Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Belediye Otobüsleri - Haberler ve Sohbet
« önceki   123 ... 38394041   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 39
Çağrı1045
3 ay önce - Sal 15 Ağu 2017, 23:26

Güzel bir haber değil mi bu ?

berkaytopal10
3 ay önce - Çrş 16 Ağu 2017, 14:27

tüm hatlar bu tür numaralar ilemi değişecek ?

Çağrı1045
3 ay önce - Çrş 16 Ağu 2017, 15:48

Bence iyi olur aslında, terminalden direk mahallelere kesintisiz ulaşım olur.

Terminalden direkt olarak şehir hastanesine hat koyarlarsa çok iyi olur

Misafir 2a9

3 ay önce - Cmt 19 Ağu 2017, 11:46

organize sanayiye giden otobüsler sabah kaçta kalkıyo bilginiz varmı

Berktuğ
site denetçisi

2 ay önce - Çrş 30 Ağu 2017, 21:17

Alıntı:
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak ulaşımda yazlık araç ile hizmet etmeye başladık. Altınoluğa gelen turistlerimizin ve vatandaşlarımızın daha rahat ve daha konforlu seyahat edebilmeleri için Çam Mahallesi ile Yağcılar arasında ulaşım sağlayacak olan 25 kişilik üstü açılabilir kapanabilir aracımızı Milletvekilimiz Kasım Bostan ile birlikte hizmete aldık. Altınoluğumuza, Balıkesir’imize hayırlı uğurlu olsun. Ulaşım personelimize ve zabıtalarımıza kolaylıklar diliyorum. [*]

Berktuğ
site denetçisi

2 ay önce - Cum 08 Eyl 2017, 23:35

Alıntı:
Balıkesir-Erdek arasında çalışan toplu taşıma aracımız yenilenmiş sefer saatleri ile pazartesi gününden itibaren hizmete başlayacaktır. [*]

Berktuğ
site denetçisi

2 ay önce - Sal 12 Eyl 2017, 15:17

Alıntı:
* BALIKESİR-BANDIRMA GÜZERGAHINDA ÇALIŞAN ARAÇLARIMIZDA 11.09.2017 TARİHİNDEN İTİBAREN AŞAĞIDAKİ SEFER SAATLERİ UYGULANACAKTIR. [*]

Ayvalık-Edremit arasında çalışan toplu taşıma aracımız yenilenmiş sefer saatleri ile 12.09.2017 tarihinden itibaren hizmete başlayacaktır. [*]

Etrkma
2 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 01:43

Yahu Büyükşehir Belediyesi köylere ne zaman otobüs yada minibüs koyacak, yani anlıyorum kârlılığı yüksek olanlar tercih edildi, ama şurada seçimlere de az kaldı artık çoğu köyle ilgili çalışma yok, hem M plakalı dolmuşa belediye denetimindedir yazmakla oluyorsa neden köy kahvelerinde sizlerin ulaşımı artık daha kolay olacak Büyükşehir Belediyesi olduk, hizmet getireceğiz diye neden caka sattılar? Zaten bu yıllardır vardı, bir kaç taş döşemek dışında pek bir şey göremedim açıkçası köylerde yapılan

Çağrı1045
2 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 09:30

Manisa Büyükşehir Belediyesi bile bu konuda çok iyi, bir sürü köye karsan atak gidip geliyor. Balıkesir bu konuda çok geri kaldı.

Etrkma
2 ay önce - Çrş 13 Eyl 2017, 17:24

Bende onu diyorum zaten, her işten para kazanacağım diye iş yapılmaz, hizmet yaptım diye öğünüyorsan gerekirse zarar etmek adına yapacaksın bir zahmet, bir sürü köyde engelli vatandaş var kaçında engelli rampalı minibüs var, hadi koymuyorsun kendin denetle bari, aldır ya da. Ama işte zihniyet meselesi bu iş başka bir şey değil, keşke yeri geldi mi çalışmaları övenler de bu eksiklere sesini çıkarabilse.

sayfa 39
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 38394041   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara