Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1084
OzanA
2 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 20:14

Alıntı:
Süper Lig takımlarından Yeni Malatyaspor'da sürpriz bir istifa yaşandı. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Ertuğrul Sağlam'ın istifasının ardından Yeni Malatyaspor, yeni teknik direktör arayışlarına başladı.

CNN Türk'ün haberine göre, ilk olarak eski teknik direktörü İrfan Buz ile iletişime geçen Yeni Malatyaspor, tecrübeli teknik adam ile prensip anlaşmasına vardı.

Böyle bir haber var.

harun82_44
2 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 20:21

Bu malatya kadar beceriksiz duyarsız bir yönetici brokrasi topluluğu yoktur. Bu zaman da imkanları zayi eden işleri düzgün yürütmek iyisini yerine getirme fırsatı varken bu fırsat imkan içerisinde en kötüsünu en beceriksiz şekilde duyarsız sahipsiz bırakan insanlari Allah bildiği gibi yapsın. Yazık bu şehre ve takıma ve bu insanlara.Vebali ağırdır. Konya Kayseri Sivas Eskişehir vs bak suna bak.rezillik.kepazelik.

UmurÖz
2 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 20:22

Elvir Baliç gelecek diyorlar..

kenan_okuyucu

2 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 20:27

Ertuğrul Sağlam adam gibi adamdır.

Malatya için büyük şanstı. Yazık oldu.

Kendisine verilen sözler tutulmadığı için (kulüp ve antrenman tesisleri yenilenmesi konusunda, kendisine danışılmadan yapılan ve yapılmayan transferler konusunda) sözleşmesine konulan cezai tazminatını da ödeyip ekibiyle birlikte istifa etti.

Abdullah Egemen
2 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 20:30

Alıntı:

Elvir Baliç gelecek diyorlar..

Ahmet Çakır gelsin..

Harun Buz
2 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 20:36

Saglamin Akp tesekkur etmesi ilginc aslinda nasil geldigini herseyi acikliyor.Saglamin gelmesi icin yonetimebaski yaildigini gosterir.Ulkede Bir yere gelmek istiyorsan sirtini politikacilara dayacaksin otesi yok .Alin teri emek basari hepsi hikaye.

Josephs69
2 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 21:09

ahmet çakır - adil gevrek - ersin gülerer 3lü koalisyon olarak gelebilirler aslında

Muneccim
2 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 21:12

Harun buz siyasi ovmekle olsaydi irfan buz takimdan ayrilmazdi herhalde.

Bak irfan buz ne demis

Alıntı:
Buz, büyük resme baktıklarını ve büyük resmin de Süper Lig olduğunu kaydederek, “Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Kulüp başkanımız Adil Gevrek ve yönetim kurulundaki arkadaşları, bizim ekibimizde olan Ali Ravcı, Zafer Hızarcı, Engin Özdemir, İsmail Aydoğdu, Erkan Buz, Evrim Esendemir’e çok teşekkür ediyorum. Kulüp müdürümüz Selçuk Günaydın’da çok önemli, çalışanlara teşekkür ediyorum ve Malatya’nın büyüklerine Bakanımız Bülent Tüfenkci’ye, milletvekilimiz Öznur Çalık’a teşekkür ediyorum. O da çok içten bizi destekledi. Tabi ki burada bizim için olmazsa olmaz Ahmet Çakır. Her zaman bize, bu kulübe destek olmuş, burada inanılmaz büyük bir pay sahibi. Sayın valimize de aynı şekilde teşekkür etmek istiyorum.

http://m.milliyet.com.tr/amp/evkur-yeni-malatyasp ...r-2050523/

Harun Buz
2 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 21:28

Arkadasim Irfan Buz Malatya ileri gelenlerine isim isim tesekkur etmistir dogruda yapmistir.Bence Saglamin gelisi politik destekle olmustur Y.Malatya sporyonetimde susmustur.Saglama destek olmayinca takimi yarida birakti otesi sadece ayrintidir..Bursa maci onceside dahada ilginc
Neyse Umarim takima en kisa zamanda Td.bulunur

Muneccim
2 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 21:36

Alıntı:
Saglamin Akp tesekkur etmesi ilginc aslinda nasil geldigini herseyi acikliyor.Saglamin gelmesi icin yonetimebaski yaildigini gosterir.Ulkede Bir yere gelmek istiyorsan sirtini politikacilara dayacaksin otesi yok .Alin teri emek basari hepsi hikaye.

Ertugrul saglam komple partiye degil sadece Oznur Calika tesekkur etmis. Irfan Buz Oznur Calik, Bulent Tufenkci ve Ahmet Cakira tesekkur etmis. Hatta Ahmet Cakira olmazsa olmaz demis.

Eger bir tek tesekkurden siyasi baski sonucuna variyorsan 3 tesekkurden ne sonuc cikar yorum okuyanlarin.

sayfa 1084
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET