Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 776
Efsonoloji
2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 15:08

Malatya halkı umarım, yıllar sonra süper lige yükselmiş ve ne denirse denilsin harika stadında takımını yalnız bırakmaz. Passolig kart sayısı nerdeyse stadın kapasitesinde. Bu pek stadın dolucağına işaret değil maalesef. Umarım Malatya halkı orada takımına, şehrine sahip çıkar ben de yanılmış olurum.

Misafir bab

2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 15:49

Dün aradım, süper lige yeni çıkan takımlara özel paket varmış... ben yeni Malatyaspor paketine üye oldum... eğer Malatya'da ikamet ediyor olsaydım 3 Ocağa kadar tüm süper lig ve 1. Lig maçları hediye olacaktı... diğer şehirlerde ikamet eden Malatyalılar için de 21 Eylül'e kadar hediye ettiler süper lig ve 1. Lig maçlarını... ayrıca İngiltere ve Almanya ligleri de var.. belgesel ve çocuk kanalları da dahil... ilk 3 ay 27,5 Tl sonraki aylarda 40 TL, mayısta lig bitince arayıp Malatyaspor paketini iptal edeceksin ve kalan 3 ay için aylık 25 tl ödeyip 12 ayı tamamlayacaksın...12 ay üyelik şartı var...
Hafta içi kurulum için gelecekler ama dün internetten içerikleri izlemeye başladım... sistemde kayıtlı telefon numaran ile şifre alıyorsun izlemeye başlıyorsun... bein connect sayfasına girip octoshape kullanım sözleşmesini kabul ediyorsunuz... dün akşam Göztepe - Fenerbahçe maçının son 15 dakikasını izledim... bu akşam da Malatya maçını izleyeceğim inşallah... 👍🏻

ahmet_44

Misafir c42

2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 16:28

Ayrıca unutmuşum bundesliga yine Eurosport yayınlıyor
özetle vatandaş lig izlemeyecek hepsi şifreli,

Emir44
2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 16:44

Misafir bab

48 dakika önce - 15:49 (bugün)

Dün aradım, süper lige yeni çıkan takımlara özel paket varmış... ben yeni Malatyaspor paketine üye oldum... eğer Malatya'da ikamet ediyor olsaydım 3 Ocağa kadar tüm süper lig ve 1. Lig maçları hediye olacaktı... diğer şehirlerde ikamet eden Malatyalılar için de 21 Eylül'e kadar hediye ettiler süper lig ve 1. Lig maçlarını... ayrıca İngiltere ve Almanya ligleri de var.. belgesel ve çocuk kanalları da dahil... ilk 3 ay 27,5 Tl sonraki aylarda 40 TL, mayısta lig bitince arayıp Malatyaspor paketini iptal edeceksin ve kalan 3 ay için aylık 25 tl ödeyip 12 ayı tamamlayacaksın...12 ay üyelik şartı var...
Hafta içi kurulum için gelecekler ama dün internetten içerikleri izlemeye başladım... sistemde kayıtlı telefon numaran ile şifre alıyorsun izlemeye başlıyorsun... bein connect sayfasına girip octoshape kullanım sözleşmesini kabul ediyorsunuz... dün akşam Göztepe - Fenerbahçe maçının son 15 dakikasını izledim... bu akşam da Malatya maçını izleyeceğim inşallah... 👍🏻

ahmet_44
...........ahmet 44 kardes turksatta sadece beinsport1 hd yayin diğerleri sd yayın. Çanağını eutelsat 7 ye çevir bein1.2.3.4hd yayın 377 kanaldan sonra.ordan bak kaliteyi görürsün

44kartal
2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 17:15

Emir44 siz hangi bayiden aldınız adresi verseniz bende bakardim

AhmetDemir

2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 17:32

Ligtv yi aradim oyle bir paket yok diyorlar bunlar bizi diger pakete uye etmeye calisiyor galiba

Emir44
2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 18:36

44kartal

Emir44 siz hangi bayiden aldınız adresi verseniz bende bakardim
,

.....başaran digiturk .(emeksiz verem savaş civarı tel 04223257373)

Emir44
2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 18:44

Digiturkle ilgili butun merak ettiklerinizi bana sorabilirsiniz:) 2001 de malatyaspor superlige çıktığında taahhütüm bitti digiturk kartını vermeyi unuttum 6 ay sonra digiturkten mujdeli haberi mektupla aldim o zamanın parası bugunun700 tl si ceza odedim:)

AhmetDemir

2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 20:24

Arkadaslar net yaziyorum

İlk bir ay tum maclar hediye
Sonraki (kalan 11ay)tum YeniMalatyaspor maclari ve eften puften kanallar 40 tl

Ve cagri merkezini kesinlikle aramayin musteri hizmerinde calisanlarin bir dedigi digerini tutmuyor

Yani bes para etmez bu mevzu

Emir44
2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 21:12

(+)

sayfa 776
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET