Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1493
Misafir 378

10 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 17:16

Björn neymiş neymiş ts nin amacı bilerek ve kasten fb yi zarara uğratmak mıymış? O zaman harbi daha beter olursun ts ve hiçbir zaman o hayal ettiğiniz şampiyonluğu göremezsiniz ınsallah. Böyle karaktersizlik olmaz olsun. Bir ülke takımı diğer ülke takımını kasten zarar ettirmek için ne dolaplar ceviriyor. Yazıklar olsun.

Misafir 028

10 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 17:20

akşama kadar ciddi bir katkısı olmayan işsiz birinin söylediklerine değil ne yaptığınıza bakın. fener iyi bir oyuncu transfer etti madara olanlar sıvıyor şuanda sadece bunu bilin yeter

Abdullah Egemen
10 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 17:24

Trabzon şampiyonluk kupamızı alacaz dediğinde olduğu gibi gene rezil oldu.

Ey Trabzon çapının yetmeyeceği işlere niye girersin. Senin neyine fenerin elinden oyuncu kapmak.Abdullah4434
10 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 19:08

Yenilen pehlivan güreşe doymazmış, mesele bu.

nedimussoy

10 ay önce - Pts 14 Ağu 2017, 12:30

Trabzonspor'un hem Zenit hem de kendisi ile anlaşmış olmasına rağmen Fenerbahçe'ye imza atan Brezilyalı orta saha Giuliano'nun Türkiye'deki menajeri Yasin Turan, olayın iç yüzünü anlattı.

Bordo-mavililerin transferi konusunda Rus takımı Zenit ile sözleşme imzaladığı ve oyuncu ile de prensip anlaşmasına varmasına rağmen Fenerbahçe ve Zenit tarafından transferi açıklanan Giuliano'nun Türkiye haklarını elinde bulunduran menajeri Turan, futbolcunun ilk önce Trabzonspor ile anlaştığını açıkladı.

'TRABZONSPOR İLE GÖRÜŞ' DEDİ
Yasin Turan, Zenit'in 'Oyuncuyu F.Bahçe'ye sattık' açıklamasından sonra Trabzonspor'un haklı olarak FIFA'ya gittiğini ifade ederek, "F.Bahçe'nin Giuliano ile sözleşme imzalarken çektiği fotoğraflar resmi belgeler değil. Şu duruma göre Giuliano'nun Türkiye'de oynayamama ihtimali var. Bakalım neler olacak. Giuliano, benimle Trabzonspor için görüşmek için anlaştı ve sonra kendisi de Trabzonspor ile el sıkıştı. İlk teklifi F.Bahçe mi yaptı bilmiyorum ama Giuliano bana 'Trabzonspor ile görüş' dediğinde ortada F.Bahçe yoktu" diye konuştu.

BAŞKAN USTA VİDEO İSTEDİ
Fırtına'nın Giuliano ile görüştükten sonra Zenit ile de masaya oturup, anlaştığını söyleyen Turan şöyle devam etti: "Başkan Muharrem Usta, benim oyuncudan yetki aldığıma dair video istedi ve o videoyu çektik. Trabzonspor, Zenit'le görüştü ve evrakları imzaladı. Burada sıkıntıyı Zenit yaşayacaktır. Zenit bize F.Bahçe'den bahsetmedi. 'Giuliano, Trabzonspor'u istiyor' dendi ve yetkiler verildi. Trabzonspor hem bizle hem de Zenit ile anlaştı ve imzalar atıldı. Sonra oyuncu F.Bahçe için İstanbul'a geldi. Trabzonspor, Zenit'ten aldığı resmi evraklarla FIFA'ya gidecek.".

Aspor


Cenk Gültekin
site denetçisi

10 ay önce - Pts 14 Ağu 2017, 12:37

Bu haber gerçekse eğer, oynayamama ihtimali var denmiş ama zaten oynayamaz menajerin dedikleri doğruysa..

- Trabzonspor'un resmi belgesi var diyor..
- Fenerbahçe oyuncuyla resmi imza atmadı diyor

Gerçekse en azından Fenerbahçe için oynayamaz..

Gerçi şimdi gördüm kaynak A Spor yazıyor vardır bir bit yeniğiMisafir 8b6

10 ay önce - Pts 14 Ağu 2017, 12:42

Ya zaten TS'nin elinde resmi belge olmasa niye ve nasıl başvuracak Fif'ya, sahte belge mi düzenlemiş de onunla mı başvuracak.
Zenit, ceza alır, futbolcu da oynayamayabilir.


Mouriz
10 ay önce - Pts 14 Ağu 2017, 12:42

Haftaya oynanacak fb-ts maçında, ts'lu taraftarlar olacak mı? Eğer deplasman yasağı yoksa hem saha da hem tribün'de gerginlik üst düzeyde olacaktır. Zaten gergin geçiyor bu da tuzu biberi oldu

akin87
10 ay önce - Pts 14 Ağu 2017, 12:42

Yasin Turan amatör biri. Girin profiline bakin. Su an pazarladigi oyuncularin hepsi amatör.

Misafir f6c

10 ay önce - Pts 14 Ağu 2017, 12:43

Yine deplasman yasağı olur. Ve senelerce de kalkmaz bu...sayfa 1493
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET