Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
bulgar behçet

3 yıl önce - Pzr 09 Ksm 2014, 13:56

Sayın Emrenmery kardeşime istek olarak yüz de yüz iştirak etmekle birlikte, Avcılar-Süleymanpaşa(yani Tekirdağ otogar) arası metro yapılması gerektiğine inanıyorum.

2030'lu yıllara doğru da bu metro ağının Edirneye ve hatta ve hatta Bulgaristana kadar ulaşması gerektiğine inanıyorum.

Sayın cumhurbaşkanımıza oy vermiş Bulgaristanda yaşayan vatan sevdalılarının bu hizmete ihtiyaçları olduğu gerçeği su götürmezdir.

emrenmert

3 yıl önce - Pzr 09 Ksm 2014, 13:57

Bulgar Behçet ve deniz1993 aynı kişidir ve haftalardır benimle kafa bulmaya devam etmektedir.

Deniz1993
3 yıl önce - Pzr 09 Ksm 2014, 13:57

sevgili bulgar ludogoretsli (deli orman) misiniz?

bulgar behçet

3 yıl önce - Pzr 09 Ksm 2014, 14:05

Alıntı:
Bulgar Behçet ve deniz1993 aynı kişidir ve haftalardır benimle kafa bulmaya devam etmektedir.

İddia sahibi, iddiasını ispatla mükelleftir.Aksi taktirde bu iftiraya girer ve dinimizce haramdır

Deniz1993
3 yıl önce - Pzr 09 Ksm 2014, 14:06

tekirdağa metro yapılsın diyorum yaranamıyorum. oldu o zaman duble yolla idare ediver yok sana metro

ali atabak
3 yıl önce - Pzr 09 Ksm 2014, 14:52

emrenmertle bulgar behçet aynı kişidir, dikkat ederseniz emrenmertin açtığı dikkat çekmeyen başlıkları bulgar behçet yukarı taşımaktadır.

Deniz1993
3 yıl önce - Pzr 09 Ksm 2014, 15:15

hiç bu açıdan bakmamıştım ağli bey. lokasyonlar da uyuyor. bulgaristan ile tekirdağa komşu

Cemoli D18
8 ay önce - Cmt 25 Mar 2017, 19:48

metrodan ziyade tren hızlı olanı makuldur.

xmaksoy
3 ay önce - Çrş 23 Ağu 2017, 14:20

Bence de Marmaray'ın Avrupa Yakası'nda Beylikdüzü, Büyükçekmece, Marmaraereğlisi, Tekirdağ şeklinde uzatılması mümkün olabilir ve Tekirdağ'dan da Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı, 3.Havallimanı şeklinde de yukarı doğru bir yay çizebilir. (Belki Tekirdağ - 3.Havalimanı arası ayrı hat da olabilir) . Hatta bu yapılacaksa Anadolu Yakası'nda da Adapazarı'na kadar uzatılıp Adaray ile de birleştirilebilir.

Gurbet Brian

3 ay önce - Prş 24 Ağu 2017, 04:57

Merhaba arkadaslar eger boyle bir hat yapilirsa cok iyi olur ama mutlaka hizli deniz otobusu olmali. Ve Istanbulda onemli kilit noktalara sefer yapmali boylece insanlar trafikte zaman kaybedecegine deniz otobusune yonelmeli. Yogun saatlerde isletme yapilirsa bu is tutar

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara