Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
cihan mercan

6 yıl önce - Cum 02 Eyl 2011, 20:19

çanakkale- eceabat arası gestaştan başka özel feribotlar ama onlar okadar pahalı değil bildiğim kadarıyla

tarık_34

6 yıl önce - Sal 06 Eyl 2011, 14:12

Alıntı:

15 dakikalık çanakkale eceabat hattı 23 lira, 10 dakikalık harem sirkeci 6.5 lira. Alternatif olmayınca fiyat şişiyor demekki...

Aynı şirketin Güney Marmara hattında ( Marmara Adası - Avşa ) otomobil ücreti 25.00 TL
Ulaşım süreside tahminen 2 saat sürüyor bildiğim kadarıyla

http://www.gestasdenizulasim.com.tr/bilgiler.php?mid=17

Misafir 4835

3 yıl önce - Pts 18 Ağu 2014, 01:53

Su an yanlis bilgilendirildigim icin Gokceada'da mahsur kaldim. 21den beri feribot sirasinday. Sabah da aksam da bize personeller siradakiler magdur edilmeden yayinlanan son sefer saatinden sonra eger hala musteri var ise misteriler magdur edilmeden sefer yapilmaya devam edilecektir, ta ki son araba binene kadar. Biz de buna guvendik saat 21den beri bekliyoruz. Normalde 22de kalkacak olan feribot saat 21de kalkti asiri yogunluktan. Ama mantiken asiri yogunlukta feeibot sefeei iptal edilmez, tam tersine arttirilir. Ama biz buma bir sey demedik ve bir sonraki seferin saatini ogrendik. Bize 23 dediler. Bizde bunun uzerine beklemeye karar verdik. Fakat feribot 24de geldi ve bizi almadan gitti. Yetmemis gibi bir de giseyi kapatim gitti gise memurunuz. Halbuki bize yanlis bilgi verip vaktimizi bosa harcayip bizi oyalayan sevgili Gokceada gise memurunzdu.
Simdi ailemle birlikte Gokceada Kuzulimani'nda 6:30daki feribotu bekliyorum. Ne pansiyona gidebiliyorum ne de otellere. 6saat ara koymuslar bahaneleri ise hava sartlari. 5saattir hava ayni ve seferlerine devam ettiler. Hepimizin telefon sarji bitmek uzere, yetmezmis gibi ucumuz de tuzluyuz ve arabada kivrilip uyumaya calisiyoruz. Umarim gise memurunuz cok rahat uyuyodur. Lutfen personelinizi secerken daha dikkatli olun, yerli yersiz insanlari oyalamasin. Sonucta neyin nolacagini o bizden daha iyi biliyor cunku buranin yerlisi. Bir de lutfen sefer saatlerinizi arttirin. Cift katli feribot olmasa bile kucuk olanini da gonderin arada ki magdur sayisi azalsin.
Yanlis anlasilma olmasin ben burada direk gestasa hitap ediyorum

Misafir 26b

1 yıl önce - Cmt 26 Ksm 2016, 19:32

26-11-2016 cumartesi gelibolu dan Lapseki ye geliş .
Yanımda annemde var .seyyar bavul arabamız Lapseki iskielesi güvenlik elemanının bize hiç uygun olmayan bir uslupla önce sözlü sonra sataşmalı davranışına maruz kaldım ..saat 17 .Lapseki iskelesi boyle çalışanlarıiz olması yakışıksız

Misafir 028

3 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 08:45

Gestaş güzel bir dolandırıcılık yöntemi bulmuş.Siz.aktarmalı bilet istediğinizi beyan etmenize rağmen plaka kaydı yapmayan gişe görevlileri yüzünden 2.defa bilet almak zorunda kalıyorsunuz ve görevliyi uyarmadığınız için sorumlu yine siz oluyorsunuz.Durmak yok Gestaş çalmaya devam.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara