Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Hatay Nüfus Bilgileri
« önceki   123 ... 161718

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 18
ilker333
3 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 15:52

Alıntı:
Ankara'da üniversiteden mezun olur olmaz aynı bölümden bir kız ile nişanlandım. Ailesini ziyarete gittiğimde alevi olduğunu öğrendim. Tam üç ay nişanlı kaldık ama alevi olduğunu hiç söylemedi. Konuştum, nişanı attım. İnancı elbette beni ilgilendirmez ama inançların gizlemesi de anlamsız. Bu kadar acı bir tecrübe yaşanmazdı.

zaten hataylı bir kızın senin gibi biriyle olması çok büyük bir yanlışmş, kız iyi kurtulmuş valla

Misafir 4b4

3 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 16:14

Hatayda bir birlik bütünlük yoktur. Arap Alevileri asla kendileri dışındakilerle evlenmez kiz vermez kiz almaz. Sunni Araplarla Turkler daha yakin gozukse de ayni yerlerde çok fazla yasamazlar. Suriyenin savastan onceki hali zamaninda Arap Alevileri yani Nusayriler Türkiye'den ayrilip Suriye'ye baglanmak isterlerdi eskiden beri.

ilker333
3 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 16:17

Alıntı:
Hatayda bir birlik bütünlük yoktur. Arap Alevileri asla kendileri dışındakilerle evlenmez kiz vermez kiz almaz. Sunni Araplarla Turkler daha yakin gozukse de ayni yerlerde çok fazla yasamazlar. Suriyenin savastan onceki hali zamaninda Arap Alevileri yani Nusayriler Türkiye'den ayrilip Suriye'ye baglanmak isterlerdi eskiden beri.

ben arap alevisiyim sen ne anlatıyorsun ya ?

Misafir 360

3 ay önce - Sal 05 Eyl 2017, 00:15

Her uyerde ırkçılar var siz kendi kokeninizi kac yüzyıla kadar araştırdınız.Anadolu uygarlıkların ve göçler yoludur.O nedenle daha uygar düşünün

sayfa 18
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 161718
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET