Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Hamamyolu - Yediler Parkı
« önceki   123 ... 202122 ... 252627   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 21
26METİN
2 ay önce - Sal 01 Ağu 2017, 08:16

Alıntı:
Eskişehir'deki trafiği batçık da çözmez. Yollar dar ve çok fazla araç var trafikte. Çoğuda sadece 1 kişi taşıyor. Batçık yapılsa da anca günü kurtarır daha radikal çözümler lazım. O konu da beni aşar.

ha anladım şuç ekonominin düzgün olmasında demi
çünkü herkes araç alabiliyor- sadece zenginler alabilmeliydi demi
suç ekonomiye bağlı kredilerin düşük olması demi suç gelir düzeyinin artması demi
ekonomi bozuk olacak, sadece belli kişiler ev araba sahibi olacak, böylelikle yerel yönetim asfaltı, alt-üst geçit, trafik sorunuyla uğraşmayacak
ayrıca batçık neden günü kurtarsınki

aliiiiiiiii
2 ay önce - Sal 01 Ağu 2017, 09:18

Alıntı:
ha anladım şuç ekonominin düzgün olmasında demi
çünkü herkes araç alabiliyor- sadece zenginler alabilmeliydi demi
suç ekonomiye bağlı kredilerin düşük olması demi suç gelir düzeyinin artması demi
ekonomi bozuk olacak, sadece belli kişiler ev araba sahibi olacak, böylelikle yerel yönetim asfaltı, alt-üst geçit, trafik sorunuyla uğraşmayacak
ayrıca batçık neden günü kurtarsınki

Benim yazımdan bunu nasıl çıkardınız hayret ettim. Eskişehir'deki yolların dar olduğu kabak gibi ortada. Çıkın biraz şehri dolaşın. Bir iki araç durkalk yapıtığında trafik hemen yavaşlıyor sonra tıkanma noktasına geliyor. Çözüm yolları genişletmek. Onun içinde yol çevresinde kentsel dönüşüm vs. yapılmalı.

Düzgün bir toplu taşıma sistemi olsa, insanlar tek başına gitmek için araba yerine onu tercih eder. Doğal olarak trafik azalır. Yoldaki yıpranma azalır vs. vs.

Şu anki haliyle batçık tabiki günü kurtarır. Yoğunlukta o da tıkanacak. Örnek: OSB köprüsü.

26METİN
2 ay önce - Sal 01 Ağu 2017, 09:47

Alıntı:
Düzgün bir toplu taşıma sistemi olsa, insanlar tek başına gitmek için araba yerine onu tercih eder. Doğal olarak trafik azalır. Yoldaki yıpranma azalır vs. vs.

tamam işte eleştirecekseniz bunu eleştiriniz . doğru söyleyene bi şey denmez. haklısınız düzgün bir toplu taşıma sistemimiz yok.

aliiiiiiiii
2 ay önce - Sal 01 Ağu 2017, 09:54

Onu da eleştiriyoruz zaten. Kendimizce geçici çözümler üretmeye çalışıyoruz. örnek

26METİN
2 ay önce - Sal 01 Ağu 2017, 10:13

Alıntı:
Onu da eleştiriyoruz zaten. Kendimizce geçici çözümler üretmeye çalışıyoruz. örnek

evet ali bey yazınızı hatırladım yapılabilir bir çözüm .
ama bakınız eğerki düzgün bir planlama olsun eldeki tramvaylar bile yeterli olur çünkü şuan tramvay planlamadan kaynaklı verimli çalışmıyor. ek sefer yerine sefer aralığı azaltılmış seferler daha verimli olur.
şu an 13 olan seferleri 12-11-10 kaç dakikaya indirilebilirse gerçekten daha verimli olur. 1 dk ne olur demeyin sabahları ve akşam iş çıkışı durakta 1 dk da turnikeden geçenleri bir sayın

26METİN
2 ay önce - Prş 03 Ağu 2017, 09:28

hamam yolundaki beton yığını ve ağaç sökümününe itiraz etmeyenler : http://www.anadolugazetesi.com/mevzuata-uygun-ola ...72158.html

Misafir c6a

2 ay önce - Çrş 09 Ağu 2017, 11:11

http://www.sonhaber.com.tr/haber/asirlik-cinara-h ...l-destegi/
HAMAMYOLUNDAKİ ÇALIŞMALAR ESNASINDA 103 YILLIK ÇINAR ZARA GÖRMÜŞ

Misafir 604

2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 17:06

Yazık günah. Bu ağaca ne zamana kadar destekle duracak proje uğruna asırlık çınarı mahvettiler.

Misafir 09e

2 ay önce - Pts 14 Ağu 2017, 12:44

güzelim hamamyolu yediler parkı mahvoldu tebrikler nesini modernize etceksin yeşil alanın aynı yerler 2 senede bir elden geçiyor diğer yerler içler acısı adam olsanız trafik otopark sorununu çözerdiniz

ilker2626
2 ay önce - Pts 14 Ağu 2017, 13:44

O asırlık dediğiniz çınarlardan biri birgün orda yürüyenlerin üzerine düşerse o zamanda belediye neden bu ağaçları kesmedi derler bunun öneği geçen sene kışın ve ondan önceki senelerde görüldü koca ağaç hamamyolunda fırtınadan devrildi.hamamyolundaki ağaçların büyük kısmının içi çürük

sayfa 21
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 202122 ... 252627   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET