Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 735
Misafir 886

4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 12:51

Önceki tekyapının pilanıda gercekti sagolsun arsafir sahte pilanla üyelerine dahaçok daire düşecek diyerek pilanı retetti fazlası diyincek üyelerde koop başkanından yana tavır aldı bb de cezayı buzamanakadar kesti bu pila nada karşıcıkarlarsa pilanlar tozlu raflara kaldırılır böyle bilin

Misafir ef4

4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 13:18

plan dışı 22 nolu parselde hisse sahibiyim, yeni bağlantı yolu tam önünden geçmekte, buralarla ilgili olarakta plana dahil edildiği söylenmekte!! bilgisi olan varsa aktarabilirmi.

Misafir 9d9

4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 14:22

Bazı büyük kooparatifler imara karşı çıkıyor Neden ? Fazla üye kaydı yapıp üye başına düşen arsa miktarını daha sonra geri yerine koymak için plan dışı yerlerden arsa aldılar atıyorum üye 600 küsür metre plan içi arsan var diye biliyorsun ancak kooperatif başkanı cebini doldurmak için el altından üye kaydı yapıp cebini doldurmuş sonrada azalan arsa payını plan dışından 3 kuruşa imar dışı arsa alarak tamamlamış üye başına yine 600 küsür metre yer var ama bir kısmı Îmarla iken bir kısmı imarsız olacak işte büyük kooperatif başkanın karın ağrısı bundan kaynaklanıyor, imar geçince üye başına düşen imarlı arsa payı çok daha az çıkacak onun içinde imar geçmemesi için tüm gücüyle direniyor ve diyor ki ya benim plan harici arsaları da plana dahil edip imarı geçirin yada bu iş olmaz imza atmam , mahkemeye gider bozdururum, Anladınız mı manzarayı, istemezük yırtınmalarının altında yatan gerçeği

Misafir f03

4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 15:20

Böyle bir ahlaksızlık yolsuzluk varsa, ahlaklılar ve masumlar neden sessizce, tepkisizce, korkakça bekler? Anlamak zor.

Misafir 125

4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 15:27

Varsa böyle bir durum, inceleme baslatilsin cezasını çeksin! Neden seyirci kalınır ki ?

Misafir d70

4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 15:39

koop üyeleri arsa tapularınızı bir araştırın bakalım plan harici yerlerde tapulu koop arsanız var mı ?

Misafir 22f

4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 16:24

Belorende imar cikma olasiligi bike 20 yildir bu bolgeyi somuren emperyalist guclerin uykusunu kacirdi. saldirgan kuduz kopeklere donduler agizlarindan kopuk sacan.
simdi imar cikmama olasiligi belirice yine 20 yildir BELOREN uzerine yalanlari masallari efsaneleri bir yerlerinden uyduran cikarcilar kocekler gibi zil takip oynayacaklar.
BUNLAR BELORENİ MESLEK HALİNE getirmisler. emekli olsalarda . emeklilik sonrasi bolgeyi inek gibi sagmaya devam edyorlar
ahirete gocunce oradan bile BELORENE karisacak pilanlar yapiyorlar
ZAVALLİLAR BASKA İS BİLMEDİKLERİ icin BELORENİ ahtopot gibi sarilmislar suluk gibi bolgenin kanini emiyorlar
ysrasa gibi karanlikta avlaniyorlar

adnanyks
4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 16:37

(+)

Ferit BORA

4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 18:43

Plânda yollar 35 lik mi görüyorum...????

Temelli yenikent 50 lik onu biliyorumda

Atılan plan eski gibi duruyor...

Sürprizci Arkadaş

4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 19:39

Benim gördüğüm son plan da aynı plan, yalnız serpiştirilmiş olan ticari+konut parsellerini planın heriki 35 lik bulvarına da boydan boya yerleştirileceğini düşünüyorum bir de eski planlarda bulunan gölet ve park burada yok buna da bir el atarlar diye düşünüyorum, zira ova çayı ile orada yapılacak göletin beslemesi yapılabilir ve plana artı bir değer katar, plancılarla bunu görüşmemiz gerekir diye düşünüyorum.

sayfa 735
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet