Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Başlıkları Genel İstatistiki Bilgileri
« önceki   123 ... 161718 ... 232425   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 17
Resul GUL
1 yıl önce - Çrş 23 Ağu 2017, 00:37

Bugün itibariyle Fotoğraf Başlığı İstatistiğimizi gösteren tabloda Başlık Sayımız 1 Başlık düşmüş Bununla beraber Mesaj Sayımız ve Okunma sayımız da düşmüş..

Muhtemelen Adana Büyükşehir Belediyesinin Yaptığı Çalışmalar sayfası Haber Sohbete taşınmış Ne zamandan beri söylüyordum Şimdi yapılmış demek ki..

Bu da 3 hafta önceki İstatistik...Arada dağlar kadar fark var..

Resul GUL
1 yıl önce - Çrş 13 Eyl 2017, 11:19

Fotoğraf Başlığı İstatistiğimiz günden güne azalıyor Hem mesaj Sayımız hem de okunma sayımız biraz daha azalmış Muhtemelen yavaş yavaş bazı Başlıklar Haber Sohbet bölümüne kaydırılıyor.. Ya da siliniyor..

kaan0703
1 yıl önce - Çrş 13 Eyl 2017, 22:48

ben bir baslik acmak istiyorum ama nasil acildigini tespit edemedim veya benim acmama izin verilmiyor bunu nasil asarim

Resul GUL
1 yıl önce - Çrş 13 Eyl 2017, 23:11

Alıntı:
ben bir baslik acmak istiyorum ama nasil acildigini tespit edemedim veya benim acmama izin verilmiyor bunu nasil asarim

Eğer Başlık Açmanızda bir engel yoksa Başlık açmanın 2 Yolu var..

Başlığımız Haber Sohbet içerikli mi yoksa Fotoğraf Başlığı mı ona göre yeri değişiyor..

Haber sohbet ise sorun yok Haber Sohbet Başlığına girdiğinizde üst kısımda "Yeni Başlık " yazısını tıklıyorsunuz

Şurası

Başlığını yazıp İçeriğini de mesaj kısmına yazıyorsunuz.. Ön İzleme yapıp düzenledikten sonra mesajınızı gönderiyorsunuz.. Mesajınız Yeni aştığınız Başlığın ilk mesajı olmuş olur..

Eğer Açacak olduğunuz Başlık, Fotoğraf Başlığı ise O biraz farklı Adana Başlığı içerisine giriyorsunuz.

Fotoğraf Başlığı olarak açılmış bir Başlığa tıklıyorsunuz..

Üst kısım ya da alt kısmında Adana yazısını görürsünüz

Şurada olduğu gibi..

Ona tıkladığınızda artık Fotoğraf Bölümüne girmiş bulunuyorsunuz..

Ve Sayfanın Yukarısında yazan " Yeni Başlık "Butonuna bastığınız takdirde Fotoğraf Bölününe Başlık açmış olursunuz

kaan0703
1 yıl önce - Prş 14 Eyl 2017, 09:19

tesekkur bılgı ıcın deneyelım bakalım

sayfa 17
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 161718 ... 232425   sonraki »
ANA SAYFA -> ADANA