Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 585
Otobancı cemo
2 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 14:06

daha iş var ama bir an önce kullanmak istiyorum.

Bergama 1035
2 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 17:23

Bari Soma Balıkesir arasını açsalar tek çift şerit olmayan yer orası

Otobancı cemo
2 ay önce - Cmt 16 Eyl 2017, 19:33

soma akhisar arası temel ve asfalt yerler uyduya düşmüş bakabilirsiniz.

Mustafa Taşlı
site denetçisi

2 ay önce - Cmt 16 Eyl 2017, 19:38

Bursa gişelerinde durum rezillik boyutunu da aştı. Otomatik açılmayan bariyerden sonra şimdi de bilet alma butonu çalışmıyor. Artık sürücüler görevliler ile kavga etmeye başladı.
Gemlik gişelerinde de birebir aynı olayı yaşadık, aynı akşam. Yol boyunca bitmek bilmeyen yol tamir çalışmaları da cabası.

(+)

Mustafa Yavuz Ay
2 ay önce - Pzr 17 Eyl 2017, 01:12
Asma Köprülerin Dünya Siralamasi

(+)

Yukaridaki cetvelde de görüldügü gibi Osmangazi Köprüsü 4. sirada.

ilk 10'da bir köprümüz daha var, Yavuz Sultan Selim Köprüsü de 9. sirada.

Güven Hoca

2 ay önce - Pzr 17 Eyl 2017, 02:05

Mustafa hocanın mesajındaki durum son 2 seferdir başıma gelmeye başladı.Bursadan çıkıyorum.Altınova gişelerinde baştan bilet almadım diye nakit 16.5 TL istiyorlar.Ama dönüşte bilet yine almadığım halde HGS direk okuyor ve Bursa girişinde geçiyorum.Bu tezatı bende çözemedim.Üstelik birinde bilet almak için butona bastığım halde bilet vermedi geçiniz diye yeşil yandı.

Misafir 8d4

2 ay önce - Pzr 17 Eyl 2017, 02:47

Koprulerin hepsi ilk 10 da olsa ne olacakki, bana ne faydasi var ? Devlet kredisine kefil olmus, yetmemis uzerinden arac gecmezse gecmeyenin parasini da veririm demis, muhendisligi ithal, malzemesi ithal fiyati kazik kopru ilk 10 a giren koprulerimiz. Ilk 10 a girmeyeydi de daha once yapilan iki asma kopru gibi vatandasin faydasina olsalardi.

kuraitoru
2 ay önce - Pzr 17 Eyl 2017, 15:25

2017 yılında hala bariyerli gişe yapanları çok güzek anıyorum her geçişimde.

Otobancı cemo
2 ay önce - Pzr 17 Eyl 2017, 17:42

aselsan ın gişe sistemleride hala bir şey beceremediği ortada daha işi vardı niye açtılar bitirip te açsaydılar

brksnp
2 ay önce - Pzr 17 Eyl 2017, 18:03

Bugün baştan sona gittim, en sonunda da Avraysa'dan da geçtim.

Gişenin de olayını söyleyeyim.

En başta gişeye girerken plaka okuyan kameralar var ordan olabildiğince yavaş gidince hgs bariyeri sorunsuz kaldırıyor.

Bir dahakine dediğimi deneyin anlayacaksınız.

Tam girerken plaka okuyan kameralarda olabildiğince yavaşlayın. 10'a kadar düşün.

sayfa 585
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM