Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 904
igaspotter
1 hafta önce - Sal 12 Eyl 2017, 19:56
İSTANBUL YENİ HAVALİMANI HAVA TRAFİK KONTROL KULESİ TAM GAZ ...

Fotoğraf: Ömer Oğuz

Misafir 254

1 hafta önce - Sal 12 Eyl 2017, 19:56

Hurkus la Anka insin.

Harun kesin
1 hafta önce - Sal 12 Eyl 2017, 20:00

Ua halaaa katar diyorlar.. Anlamiyorum bu insanlari. Neyse. Havalimanin ilk etabi tahmini ne zamana acilir peki?

gökhan25
1 hafta önce - Sal 12 Eyl 2017, 20:41
Bitiş tarihi

Sayın Harun Kesin Bey
Şubat sonu piste uçak iner. Fekat tam manasıyla:
Açılış 29 Ekim 2018

43orhan43
1 hafta önce - Sal 12 Eyl 2017, 21:30
Kurallara uyalım lütfen

En son 43orhan43 tarafından Sal 12 Eyl 2017, 23:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

mafakyanc

1 hafta önce - Sal 12 Eyl 2017, 21:32
Düzeltme !!!

Ltf. Bakınız:

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=6029301#6029301

emrei
1 hafta önce - Sal 12 Eyl 2017, 22:06

Kadına bak, araba kullanırken video çekmiş sonra kamyonlara laf ediyor. Hey benim güzel memleketim...

igaspotter
1 hafta önce - Sal 12 Eyl 2017, 22:10

Orada kornaya basan kadının kafasından yaşamak isteyenler like

En son igaspotter tarafından Sal 12 Eyl 2017, 22:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

aliihsanov
1 hafta önce - Sal 12 Eyl 2017, 22:31
ne zaman bitecek

o iyi bu havalimanı gereksiz ya da olmamış muhabbetçisi muhalefetler, bu havalimanı yetişmez muhabbetine evrilmiş, arkadaşlar benim bu hükümette gözlemlediğim en güzel özellik planlı çalışması örneğin bir yol yapılacaksa önce yol kenarı ağaçlandırması yapılıyor yol inşaatı bitene kadar fidanlar kendini kurtarmış ağaç olmaya başlamış oluyor, bu havalimanı ne zaman biter sorusunu biz geçen yaz Antalya expo da çalışırken, expo yu şehir merkezine bağlayan tranway için de soruluyordu, expo nun ortalarına doğru, inşaatı bitti bizzat Rte tarafından sürülerek açılışı yapıldı ancak Rte Gittikten Sonra İnşaatın yarım kalan yerlerine devam edildi seferler tam olarak Expo Bittikten aylar sonra başladı, görünüşte işe yaramadı ancak, Expo Alanı Yerinde Duruyor elbet değerlenecek, burada takip ettiğim Rte' nin yaptırdığı işin takipçici olması, diğer iktidarlar gibi göstermelik açılışlar yapılıp terkedilmedi, bence Bu havalimanı da Göstermelik bir şekilde açılacak ancak 2020 lerde ancak faal olacak ama bir gerçek var ki bu proje mutlaka ama mutlaka bitirilecek çünkü Türkiye'nin en önemli ve Son kozlarından Biri, tvf fonları ile varımızı yoğumuzu buna yatırdık çok az insan farkında, inşallah kazasız belasız zamanında biter, benim de bu proje için bir hazırlığım var www.istanbulnewairporttransfer.com

igaspotter
1 hafta önce - Sal 12 Eyl 2017, 22:52

Alıntı:
burada takip ettiğim Rte' nin yaptırdığı işin takipçici olması, diğer iktidarlar gibi göstermelik açılışlar yapılıp terkedilmedi,

Doğrusuna doğru, yanlışına yanlış diyebilmeli insan. Birçok proje henüz tamamlanmadan açılışı yapılıyor, daha sonra (yakın zamanda eğer seçim varsa seçim zamanında bir daha) sanki yeniymiş gibi tekrar açılıyor. Misal 7 Ağustos'ta Erdoğan, Malatya'ya geldi. Adamı kandırdılar, stadyum bitmiş gibi lanse ettiler ve yeni Stadyumu açtılar. Stadyumda ne yol var ne passolig var ne zemin var hiçbir şey Yok ve sezonun 5 haftadır Stadda maç oynan(a)mıyor.

sayfa 904
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM