Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1298
sadevatandas
6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 17:07

Cemal Özen su katılmamış ezik bir trollsün... Onun için rakıya da su katmadan, tıksırıncaya, patlayıncaya kadar iç... Başka bir halta yaradığınız yok zaten. İşiniz, gücünüz goygoy, yalan, dolan, iftira ve düşmanlık.

Fikret gülşen
6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 17:08

keşke herkes bira içsede bazıları gibi yetim hakkı yemese bütün ihaleleri yandaşlara vermese namazla zekatla oruçla gösteriş yapmasa kutsal topraklarda aşırı dozdan ölmese çoluğa çocuğa tecavüz etmese sayamayacağım bir çok şeyi yapmasa bikereden birşey olmaz demese bütün bu olanlara bira içen kişiye verilen tepki verilse. bak ne güzel bir türkiye oluyor sonra gör.ama yok işin ucunda chp varya. onlar bira içiyo diye kafir oluyo ama öteki kesim namaz kılıyo oruç tutuyo diye saf kan mümin oluyo.

Cemal Özen
6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 17:09

Alıntı:
Onun için rakıya da su katmadan, tıksırıncaya, patlayıncaya kadar iç.

Katmıyorum zaten. Harama su katılmaz.

Alıntı:
kutsal topraklarda aşırı dozdan ölmese

Daha öncede, kutsal topraklarda aşırı dozdan ölen o adamın kızının, gece mekanlarında açık saçık uygunsuz halde fotoları çıkmıştı. Ama ne hikmetse hemen siliniverdi.

Alıntı:
çoluğa çocuğa tecavüz etmese

1 kereden 1 şey olmazmış. Eski bakan öyle dediydi.

Alıntı:
önceki mesajında su dur diyorsun şimdi de aslan sütüne geçiş eğitimi diyorsun.

Napalım ne desek tatmin olmuyorsunuz, bari bizden duyup görmek istediklerinizi yapalım.

Klark demiş ki:
O kadar güzel şekillerde yapıyorlar ki. İnsanın satın alıp, içindeki içkiyi boşaltıp, iyice yıkayıp içine su doldurup kullanası gelir dedim.

Yalnız o şişeler bilyeli . Ağzı kapalı yani.

En son Cemal Özen tarafından Çrş 13 Eyl 2017, 17:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

ismail cemre
6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 17:11

Alıntı:

Eeee. Ne de olsa 'Eğitim şart '

Anne sütünden, aslan sütüne geçiş eğitimi.

evet kıvırtmada gelinen son nokta .arkadaşım sende ümit var bu yetenekle çark etme konusunda kemal kılıçdaroğlu na rakip olursun.daha bir önceki mesajında su dur diyorsun şimdi de aslan sütüne geçiş eğitimi diyorsun.

Ali clarkkent
6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 17:13

Alıntı:
keşke herkes bira içsede bazıları gibi yetim hakkı yemese bütün ihaleleri yandaşlara vermese namazla zekatla oruçla gösteriş yapmasa kutsal topraklarda aşırı dozdan ölmese çoluğa çocuğa tecavüz etmese sayamayacağım bir çok şeyi yapmasa bikereden birşey olmaz demese bütün bu olanlara bira içen kişiye verilen tepki verilse. bak ne güzel bir türkiye oluyor sonra gör.ama yok işin ucunda chp varya. onlar bira içiyo diye kafir oluyo ama öteki kesim namaz kılıyo oruç tutuyo diye saf kan mümin oluyo.

Fikret. Kimse içki içtiği için kafir olmuyor. Merak etme. İçki fabrikasını yeyip yutsa yine kafir olmuyor. Haa. Kimse de namaz kılınca saf kan mümin olmuyor. Namaz kılan insan içki içebilir. Kumar oynayabilir. Namaz kılmak ayrı şey. İçki, kumar, yetim hakkı ve diğer saydıkların ayrı şey. Namaz kıldığı halde bunları yapıyorsa namazında bir eksiklik, bir hata var demektir. Çünkü doğru ve ihlasla kılınan bir namaz kötülüklerden alıkor.

Sen nasıl biliyorsun. Bilmiyorum.

Uğuray
site denetçisi
6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 17:20

Gün gelecek burada yazdığın bir çok mesajdan pişman olacaksınız.

ÖzgürZB

6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 17:23

He yani bira içenler bu dediklerini yapmıyor da, bir tek içmeyenler yapıyor... Yahu ne tür bir akıl var sizde anlamıyorum ki? Her keser sapını kendinize yontmaya ve kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz!

Kimsenin hayatına karışmak, o namaz kıldığı için böyle yapmış veya içki içiyor diye böyle yapmış demek bizim haddimize değil... Sokakta kuytu köşede akıllı akıllı uslu uslu demlenene bile polis hiçbirşey demiyor, ta ki; sağı solu rahatsız edene kadar!!!

Sizin gibi zihniyetlerde de daha içmeden içmiş kadar olmak ve sağa sola saldırmak var onun için sizin içkiyi savunmanıza gerek yok, çünkü sizin sağa sola saldırmak, milletin dinine, yaşantısına müdahale etmek dil uzatmak için içmenize gerek yok, zihniyetinizin içinde doğuştan alkollü olduğunuz için siz içtikten sonra değil, içmeden millete saldırıyorsunuz, sonra da içki kötü değildir keşke herkes içse diyorsunuz...

Bizi kimsenin ne içtiği ilgilendirmez...
55 yaşında ki, adam abisinin kızını evliyken yıllardır d.züyor, üstelik kendiside evli, ses yok 33 yaşındaki bir Emrah, 16 yaşındaki Aleyna ile fellik fellik o koy senin bu koy benim dolaşıyor ne yaptıkları ne ettikleri belli değil, ses yine yok!

Evlilik dışında herkes kendine isletme isletme yapmış ses yok, ama islamda erkeğe ikinci kadın hoş görülmüş hemen "ooouuuvvvvv"

Allahım'a şükürler olsun sizin gibi zihniyetten yaratmadı beni!... düşman başına vermesin allah!

Cemal Özen
6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 17:39

Alıntı:
Gün gelecek burada yazdığın bir çok mesajdan pişman olacaksınız.

Ne gibi ?

Alıntı:
bu yetenekle çark etme konusunda kemal kılıçdaroğlu na rakip olursun.

Partinin başına ben geçsem, teşkilatlardaki başta Aleviler olmak üzere , aşırı solcu, kemalist (kendi halinde Atatürkçüleri kastetmiyorum), 60 yaş üstü olanlara açıktan partiden istifa çağrısı yaparım . Hem de basın toplantısında. Sonra olağandışı genel kurulu toplarlar, beni devirirler. Mağdur edebiyatı yaparım. AKP beni sahiplenir. Önce vekil sonra bakan yapar. İşime bakarım.

Fikret gülşen
6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 17:57

özgür çok şükür bende sizin zihniyetten değilim. ne chp liyim ne akp liyim.
nizamla bismillah selametle inşallah refahla maşaallah faziletle elhamdulillah saadet e erenlere selam olsun. hocamın allah mekanını cennet etsin. yetiştirdiği talebelerinden inş. öteki taraftada davacı olsun.
amin.

Ali clarkkent
6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 18:06

Alıntı:
özgür çok şükür bende sizin zihniyetten değilim. ne chp liyim ne akp liyim.
nizamla bismillah selametle inşallah refahla maşaallah faziletle elhamdulillah saadet e erenlere selam olsun. hocamın allah mekanını cennet etsin. yetiştirdiği talebelerinden inş. öteki taraftada davacı olsun.
amin.

Fikret gülşen 3. cepheyi açtı. Saadet cephesi. Hadi buyurun.

Yalnız ben saadet partisinde şunu gözlemliyorum. Kendilerinden olmayanları, kendileri gibi düşünmeyenleri kazanmaya çalışmıyorlar. Tamamen dışlıyorlar. CHP'nin muhafazakar versiyonu gibi davranıyorlar. Saadetli iseniz en mükemmel insansınız. Saadetten ayrılın. Bir dakika önce en mükemmel insan iken bir dakika sonra yüzünüze ekşi ekşi bakarlar.

sayfa 1298
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET