Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
İsmail Kılıçaslan

1 yıl önce - Pzr 13 Ağu 2017, 15:40

Sadece aile olarak girebiliyorsunuz.
Geçen yıl kişi başı giriş ücreti 30 tl idi.

GkhanTR
1 yıl önce - Pzr 13 Ağu 2017, 15:54

Sadece 3 tane mi kaydırağı var? Van Gölünün kenarında olması gerçekten güzel olmuş ancak kaydırak çeşitliliği artmalı.

Misafir 9fc

1 yıl önce - Pts 14 Ağu 2017, 10:49

Kadın erkek haftanın 7günü karışıkmış diye duydum

Misafir 41b

6 ay önce - Cmt 02 Hzr 2018, 04:02

erkek gün leri nazaman

Misafir 754

5 ay önce - Cum 06 Tem 2018, 15:58

Bayan günlerini öğrenebilir miyim acaba

Misafir 8bc

5 ay önce - Prş 12 Tem 2018, 22:12

Bende bugün gittim yanımda gözlük götürmüştüm suyun içine baktığımda çok kötüydü. Kıl tüy balgam ve nevi şeyler vardı. Temizlik açısından çok kötü birde soyunma kabinleri de çok kötü. Kabinlerin kapısı yok onun yerine görevini icra edemeyen bi perde koymuşlar gelen giden herşeyi görüyor. Diyeceğim odur ki gitmeyin 40 lirayı oraya vereceğinize gidin göle girin enazından temiz.

Misafir 42f

4 ay önce - Pzr 12 Ağu 2018, 13:04

Biz ailecek gittik çok güzel bir yer.Van için kusursuz bir güzellik.Duyduğumuza göre doğu anadolu'da ilk ve tek bir tesis.Hemen hemen bütün koşulları Van için çok güzel ve uygun.Havuz karma ama bayanlar için tatil köylerindeki plajlarla eş değer bir plaj bulunuyor.Erkek müşteriler içinse havuz kenarında iskele var. Hafta içleri sakin ve bir o kadar muazzam oluyor. Hafta sonu ise biraz kalabalık ama yine de çok güzel.Çok ideal bir restaurant ve cafeleri var ve çok güzel bir Van kahvaltısı bulunuyor.Fiyatları merkezle aynı veya bazı şeyler daha da ucuz.Genel olarak çok temiz bir ortam var.Sadece çok kalabalık olunca havuzun dengesi bozuluyormuş ve bulanık görünmesine neden oluyormuş.Temizliğe çok dikkat ediliyor bunun nedenide sahibinin doktor olması.Bir de çardakları ve mangal masaları var.Çardak kiralayıp kasaplarından istediğimiz eti en uygun fiyata alıp onların mangal masalarında pişirebiliyoruz. Ücretler bu yıl olarak giriş 0-6 yaş ücretsiz 6-10 yaş 20 TL 10 yaş üstü herkes 40 TL bu giriş ücretlerinin içinde havuz,göl,şezlong ve şemsiye bulunuyor.Çardak kiralama fiyatı ise 70 TL.Bize Van şartlarında bu güzel imkanı sundukları için bütün yetkililere teşekkür ederiz.Gidecek herkese iyi eğlenceler...

Misafir 62f

4 ay önce - Prş 16 Ağu 2018, 13:02

Ben 14 yaşındayım ve benim yaşımda olanbir arkadaşımı getirebilirmiyim biz ikimizi alıyormusunuz

Misafir f7e

3 ay önce - Sal 28 Ağu 2018, 23:38

Bay bayan karisikmi

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET