Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sizce wowTURKEY.com Nasıl Bir Site? (Düşünceleriniz)
« önceki   123 ... 101112

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 12
Mehmet DK

1 yıl önce - Prş 24 Ksm 2016, 03:47

reolani demiş ki :

Alıntı:
Çoğunlukla sağ görüşlü üyelerin olduğu bir siteymiş gibi geliyor bana...
Tabi yanılıyor olabilirim....

Ülkesini,milletini,devletini seven, sayan, arkasında durup destekleyen ve ülkemiz insanlarının haklarını koruyanlara siz/sizler sağcı diyorsanız eğer ? evet, sitemizin çoğu sağcı olmaktadır. Tebrikler, tahmininizde yanılmamışsınız.

Uğuray
site denetçisi
1 yıl önce - Prş 24 Ksm 2016, 08:08

Küfür hakaret yoksa mesaj içeriğinde sorun olmaz.
Ama illa rahatsız olduğunuz bir mesaj varsa yapılacak tek şey var şikayet kutusuna mesaj yazmak.

Abdullah Aydoğan34
5 ay önce - Sal 15 Ağu 2017, 14:37

Bağımlılık yapan bir sitedir kendisi. Bir de seviyeli ve güzel bir ortamı olan bir site.

emrecirik
5 ay önce - Sal 15 Ağu 2017, 14:43

Uzun yıllardır siteye üyeyim ve zaman zaman katkıda bulunmaya çalışıyorum. Wowturkey sevdiğim gerçekten bağımlıklık yapan bir site, günde en az 1 kere girip ne olup bittiğine bakıyorum. Türkiye'nin wikipediası gibi, biraz daha gelişebilir.

ertugrul4242

5 ay önce - Çrş 16 Ağu 2017, 13:49

Günde 15 kez girerek haritadaki tüm şehirlere tek tek girerek okumadığım başlık bırakmayacak kadar baktığım pis (!) bir site

Mehmet DK

3 ay önce - Çrş 11 Ekm 2017, 23:11

(+)

wowTURKEY'in dili yoktur hep sizi konuşturur, ama iyide bir dinleyicidir ve konu ne olursa olsun ne anlatırsanız anlatın sizi çoook iyi dinler yeter bi sus artık demez sabırlıdır.Bana bu kadar yıllık üyeliğim sırasında bir kez dahi olsun yeter artık bi sus,biraz dinlen demedi. Bende yıllardır konuşmamı böyle sürdürüp duruyorum. Ama sustuğum anlarda olmadı değil, sustum ama, o farketmeden içten içten kumlar ile konuştum.

Adamın biri sevgilisinden ayrılmış üzülüyor...Beterin beteri var be kardeşim..Düşünsene bi sabah kalkmışsın internet yok,wowTURKEY,yok.. Tövbeler olsun Yarabbim....

Mehmet DK

2 ay önce - Pzr 29 Ekm 2017, 02:45

Bazen olup olmadık yerde karşınıza çıkar ve muhabbette bende varım,bensiz olmaz diyerek araya dalar.Boğaz'da muheteşem manzarası olan bir kafeye oturmuş dostlar ile derin muhabbete dalmış çaylarımızı içerkene geliverir aklına wowTURKEY, ve hemen ve de kimseye çaktırmadan siteye şöyle bir bakarsın cep telefonundan...
Oda ne,,görüyorsun ki bir fotoğrafın ana sayfa olmuş,haliyle bu senin yüzünde bir tebessümün oluşmasına neden olur ve etrafındaki dostlar bunu görüp, hayrola niye gülümsedin,ne oldu,kimden ne mesajı aldın gibi vs vs.sorularına muhatap kalırsın.Bakın fotoğrafım ana sayfa olmuş benim sitede diyince iş anlaşılır gülüşmeler tebrikler derken mevzu tamamen sitemize dönüşür.

Yani bu sitenin tam olarak nasıl bir site olduğunu anlatabilmek mümkün değil yaşamak lazım.Bende yaşadıklarımı anlaşılsın diye aktarıyorum.

Yukarıda anlattığım olayın geçtiği o andan bir kare..

(+)

.Galata Kulesi temalı fotoğrafımın ana sayfa olduğu ekran görüntüsü. Yani o denli memnun ve keyif almış durumdayım ki, telefondaki görüntüsünü bile çekmişim.

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 101112
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET