Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
Resul GUL
3 ay önce - Çrş 23 Ağu 2017, 00:37

Bugün itibariyle Fotoğraf Başlığı İstatistiğimizi gösteren tabloda Başlık Sayımız 1 Başlık düşmüş Bununla beraber Mesaj Sayımız ve Okunma sayımız da düşmüş..

Muhtemelen Adana Büyükşehir Belediyesinin Yaptığı Çalışmalar sayfası Haber Sohbete taşınmış Ne zamandan beri söylüyordum Şimdi yapılmış demek ki..

Bu da 3 hafta önceki İstatistik...Arada dağlar kadar fark var..

Resul GUL
3 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 11:19

Fotoğraf Başlığı İstatistiğimiz günden güne azalıyor Hem mesaj Sayımız hem de okunma sayımız biraz daha azalmış Muhtemelen yavaş yavaş bazı Başlıklar Haber Sohbet bölümüne kaydırılıyor.. Ya da siliniyor..

kaan0703
3 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 22:48

ben bir baslik acmak istiyorum ama nasil acildigini tespit edemedim veya benim acmama izin verilmiyor bunu nasil asarim

Resul GUL
3 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 23:11

Alıntı:
ben bir baslik acmak istiyorum ama nasil acildigini tespit edemedim veya benim acmama izin verilmiyor bunu nasil asarim

Eğer Başlık Açmanızda bir engel yoksa Başlık açmanın 2 Yolu var..

Başlığımız Haber Sohbet içerikli mi yoksa Fotoğraf Başlığı mı ona göre yeri değişiyor..

Haber sohbet ise sorun yok Haber Sohbet Başlığına girdiğinizde üst kısımda "Yeni Başlık " yazısını tıklıyorsunuz

Şurası

Başlığını yazıp İçeriğini de mesaj kısmına yazıyorsunuz.. Ön İzleme yapıp düzenledikten sonra mesajınızı gönderiyorsunuz.. Mesajınız Yeni aştığınız Başlığın ilk mesajı olmuş olur..

Eğer Açacak olduğunuz Başlık, Fotoğraf Başlığı ise O biraz farklı Adana Başlığı içerisine giriyorsunuz.

Fotoğraf Başlığı olarak açılmış bir Başlığa tıklıyorsunuz..

Üst kısım ya da alt kısmında Adana yazısını görürsünüz

Şurada olduğu gibi..

Ona tıkladığınızda artık Fotoğraf Bölümüne girmiş bulunuyorsunuz..

Ve Sayfanın Yukarısında yazan " Yeni Başlık "Butonuna bastığınız takdirde Fotoğraf Bölününe Başlık açmış olursunuz

kaan0703
3 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 09:19

tesekkur bılgı ıcın deneyelım bakalım

Resul GUL
1 ay önce - Cum 27 Ekm 2017, 22:49

Adana tüm Başlıklarda okunma sayısı an itibariyle 33 milyon 300 bine ulaşmış durumda..

Resul GUL
1 ay önce - Sal 07 Ksm 2017, 21:24

Adana Tüm Başlıklarda mesaj sayımız 86 Bine ulaşmış durumda..

Resul GUL
2 hafta önce - Cmt 25 Ksm 2017, 23:28

Adana Tüm Başlıklarda mesaj sayımız 86600 e ulaşmış durumda.. Okunma sayısı da 33 milyon 700 bine doğru yükseliyor..

Resul GUL
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 22:30

Adana Tüm Başlıklarda mesaj sayımız an 87 Bin mesaja ulaşmış durumda.

Resul GUL
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 00:32

Bugün Adana Başlığı Hem Mesaj Hem de Başlık sayısı anlamında çoştu..

Adana Başlığına açılan Başlık sayımız an itibariyle 1500 e ulaşmıştır.....

Artı daha dün paylaştığım Mesaj sayısı istatistiğine göre de neredeyse 26 saatte 140 mesaj daha yazılmış...

sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET