Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir aşkı
« önceki   12

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Tacettin Şenel

1 yıl önce - Sal 22 Ksm 2016, 15:44

2003 lere Kadar Allah için İzmir güzeldi Sonraları malesef bozuldu İzmir aşkı....
Ve yıl 2016 Aşk yerini Nefrete bıraktı....

Misafir d84

1 yıl önce - Sal 22 Ksm 2016, 15:48

Sebebi nedir?

Misafir e09

1 yıl önce - Sal 22 Ksm 2016, 15:54

Temizlikden bahseden bu zat klozet üstünde mangal yapmak hoş olur demişti

Vız vız arı gibi vızıldamaktan ibaretdir mesajları.

Tacettin Şenel

1 yıl önce - Sal 22 Ksm 2016, 16:20

Alıntı:
Temizlikden bahseden bu zat klozet üstünde mangal yapmak hoş olur demişti

Klozet üstünde dememiştim Banyoda demiştim Çünkü Balkonda Kızıyorlar sağdan soldan Kızmalarını etmelerini ben dinlemem keyfime bakarım ama Şimdi Cadde üzerinde oturuyorum Milletin sağdan soldan aşşağıdan canı çeker eder Yazık içim acıyor Günaha girmiyim diyorum Birkaç defa banyoda yaptım Yalan yok.....

Tacettin Şenel

1 yıl önce - Sal 22 Ksm 2016, 18:40

Benim sevdiklerime ve sevmediklerime niye böyle çok karşısınız Mesela Bazı şeyleri araçları vs çok seviyorum karşı çıkıyorsunuz Bazı şeyleri bazı yerleri bazı özzelikleri sevmediğim zaman ise yine karşı çıkıyorsunuz Zevk benim Tutku benim Siz benim zevkimin Kahyasamısınız....

Deniz Çağdaş
1 yıl önce - Çrş 23 Ksm 2016, 21:40

Alıntı:
Neden yapulmasın bana kalsa salonda bile yaparum Genellikle çoğu banyoda havalandırma penceresi var pencerenin yanına geçeyom kulazete oturayom yakayom mangalı. Fön makinesi ilede hava vereyom 2 dakkada hazır olayo ihtiyarlık zor birde oraya buraya telefiriğe sahile mangalmı taşıyacam ha birgun gelunda sizede yapayum...

kaynak: http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=4520253#4520253

Doğru klozete oturuyormuşsunuz.

Tacettin Şenel

1 yıl önce - Sal 29 Ksm 2016, 16:33

Ayrıca ben Klozete oturmuyorum Kullanmıyorum banyoyu sadece duş ve abdest için kullanırım
Alaturka lavabom var İşim orada
Banyom Tertemiz Mutfaktan daha temiz.....

Misafir bf3

2 ay önce - Sal 10 Ekm 2017, 18:30

en son belediyesi berbat çıktı zaten geldiklerinde partiyi de berbat etmişler yaşanmaz izmirde

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet