Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
Misafir c6b

1 yıl önce - Pzr 10 Eyl 2017, 23:16

Aynı yerden geçtim burası Mithatpaşa sahili.Lağım boşaltan künklerin sayısıda artış var.

Misafir eea

1 yıl önce - Pts 11 Eyl 2017, 01:15

Hadi bunu da inkar edin.Sahte video gerçek değil kurgu deyin bu.
İpliği pazara çıktı yalancıların.Hodri meydan

alen Doğu Gencer
1 yıl önce - Pts 11 Eyl 2017, 02:02

video yok bu arada .

alen Doğu Gencer
1 yıl önce - Pts 11 Eyl 2017, 02:08

Alıntı:
Biz yorumlarimizla coktaan sizin tezlerinizi curuttuk de basligida mi ben actim izmiri kotulemek icin? Ayrica mesajimda yorum yapmadim izmirde yasayip dusuncesini soyleyen birinin fotosunu paylastim.

yalnız burada bir tarafınızdan tez üretip ortama sunan sizsiniz. ben hiç bir izmirli üyenin dünya kenti izmir, avrupanın büllüğü, türkiyenin gülü gibi şeyler ürettiğini görmedim. demişsede helal olsun. genelde siz kötülüyorsunuz birileri çıkıp düzeltmeye çalışıyor hhehehehe

Misafir 48f

2 ay önce - Pzr 16 Eyl 2018, 17:03

Ne zaman bitecek bu pis koku her sene aynı güya deniz kenarindayiz.

fatih413
2 ay önce - Pts 17 Eyl 2018, 12:34

Alıntı:
Dünya Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) tarafından düzenlenen Tek Dünya Kentleri Yarışması’nın ‘Türkiye ulusal şampiyonu’ İzmir oldu.
@ABECECEVRE

Ya bu konu başlığında yazanlar yalan yada WWF yalancı.

İzmir'in asıl sorunu çevre değil çarpık yapılasmadır. Bunu yakında olacak depremde göreceksiniz. İnsan ceseti kokusundan, insan dışkısı kokusunu bile arayacaksınız.

alen Doğu Gencer
2 ay önce - Pts 17 Eyl 2018, 17:23

Fatih413 bu ne nefret, Bu ne kin kardeşim ? İzmir ve izmirli sana ne yaptı da bukadar deprem bekleyecek hale geldin ? ülkemiz böyle zor günler geçirirken . bukafadaki adamların siteden uzaklaştırılmaları lazım.

fatih413
2 ay önce - Pts 17 Eyl 2018, 17:37

Nefret etmiyorum, uyarıyorum. Ya kendinizi değiştirin yada idarecilerinizi.

Bu devletin 300.000 ceseti 48 saat içinde çıkaracak imkanı yok, daha doğrusu hiçbir devletin yok. Hatta tüm devletler imkanlarını biraraya getirse bunu başaramaz. Binlerce yıl önce bile 300.000 ölüm olan İzmir depremi olmuş. Düşünün nüfusun milyon olmadığı zamanda yüzbinlerce ölüm olmuşsa günümüzde neler olur, Allah muhafaza.

bluemet

2 ay önce - Sal 18 Eyl 2018, 00:08

carpık yapılasma büyük şehirlerin hepsinde var istanbul şehir degil ama tamamına yakını carpık yerlesme ankarada cok kalmasada hala var bursa antalya adana buralarda hep var peki ne yapalım istanbullu ölsün adanalı ölsün diye kinmi kusalım

depremle ilgili tahminleriniz varsa jeoloji mühendisiyseniz bilimsel bilgileri paylasırsınız burada insanlarda birseyler ögrenmis olur ama yok maksat nefret kin kusmak ise bu cümlelerin hic anlamı yok

istanbulu sevmeyen biri nasıl olsa deprem olacak yakında orada cesetler cıkarılamayınca görürsünüz diye birsey dese hosmu olur

kastınız siyasiler muhtemelen ama üslup cok yanlıs olmus malesef

fatih413
2 ay önce - Sal 18 Eyl 2018, 00:17

İstanbul'un ortasından fay geçmiyor, İzmir'in tam ortasından fay geçiyor.

İzmir'de olacak 7 şiddetindeki depremde ölecek insan sayısı, 7 şiddetindeki Marmara depreminde İstanbul'da ölecek insan sayısının on katından fazla olacak; İstanbulu'un nüfusu İzmir'in nüfusundan 5 kat fazla olmasına rağmen.

Gölcük depreminde Kocaeli'nde olan şeyi hatırlattım, niye bu kadar alındınız?
Ben demesem olmayacak mı, ben dedim diye mi olacak?

sayfa 13
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 1213141516   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet