Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1297
ÖzgürZB

6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 15:45

Şu çocuğa bunu yapanlar, çocuğuna dini eğitim verenleri linç ediyor... Dert ne sizde çocuğun ağzına bira şişesi dayayın...

Yarın öbür gün bu çocukta Şehitlikte kafa çekmeye gider, şehidin mezarına bira döker...
Ben şahsen kafası yerinde olmayan adamdan herşey beklerim..

Ali clarkkent
6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 15:49

Alıntı:
O dediğin neyse ilk kez duyuyorum.

CHP'nin ve CHP'lilerin yediği naneleri ilk kez duyuyorsan neden burada savunmaya geçip duruyorsun.

Cemoli D18
6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 15:55

Alıntı:
Bu cemal özmende "zulüm 1453'te başladı diyenlerin torunu" işte daha açık birşey var mı?

Alıntı:
O dediğin neyse ilk kez duyuyorum.

Yuh o kadar da değil.

Adanali1981

6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 16:04

Aslında tartışılması gereken son zamanlarda Chp denince akla ne geldiğidir, mesela bana Chp denince aklıma Fetö,Pkk,Dhkp,Alkol,Başörtü yasağı,Türkiye'yi dışarıya şikayet etme vs. yani nerede Türkiye'yi zorda bırakacak ne kadar eylem varsa Chp orada, aslında bütün bu gelişmelerin tesadüf olmadığını gösteriyor bana ne dersiniz?

Rüştü BAKMAZ
6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 16:19

Alıntı:
Bira üzerinden CHP'ye yüklenenler size söylüyorum . Sanki hiç içmediğiniz şey.

Utanmasızca pişkinliğe ve çarpıtmalara devam galiba...

Yazıklar olsun.

Başka insanlara ve tercihlerine karışmak CHP zihniyetinin işidir. İyice sıvamaya başladınız. Bira içmeye laf eden yok, şahitlikte bira içilmesine yorum yapıyor insanlar. Ama bunu bile çarpıtacak kadar ahlakı bozuk adamlara laf anlatmaya çalışmak beyhude.

Tam layık olduğunuz partidesiniz aman "duruş"unuzu bozmayın.

Cemal Özen
6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 16:22

Alıntı:
Şu çocuğa bunu yapanlar, çocuğuna dini eğitim verenleri linç ediyor... Dert ne sizde çocuğun ağzına bira şişesi dayayın

Belki anne tenekeyi yıkadı, çocuğa su içiriyor ne biliyorsun.

Hem sen içmediğin için bilmezsin. O yaşta çocuk 2 yudum içse midesi bulanır.

ismail cemre
6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 16:53

Alıntı:

Hem sen içmediğin için bilmezsin. O yaşta çocuk 2 yudum içse midesi bulanır.

arkadaşım bu konu ile ilgili necip fazıl merhum dan bir anektod

Üstad Necip Fazıl Kısakürek, masanın üzerindeki içi su dolu "içki şişesi"ni görünce sorar: "Bu ne?"
Cevap verir, oğlu; "Soğuk su için buzdolabına ancak bu şişeleri koyabiliyoruz..."
İtiraz eder üstad: "Olmaz!"
İzaha çalışır oğlu "Baba inan çok iyi temizledik, bol sabun ve kaynar suyla yıkadık"
Üstad yine "olmaz" der ve şu ibretli sözler dökülür ağzından: "O halde oğlum; yarın bir lazımlık bulacak, bol sabun ve kaynar suyla yıkadıktan sonra çorbanı da bu lazımlıkla içeceksin! İçebilir misin? Hiçbir mahzuru da yok... Amma velakin; mantığın kabul etse de, ruhun kusar bu çorbayı!"

yani sizin yaptığınız olayı sulandırmaktan başka bir şey değil.mızrağın boyu çuvalın boyunu aşmış sığmıyor.

mahmut11
6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 16:54

Alıntı:
Tabii tabii.

Cemal Özen
6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 16:59

ZB demiş ki:
Şu çocuğa bunu yapanlar

Mahmut11 demiş ki:
Tabii tabii.

Eeee. Ne de olsa 'Eğitim şart '

Anne sütünden, aslan sütüne geçiş eğitimi.

CHP alkolik olduğuna göre CHP başlığına koymakta mahsur yok

En son Cemal Özen tarafından Çrş 13 Eyl 2017, 17:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ali clarkkent
6 gün önce - Çrş 13 Eyl 2017, 17:05

Pazar günü Bayrampaşa CarrefourSA'ya gittik. Gezerken gözüm gayri ihtiyari içki reyonuna ilişti. Bir kaç saniye baktım. Eşim de yanımda. Ona dedim ki:

İçki üreticisi alçakların yaptığı içki şişelerini görüyor musun. O kadar güzel şekillerde yapıyorlar ki. İnsanın satın alıp, içindeki içkiyi boşaltıp, iyice yıkayıp içine su doldurup kullanası gelir dedim.

Eşim kızdı. O şişelere mi kaldık. Yürü yürü dedi.

Ama cidden güzel yapıyorlar şişeleri.

Cemal'in gönderdiği içki şişesi resmini görünce birden aklıma bu geldi.

sayfa 1297
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET