Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4

Hiç ORCİK Yediniz mi?
Evet 86.5%  86.5%  [64]
Hayır 13.5%  13.5%  [10]
Toplam Oy : 74

kaan50
9 ay önce - Sal 10 Ekm 2017, 07:08

Mersin , Nevşehir ve Türkiye’nin birçok ilinde yapılıyor. Mersin’de yapılan bi harikaydı. O lezzeti arıyorum gitme şansım olduğunda mutlaka yiyorum ve bol bol alıyorum

Misafir 01e

9 ay önce - Sal 10 Ekm 2017, 16:41

O şoktan falan alınan gerçek değil, fabrikasyon . Ben Elazığınkini bilmiyorum ama bizim bölgemizde Gümüşhane yapıyor. Adına köme diyoruz. Bizim Trabzon rize de üzüm yetişmediği için genelde Gümüşhane'den gelir. Ayrıca sevilen bir yiyecek.

keban3233
9 ay önce - Sal 10 Ekm 2017, 17:00

Güney çevre yolu üstünde, Elazığ spor tesislerinin arkalarında yöresel ürünler satan mağaza açmayı düşünenler var. güzel olur. tam Elazığ'ın girişinde. Yasin mobilyanın oradan girince rampayı çıkınca düzde.

Tolga Dt
9 ay önce - Sal 10 Ekm 2017, 17:10

Misafir Elazığ da genelde dut tan yapılan tercih ediliyor. Bana göre de üzümden yapılandan daha güzel denemenizi tavsiye ederim internette satış yapan Elazığ firmaları var.

hazarkentli
9 ay önce - Sal 10 Ekm 2017, 17:55

Bazı aç gözlü ve cahil kapalı çarşı esnafı Elazığ dışından ve fabrikasyon Dut ve Üzüm ürünlerini satıyorlar. Ben genelde Şıra pazarını tercih ediyorum ev yapımı ürün çeşidi fazla, hem daha doğal hemde fiyatları kapalı çarşıdan çok daha uygun, Kapalı çarşı Harput esnafı ile kim daha çok adam kazıklayacak yarışında, adamlar bu kafa ile hem kendilerine hemde memlekete kötülük yapıyorlar.

Misafir 451

9 ay önce - Sal 10 Ekm 2017, 18:56

Bunlardan biri beni de kazıklamıştı. Bir daha kapalı çarşıdan alışveriş yapmadım. Kıt zekalı aslında kendini ve diğer esnafları kazıkladığının farkında değil.

Mehmer Demirbil1
9 ay önce - Çrş 11 Ekm 2017, 20:14

Guneycevreyolunda iyi gider. Elazig in reklami olur. Bircok sehrin yolu burdan geciyor.

Yakup Uzun55
9 ay önce - Prş 12 Ekm 2017, 07:53

Tanıtım,reklam gibi alanlara duyarlı bir şehir olsaydık güney çevre yolunda böyle mağazalar çoktan yapılırdı. vatandaş yapmadı diyelim. Kar amacı bile güdülmeden, belediye tarafından yapılırdı ve ardı gelirdi. Belediye de boş beleş hiç bir iş yapmadan yatan sürüyle eleman var. hepsine de iş alanı açılırdı. Yok biz Elazığ olarak çok ufkumuz dar. el pişirsin biz yiyelim. armut pişsin ağzıma düşsüncüyüz. çevre yolumuz bırakın şehirlerarası yol olmayı, uluslararası bir yol. boş boş yatıyor. Belediye hemen bir mağaza açılmasına ön ayak olmalı. çevre yolu üzerinde arsası olanlara sesleniyorum lütfen böyle bir mağaza açın. yöresel ürünler satılan bir işyerinden bahsediyorum. orcik te satın, Elazığ karatumanı da satın,ağın leblebisi, ulukale dutu, içliköfte de satın, Köfteciler sokağının köftesini bile satın. Elazığ a dair ne varsa işte.

KEMALİYE 23
9 ay önce - Prş 12 Ekm 2017, 14:20

Dediğin gibi bu yol güzergahında yöresel ürünleri ilk açan iyi yol alır bu zamana kadar düşünülmemesi bile çok düşündürücü

levent çlk

9 ay önce - Prş 12 Ekm 2017, 16:40

(+)

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET