildi…
Bu zaman zarfı içinde de Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin kapısını ne çalan oldu, ne de aralayan…
Bugün önemli bir gün…
Neden mi?
Çünkü bugün yapılacak Bursa Büyükşehir Belediyesi encümen toplantısında LED ekranla ilgili talip çıkmazsa ihale iptal edilecek ve yeni bir süreç başlayacak…
Bu arada daha önce kamuoyuna duyurulan ihale şartnamesinde dikkat çekici detaylar var…
Bursa Büyükşehir Belediyesi LED ekranı 20 yıllığına yap-işlet-devret modeliyle kiraya verecek…

Orhan BOZ
1 hafta önce - Prş 12 Ekm 2017, 10:10

(+)

sdgr

1 hafta önce - Prş 12 Ekm 2017, 10:30

ihale de herhalde minimum verilmesi gereken bir tutar var ve fazla geliyor yatırımcılara

brs1905
1 hafta önce - Prş 12 Ekm 2017, 10:33

Bence Türkiyenin tartışmasız en güzel stadyumu

(+)

İsmail1963
1 hafta önce - Prş 12 Ekm 2017, 17:54

Sur Yapı ile anlaşıp yeni istasyon yapıyor belediye. Bence de ihtiyaç olan bir bölgeye yapılıyor, iyi güzel de Timsah Arena'nın ulaşım sıkıntıları ne olacak ?

Ben kendim Soğukkuyu'da oturuyorum. Normalde stadyuma ulaşmam gereken süre 3-4 dakika gibi bir şey iken komple acemleri gidişte ve dönüşte dolaşmak zorunda kalıyorum. Herkes için bu böyle. Özellikle maç çıkışları tam bir facia eziyet.

Burada bir iki önerim olacak!

1. Soğukkuyu, Adelet ve Yunuseli bölgelerinde gelecek taraftarlar için Kafkas'ın oradan bir tünel veya alt geçit ile direkt stadyuma ulaşım sağlanmalı. Üst geçit de olabilir fakat Timsah kafasının tam karşısına geleceği için görüntüyü bozar. Fotoğrafta mavi ile çizdiğim yer.

2. Bursaspor istasyonundan direkt olarak stadyum alanına yeni bir istasyon inşa edilmeli. Bu istenirse yer altından istenirse yer üstünden olabilir ve sadece maç günleri çalıştırılır. Metrodan gelecek kişiler direkt olarak Arena'da inerler ve bu ÇİLE bir nebze olsun biter. Fotoğrafta kırmızı ile çizdiğim yer.

Belediye iki haftada bir 20 bin, arada bir de 40 bin kişinin bu bölgeye ulaşımından sorumlu. Bölgeye yapılan hastane de açılınca vah ki ne vah. Lütfen artık çözüm getirilsin bu sorunlara.

ziyasevik

1 hafta önce - Prş 12 Ekm 2017, 18:19

İstanbulda metroya, metrobüse binenler bilir nerelerden nerelere aktarma, bağlantı olduğunu. Yani ne kadar kritik nokta varsa illa ki bağlanmıştır. Normal şartlarda yeni yapılacak hastane de hesaba katılırsa Acemler istasyonundan stat ve hastanenin ortak, yakın bir noktasına yürüyen bantlı alt geçit yapılması gerekir. Ancak burada ulaşım konusundaki çalışmaları görünce boş arazi dahi olsa hayal gibi geliyor.

Arda M Öztürk

1 hafta önce - Prş 12 Ekm 2017, 22:38

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sefe
1 hafta önce - Prş 12 Ekm 2017, 23:48

Sineklikler 1 yıl dolmadan rengi solmuş... Ne yani her sene boyanacakmı bunlar? Tabi ki hayir. Boyle gidecek artik.. En bastan membran yerine kompozit yapsalar ne guzel olurdu.

Enes WwW
1 hafta önce - Cum 13 Ekm 2017, 00:03

Fotograflar 1 yil once cekilmis galiba. Alt membranlarda henuz bir problem yok

sayfa 3455
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet