Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
tarkan arslan

7 yıl önce - Pts 03 Ekm 2011, 13:31

http://www.deniztv.com/deniztv_goster.php?id=27069

simon

6 yıl önce - Cmt 18 Ağu 2012, 17:55

Cemalettin Erem Araba Vapuru (14 Ağustos 2012)

Marmara Adası'na varıp orada Çınarlı Köyüne doğru yol alırken, ufak bir liman belirvermişti. O ufak limanın içinde tanıdık bir baca belirivermişti. Ardından gemiyi görünce önce anlam verememiştim "Burada ne işi var?" diye. Araba vapurunun "Cemalettin Erem" olduğunu görünce şaşkınlık biraz sevince birazda akıbeti ne oldu sorusuna cevap bulabilmenin rah
atlığına dönüşüvermişti.
Ardından kısa bir mesafede, bir koy gördüğümde umarım burası kalacağım yer Çınarlıdır demiştim ve de dediğim olmuştu. Çınarlıya varır varmaz ilk işim önce kalacağım yere yerleşmek ve geminin fotosunu minibüs yolundan çekmek olmuştu. Burada ne amaçla durduğunu limanda bulunan bir kişiden iyi kötü öğrenmeye çalışmıştım. Gemi bir mütahit'e satılmış ve liman içerisinde bulunan hurdalık her şeyi bu gemiyle başka bir yere taşıyıp limanı temizlemek amacıyla kullanılacağını öğrendim. Şu sıralar ufak bir bakım onarım geçirdiğini de öğrenmiştim. Özellikle sökülüp sökülmeyeceğini vurgulayarak sorduğumda öyle şeyin olmayacağını öğrenmiştim. Bunu zamanla göreceğiz. Tatil yapacağım yere yakındı Cemalettin Erem ve sahil yolundan limanın yolunu çok tuttum. Sessiz sedasız limanın içinde duruyordu.

(+)

atinkafasi

1 yıl önce - Sal 19 Eyl 2017, 20:05
Cemalettin Erem sökülüyor

Cemalettin Erem bugün son kez Çanakkale Boğazı'nı geçti. Son durağı izmir aliağa da sökülmeyi bekleyecek..

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara