Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 210

Hile yapılıyor mu?
Evet 83.2%  83.2%  [327]
Hayır 16.8%  16.8%  [66]
Toplam Oy : 393

Misafir d72

9 ay önce - Prş 12 Ekm 2017, 15:13

Bugünkü süper lotodan ne kadarda eminim devredeceğinden...size burda herkesin huzurun yemin bile ederim ki süper loto devredecek...normalde matematiksel olarak olaya bakıldığında milyonlarca kişi oynadığı için devretmesi mümkün değil ..imkansız bi durum...olasılıklara göre milyonda bir rastlanılcak bir durum..ama ben eminim yine herzamanki devredilecek ..taki 15 20 milyonu görene kadar...sonrada bir kişiye çıkıcak...bu 1 kişiye çıkmasıda ayrı bi enteresanlık ..böyle bişeyde normalde asla mümkün değil...
milyonlarca kişi oynaması milyonlarca sayılar..ve belli sayılar olduğu için milyonlarca aynı oynana kupon...ve aralarında tek bir kişinin tek bir farklı sayılara oynadığı kupon geliyor ..böyle bi olasılık var mı ?
saygılar ...
BAYRAMPAŞALI .... (bu arada yorumuma destek verdiğin için Teşekkür ederim ALANYALI kardeşim..bende sizleri uzun zamandır burda takip edip yazdıklarınızı birbir okuyorum... )

Misafir 381

9 ay önce - Prş 12 Ekm 2017, 15:35

bende burda yıllardır SUPER MIKNATIS OLAYINI ANLATMAYA CALISIYORUM DEDİGİN GİBİ MİLYONLARCA NUMARADAN 1 KISIYE CIKMASI BU DEDİGİM SUPER MIKNATIS OLAYINA DAYANIYOR SİSTEMDE OYNANMAYAN RAKAMLAR BELİRLENİP AYARLANIYOR SONRADA HOOOOOPP 1 KİSİYE YANİ KENDİLERİNE CIKARIYOLAR

Misafir e60

9 ay önce - Prş 12 Ekm 2017, 18:14

Çankırı.mersin.trabzon.11.3.5

Misafir 1f2

9 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 09:01

EYVALLAH EYVALLAH BAYRAMPAŞALI KARDEŞİM. İDDİANIZ AYNEN DOSDOĞRU ÇIKTI. Bu düzenbazlar ikramiye 20 Milyonun üzerine çıkmayınca "Bir kişiye" isabet ettirmezler. Zira her şey ellerinde teknoloji sayesinde istedikleri her dolabı tere yağından kıl çeker gibi noksansız yapıyorlar olan fakir fukaranın parasına ve umutlarına oluyor. LÜTFEN NE DÜZGÜNDE BUDA DÜZGÜN OLACAK.
İnanınız bu oyunları oynayanların en az yüzde onu dar gelirli ve yoksul insanlar. Bir umutla borç para bulup dahi oyun oynayanları biliyorum. İstasyonlarda kupon yatıranlara lütfen bakınız her şeyi anlarsınız bir şey demeye gerek kalmaz, gözlerinizle görürsünüz.
HİLEYİ YAPAN YAPTIRAN GÖZ YUMARAK ORTAK MENFAAT ÇARKI OLUŞTURUP ZAVALLI BİÇARE İNSANLARIN UMUTLARINA VE PARASINA TENEZZÜL EDEBİLECEK KADAR KÜÇÜLEN NAMERTLERE YAZIKLAR OLSUN. BU İNSANLARIN PARASINI VE UMUTLARINI HIRSIZLAYANLARA HARAM OLSUN. ÇALDIĞINIZ PARALARI İNŞALLAH YETİREMEZSİNİZ DE KAN VE İLAÇ PARASI EDERSİNİZ.
Sizin karşınızda cahil yok 30 yıl namusu ile çalışmış emekli bir TÜRK ÖĞRETMENİ var. Yüreğiniz yetiyorsa iddialarımda yalansam buyurun eyyy yetkililer istediğiniz televizyon kanalına da boyunuzun ölçüsünü vereyim. Eğer ben haksızsam siz benim boyumun ölçüsünü veriniz. Hodri meydan.MİSAFİR ALANYALI

Misafir 1f2

9 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 10:08

DÜZELTME: Yukarıdaki yorumuda "En az yüzde onu dar gelirli" ifadesi en az Yüzde Doksanı dar gelirli olacaktı. Sanırım teknik bir hata oldu düzelterek özür diliyorum. Paralarınızı fazla bu oyunlara yatırmayınız. Süper kesinlikle verilmiyor. Sayısal arada bir veriliyor. On numara ve Şans topu sanırım devretmez ise veriliyor. Bu uyarılarımı dikkate alarak 3 veya 5 kupondan fala oynamayınız derim. Herkese bol şanslar
MİSAFİR ALAANYALI

Misafir b53

9 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 11:17

Her tutmayan kupondan sonra "hile var" diyen biri olarak yazıyorum. Hile falan yok. eğer her futbol maçının 3 ihtimalli olduğunu düşünürsek Spor toto ve sayısal lotoda büyük ikramiye çıkma ihtimali eşit oluyor. Spor totoyu tutturanlar nasıl tutturuyor? futbolu iyi takip ettikleri, futboldan anladıkları için 10 banko maçı belirleyip geri kalanları karma oynuyorlar. Yani sadece 5 maç 3 ihtimalli. Ötekiler banko. Ama sayısal lotoda böyle birşey yok. Her sayının çıkma ihtimali 1/8.

Misafir d0b

9 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 17:01

misafir b53 olaya senin gibi saçma sapan düz mantıkla bakan birini daha önce görmedim..şu sayısalda ve süperde hile yok diyen biri varsa saftır o saff ....kusura bakma
marketçi

Misafir 1f2

9 ay önce - Cmt 14 Ekm 2017, 10:30

MİSAFİR b53 Rumuzlu kardeş iyimisiniz, lütfen kusura bakmayınız ama aklınızdan zorunuz mu var yoksa malı götüren düzenbaz şebekeye mi dahilsiniz?
HİLE BAL GİBİ VAR
1-Çıkan rakamların ilginçliği yüzlerce örnekten bir tanesi bana kim izah edebilir 15,16,17 ve 18 rakamlarının peş peşe düşmesini. Kardeşim 49 rakamı torbaya koy Bir yıl süre ile yeme içme uyuma hatta tuvalete de gitme sürekli 6 adet rakam çek peş peşe sıralı 4 rakamı bulabilecekmisin?
2-Aynı büfeye bir yıl içerisinde 29 defa büyük ikramiye isabet eder mi?
3-Allah aşkına bu nasıl bir çekiliş ki rakam çekilen ve düşen cihazın bir bölümünü ekranda görmek mümkün değil.
4-Lütfen bu nasıl ama nasıl bir canlı çekiliş ki ekranda sadece ve sadece 4 adet insan görmek mümkün halktan hiç kimse yok. Yani çakma bir canlı çekiliş ama bu canlı çekiliş değil aslında ölü çekiliş.
5-Ne olur çok mu zor Allah taş mı eder halkın huzurunda canlı ve halkın katılımı ile hatta yetkililerinde katılımı ile bir çekiliş yapılsa da bizlerde KESİNLİKLE HİLE YOK LÜTFEN İFTİRA YAPMAYINIZ ÇOK AYIP OLUYOR DİYEBİLSEK ama bunu yapmak için öncelikle insanların ve yetkililerin dürüst ve delikanlı olması gerekir.
6-Bunca iddialar hava da uçuşurken yetkili kişi veya kişiler çıkıpta bir kelime dahi edemiyorlar. Cevap verme yerine susmayı ısrarla sürdürüyorlar niye acaba? Geçmiş yıllarda bir milletvekili bu iddiaları TBMM'de belgeleri ile dile getirdi yetkililer ikna edici cevap veremediler durumu geçiştirdiler.
7-Bu oyunlar gelişmiş ülkelerde adam gibi oynanıyor adam gibi de ikramiye hak sahiplerine dağıtılıyor bizde ise asla. Zira ne düzgünde buda düzgün olacak.
8-Daha söylenecek aslında çok şeyler var ama bu kadarı yeter.
Her şey "Şekil A'da görülmektedir. Süper loto hep devrettiriliyor ve neticede hep ama hep Bir kişiye çıkartılıyor. Dikkat et çıkıyor demiyorum diyemiyorum çıkartılıyor diyorum. O nedenle senin gibi kardeşlerime de İyi uykular tatlı rüyalar diyorum. Tabi hala ikna olmamışsanız. MİSAFİR ALANYALI

Misafir 9be

9 ay önce - Cmt 14 Ekm 2017, 19:01

hiç merak etmeyin bugün saysal devir olur benden söylemesi yaklaşık 3.5 saat sonra ölmesek görürüz.
bende söylemesi...OTOPARKÇI

Misafir 9be

9 ay önce - Cmt 14 Ekm 2017, 21:41

Vallahi olacak gibi de değil. .bu sayisalin rakamlar bilen oldu ben artık bir şey demeyeceğim sadece hilecilrn.et lerin .hilesi .

sayfa 210
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET