Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Atatürk Stadyumu Modernizasyon Projesi
« önceki   123 ... 495051   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 50
Adis Jahovic
4 ay önce - Cum 23 Hzr 2017, 15:08

Kim oynayacak Yeni Atatürk stadında İzmirspor yada Altınordu mu ? Arkadaş 1 takımın 1 tane stadı olur.

Misafir ead

4 ay önce - Cum 23 Hzr 2017, 18:25

Bu stadı yapıldığı takdirde Altınordu kullanır. Altınordu diyip geçmemek lazım yakın gelecekte Türk futbolunun yeni büyüğü olabilir.Tek sıkıntısı taraftar gücü ama bu iş tamamen kadrondaki kaliteli futbolcuya bakar

Adis Jahovic
4 ay önce - Cum 23 Hzr 2017, 18:57

Alıntı:
Bu stadı yapıldığı takdirde Altınordu kullanır. Altınordu diyip geçmemek lazım yakın gelecekte Türk futbolunun yeni büyüğü olabilir.Tek sıkıntısı taraftar gücü ama bu iş tamamen kadrondaki kaliteli futbolcuya bakar

3 senedir 350 kişiye oynuyorlar en ufak seyirci artışı yok.

Misafir f45

4 ay önce - Cmt 24 Hzr 2017, 16:02

Dediğim gibi işte seyirci artışı süper lige yükselir,şampiyonlar ligine katılma vs(Kulübün birkaç yıl içinde hedefleri bu zaten) olursa fazlasıyla başlar.Tabi göztepe gibi ateşli taraftarı hiçbir zaman olmayacak orası ayrı.Daha çok barcelona seyircisi gibi olur ...

Misafir f45

4 ay önce - Cmt 24 Hzr 2017, 16:53

Altınordu'nun son 2 yılda çıkardığı genç yetenekler ->Cengiz Ünder,Çağlar Söyüncü,Berke Özer | Eğerki bu adamlar hedeflerini değiştirmeden devam ederlerse yukarıda söylenen fikirlere bende katılıyorum 😁

Misafir ede

3 ay önce - Cmt 24 Hzr 2017, 22:20

Bu stadyum Euro 2024 alınması ile birlikte yıkılacak
Ve İzmir modern bir stadyuma sahip olacak

Adis Jahovic
3 ay önce - Cmt 24 Hzr 2017, 22:53

Yıkılmaz kapsamlı biçimde yenilenir.

Misafir dbe

3 ay önce - Pzr 25 Hzr 2017, 16:22

Yıkılır hemde öyle bir güzel yıkılır ki ....

Bütün dünyaya inşaat ve mutehadlik satıyor bu ülke ,kendi ülkesinde ki stadi mı yıkıp yenisini yapamayacak

Son beş yılda yapılan bu 30 stadyum neyin nesi

Emirhan35
2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 08:44

Daha öncede söyledim yine söylüyorum İzmir Atatür Stadyumu bir an önce YIKILMALI yerine gerekirse 50.000 kişilik devasa bir Stad yapıpmalı ve bu Stad İzmir takımlarından hangisi Süper Lige çıkarsa ona Ücretsiz verilmeli sezon boyunca. Doğanlar Stadı İzmirimize kesinlikle yakışmıyor ! İzmire büyük ve kullanışlı bir Stad şart

Adis Jahovic
2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 17:05

Alıntı:
Daha öncede söyledim yine söylüyorum İzmir Atatür Stadyumu bir an önce YIKILMALI yerine gerekirse 50.000 kişilik devasa bir Stad yapıpmalı ve bu Stad İzmir takımlarından hangisi Süper Lige çıkarsa ona Ücretsiz verilmeli sezon boyunca. Doğanlar Stadı İzmirimize kesinlikle yakışmıyor ! İzmire büyük ve kullanışlı bir Stad şart

Gürsel Aksel stadı ne olacak ?

sayfa 50
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 495051   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet