Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Ulaşımından Haberler
« önceki   123 ... 313233 ... 363738   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 32
ahmet sert

11 ay önce - Cmt 15 Tem 2017, 16:35

Evet trafik açıklandığı gibi bugün akmaya başladı.Görünüşte çok fazla değişiklik yok gibi gözükse de çok daha düzenli ve estetik duruyor.Peyzaj ve kaldırım düzenlemeleride bittikten sonra daha iyi olacak.Tabi kullanışlılığı ilerleyen günlerde daha iyi test edilmiş olacak.Ayrıca meslek lisesi duvarları ve kaldırım genişlikleri olarak da bence daha güzel olmuş.

Berktuğ
site denetçisi

11 ay önce - Pzr 16 Tem 2017, 23:56

Stadyum Kavşağının mevcut görüntüsünü 15 Temmuz'da çektim.
Eskiden kavşak yeşil alanın olduğu alan kadar iken yeni haliyle iki katından fazlaya çıkarıldı. Umarım trafikte sıkıntı yaşanmaz. Hayırlı uğurlu olsun.


(+)


Recep ALKAN
11 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 10:22

Kavşak fazlası ile büyütülmüş.
İstenen, hız olmasın, kaza yaşanmasın.
Eskiye göre kullanımı biraz daha zor gibi, alışmışız geniş yola
Çevre düzenlemesi bittiğinde görüntü olarak daha hoş bir kavşak olacaktır.Erdal Düven

10 ay önce - Cmt 29 Tem 2017, 23:40

Alıntı:
(+)


Dursunbey-Balıkesir D-230 karayolunda bir süredir ihale sürecinde olan ve ihalesi sonuçlanan yapım çalışmaları başlıyor. İhaleyi alan Yüklenici firma yetkilileri Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’ı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.
Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’ın geçtiğimiz haftalarda müjdesini verdiği Dursunbey-Balıkesir yolu duble yol çalışmaları önümüzdeki günlerde başlıyor. Yol yapım işini alan Yedigöze inşaat firması yetkilileri ve Karayolları yetkilileri iş teslimi öncesi Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’ı makamında ziyaret ettiler.
Yedigöze İnşaat genel koordinatörü Fatih Yentur ve firma yetkililerinin katıldığı ziyarette yolun genel durumu ve Dursunbey Belediyesinin öncelikleri masaya yatırılırken, çalışmaların Dursunbey çevre yolundan başlaması yönünde de mutabakat sağlandı. Konu hakkında açıklama yapan Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan; “Bugün vatandaşlarımızın ve bizlerin uzun zamandır beklediği Dursunbey’imizi ilgilendiren Balıkesir-Dursunbey yoluyla ilgili firma yetkilileri bizleri ziyaret ettiler. Kendileri ile karşılıklı olarak ne şekilde yol izleyeceğimizi konuştuk. Çalışmaların başlaması öncesi şantiye kurulumu yapacak firmaya şantiye ile ilgili olarak İlçemize yakın birkaç yer teklif ettik. Görüşmemizde önceliklerimizi de konuştuk. Bizde önceliğimiz olarak Dursunbey çevre yolunu söyledik. Sülümenden Balıkesir’de Dursunbey girişine kadar olan 9100 metrelik bu bölümün bitirilmesini, otobüs terminali çıkışındaki 5’e 12’lik altgeçidin bitirilmesi, Dursunbey-Dada arası ve bölgedeki viyadükün bitirilmesini talep ettik. Şantiye kurulumu eleman ve makinelerin tedarik edilmesinin bir süreci olacak. İnşallah kazmaya da bir ay içinde başlanacak. Biz firma yetkililerine ve Karayollarına teşekkür ediyoruz. Ayrıca bizlere her süreçte yardımcı olan Balıkesir Milletvekilimiz Kasım Bostan Bey’e de teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Ziyaretin ardından yol genelinde incelemelerde bulunan firma yetkilileri, şantiye kurulumu ve diğer süreçler için çalışma başlattıklarını ve kısa süre içinde çalışmaya başlamak istediklerini belirttiler.


Kaynak;
http://www.balikesirposta.com.tr/mobilhaber/4441/ ...liyor.html


Erdal Düven

10 ay önce - Sal 15 Ağu 2017, 03:00
Bandırma caddesi otobüs durağı(+)


Şubat 2017 de yapmış olduğum bimer başvurusu üzerine Büyükşehir Belediyesi tarafından en nihayetinde bandırma caddesi Atatürk İlköğretim Okulu yanı otobüs durağı yeniden yapılıyor yaptığım başvurunun mantıklı bulunup ukome komisyonu tarafından onaylanması beni çok sevindirdi şehrimiz trafiği adına hayırlı olsun diyorum


(+)


Erdal Düven

10 ay önce - Pzr 20 Ağu 2017, 01:28

An itibariyle 15 Temmuz kavşağı ile kuvayi milliye kavşağı arası asfalt atımı gerçekleştiriliyor en nihayetindeYasin OZTURK
10 ay önce - Pzr 20 Ağu 2017, 02:22

Daha yeni mi başladılar Erdal bey? O yolun asfaltlanacağı haberi yapılalı çok zaman oldu nasıl iştir bu?

Erdal Düven

10 ay önce - Pzr 20 Ağu 2017, 13:18

Alıntı:

Daha yeni mi başladılar Erdal bey? O yolun asfaltlanacağı haberi yapılalı çok zaman oldu nasıl iştir bu?


Bandırma caddesinin diğer şeridi 20 gün önce asfaltlanmıştı diğer şerit ise yeni yapılıyor anladığım kadarıyla caddeden geçmesi gereken alt yapı haberleşme kabloları ve ara sokaklardaki çevre düzenlemeleri yeni bittiği için yeni yapılıyor diyebilirim.


Erdal Düven

10 ay önce - Sal 22 Ağu 2017, 01:17
Bandırma caddesi asfaltlaması(+)(+)


ahmet sert

9 ay önce - Cum 15 Eyl 2017, 16:23

Alıntı:(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)


https://twitter.com/AhmetEdip_Ugur/status/9086342 ...5824672768


Kesirven-Kabaklı, Sebze meyve hali, Balıkesir Merkez bağlantı yolu yapımı çalışmalarından...sayfa 32
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 313233 ... 363738   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara