Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Bağlum - Ovacık
« önceki   1234567

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 7
onurnazliaka
7 ay önce - Cmt 13 May 2017, 18:55

Ovacık'a Havadan Bakış

ovacikli

6 ay önce - Pts 29 May 2017, 13:52

Mülkiyeti Belediyemize ait Ovacık Mahallesi 91837 ada 3 sayılı parselde bulunan gayrimenkulün, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun usul ve esasları doğrultusunda satışının yapılması, trampaya konu yapılması, kamulaştırma amacıyla takas işlemlerine konu yapılabilmesi, parsel üzerine kat karşılığı inşaat yapılmak üzere ihalesinin yapılması, ihale sonrasında da sözleşme veya sözleşmeler imzalanması konusunda Belediye Başkanına yetki verilmesi hakkındaki Başkanlık yazısı 01/06/2017 Perşembe günü saat 17.00'de Belediye Meclis Salonunda Haziran ayı toplantısında görüşülecektir.

ovacikli

6 ay önce - Pts 05 Hzr 2017, 15:07

RENOVA PARK PROJESİ
Oturma Odası :
Sıcacık bir yaşam için tasarlanmış oturma odanız keyif dolu anlarla renklenecek.
4+1 DAİRELERİMİZDE: 16.20 METREKARE
3+1 DAİRELERİMİZDE: 16 METREKARE
Mutfak :
Üstün kalite ve şıklığın birleştiği mutfağınızda ailece en en keyifli vakitlerinizi geçireceksiniz
4+1 DAİRELERİMİZDE: 21.80 METREKARE
3+1 DAİRELERİMİZDE: 22.00 METREKARE
Salon :
Şıklığı modern bir zerafetle buluşturan salonun geniş penceresinden yansıyan güneş ışığı, yaşamın sıcaklığını evinize taşıyor
4+1 DAİRELERİMİZDE: 33.10 METREKARE
3+1 DAİRELERİMİZDE: 29.20 METREKARE
Banyo :
Kalite estetik detaylarla buluşuyor.
4+1 DAİRELERİMİZDE: 4.70 METREKARE
3+1 DAİRELERİMİZDE: 3.80 METREKARE
Yatak Odası :
Her güne mutlulukla ve dinlenerek uyanacağınız huzur dolu bir atmosfer
4+1 DAİRELERİMİZDE: 16.50 METREKARE
3+1 DAİRELERİMİZDE: 16.00 METREKARE

ÇEVRE YOLUNA
Ankara Çevre Yolu
600 Metre Uzaklıkta
AVM YE
Forum Ankara AVM
300 Metre Uzaklıkta
SOSYAL TESİSE
Semerkand Kültür Merkezi
150 Metre Uzaklıkta
TESLİM TARİHİ : 2018
ODALAR : 4+1 / 3+1
BANYO : 2
METREKARE : 203 / 165

(+)

(+)

(+)

ovacikli

5 ay önce - Sal 20 Hzr 2017, 17:17

Eğitim Öğretim Yılı Kurum Yöneticileriyle Sene Sonu Değerlendirme Toplantısı (15 HAZİRAN 2017)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Işık ''İnşaat Emlak olarak Vali Beyin başkanlığında aralık ayından itibaren toplantılar yaptık. Keçiören’de 2019-2020 yılına kadar 1383 derslik Temel Eğitim yapılmış olacak. Bu derslikler sayesinde Keçiören’de tekli öğretime % 90 oranında geçmiş olacağız. Ovacık bölgesinde 40 derslikli 3 okulumuz 32 derslikli Meslek Lisesi yapılacak en ez 20 binamız ortaöğretim kurumu olacak 1 tanesi Halk Eğitim Merkezi, 2 tanesi Özel Eğitim Uygulama Okulu, Gümüşdere Yerleşkesinde Fen Lisesi, Sosyal Bilimler Lisesi, Tarım Meslek Lisesi, Spor Kompleksi ve pansiyonlarıyla birlikte bu okullarımızın ihalesi kaldı. Karşıyaka Mahallesi’ne Meslek Lisesi, Özel Eğitim Uygulama Okulu yapılacak özellikle temel eğitim için arsa bulamadığımız durumlarda sayın valimizin talimatıyla ki valimiz ortaöğretim kurumlarımızın bazılarının Ovacık tarafına taşıma kararını verdi Anadolu liselerimiz bu şekilde ortaokul ya da Temel Eğitim okullarına dönüşecek.
Tüm Eğitim Yöneticilerimize iyi çalışmalar iyi tatiller diliyorum.” şeklinde konuştu.

Eslem elfin
2 ay önce - Pts 18 Eyl 2017, 01:42
Ev alimi

Arkadaslar suan istanbulds yasadigim icin ankara ovacik semtleri hakkinda hic bir bilgim yok ev almak istiyorum nerelerden tavsiye edersiniz 150 bin civari yatirmlik gizel bi daire bulabilirmiyim

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA