Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 486
gediz_1994
4 ay önce - Cmt 12 Ağu 2017, 21:01

Alıntı:
Kupayı da düşünmek lazım. Şampiyonlar Ligi ve lig takvimi yeterince yorucu olacak zaten. Yabancı kontenjanı açmak için işe yaramayan yabancılar ilk hedef olmalı. Onlardan gelecek para kaleciye yeterse yerliler durabilir onlarla bir şey deneriz kupa maçlarında milosevic duruyor mu hala takımda ne yaptık biz onu en son

Yerli futbolcu denilince aklıma top oynamayan vasat futbolcular geliyor. Ben yerli futbolculara karsıyım. Top oynamayan adamların durması gereksiz. Bu yabancı kontenjanı Türkiye icin iyi oldu. En azından yabancı futbolcular geldi de ligin az da olsa degeri arttı. Hepsi satılıp kaleci alınsa çok iyi olur. Vida bir sekilde gelecek ama kalecide getirmek lazım. Fabri ile olmaz bu işler. LYON macında yedigi aptal gol yüzünden elendik. Bu sene de aynısı olursa ortalık karısır.

Milosevic duruyor ama fşkret ormanın oynamayanları yollucaz demesiyle gidecektir.

dokuzcanlı çocuk
4 ay önce - Cmt 12 Ağu 2017, 21:40

Alıntı:

Yerli futbolcu denilince aklıma top oynamayan vasat futbolcular geliyor. Ben yerli futbolculara karsıyım. Top oynamayan adamların durması gereksiz. Bu yabancı kontenjanı Türkiye icin iyi oldu. En azından yabancı futbolcular geldi de ligin az da olsa degeri arttı. Hepsi satılıp kaleci alınsa çok iyi olur. Vida bir sekilde gelecek ama kalecide getirmek lazım. Fabri ile olmaz bu işler. LYON macında yedigi aptal gol yüzünden elendik. Bu sene de aynısı olursa ortalık karısır.

fabri hariç yorumuna katılıyorum
2 lyon maçında totalde fabri çok iyi oynadı

Arte OxoşkvA

4 ay önce - Cmt 12 Ağu 2017, 22:35

Fabri birakin da 1 - 2 top tutsun bi zahmet. Bence o adamin beyni yok. Ayrica iyi oynadi denilen lyon macinda lacazette den yediği asirtmada da hataliydi. Caprazdaki adama kefal gibi koşuyor.

gediz_1994
4 ay önce - Cmt 12 Ağu 2017, 22:39

Alıntı:
fabri hariç yorumuna katılıyorum
2 lyon maçında totalde fabri çok iyi oynadı

İlk lyon macında yememesi gereken golü yedi. O golü yememiş olsaydı belki de finale kadar cıkılabilirdi.

BJK 5106
4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 00:24

Gary Medel İçin Vodafone Park’ta İmza Töreni Yapıldı

Alıntı:
Vodafone Park’ta yeni transferimiz Gary Medel için yapılan imza törenine, Başkanımız Fikret Orman ile basın mensupları katıldı.

Medel’in huzurlu bir ailenin parçası olmayı seçtiğini ifade eden Başkanımız Fikret Orman, imza töreninde şunları söyledi:

“Bizim için mutlu bir gün. Hayırlı olsun. Camiamızla gurur duyuyorum. Aldığımız oyunculara başka takımlardan teklifler vardı ama oyuncular huzurlu bir ailenin parçası olmayı seçtiler. Takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Medel de bize gelmeyi çok istedi. Transferde payı olan Medel ve eşine hayırlı olsun diyorum. Transfer komitemiz yine iyi çalışmalar yaptı. Büyük taraftarımızla bu hafta buluşacaktık ama kısmet Kasımpaşa maçında olacak herhalde. Transferin sonuna yaklaştık bizim açımızdan. İyi bir transfer dönemi geçirdik. Medel’in taraftarlarımızla iyi ilişkiler içinde olacağını düşünüyorum. Sezon başında üç transfer yapacağız dedik. Beş tane transfer yaptık. Çok geniş kadromuz var. Oynayamayacak oyuncuların satışını yapacağız. İki tane 11 çıkartabilecek kadroya sahibiz.”

Yeni transferimiz Gary Medel, imza töreninde şu ifadeleri kullandı:

“Başkanımıza ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Taraftarlara destekleri için teşekkür ederim. Benim için çok büyük bir transfer. Beşiktaş iki kez üst üste şampiyon oldu. Bu başarıları devam ettirmek için buradayım. İlk 11’de olunca kendimi iyi hissediyorum. 12 numaralı formayı giyeceğim.”

(+)

(+)

(+)

http://www.bjk.com.tr/tr/galeri/set/7200/1

BJK 5106
4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 00:29

Gary Medel, BJK TV’ye Konuk Oldu

Alıntı:
Yeni transferimiz Gary Medel, imza töreni öncesinde Vodafone Park’ta BJK TV Genel Müdürü Bülent Ülgen’e Gündem Özel programında konuk oldu.
Beşiktaşımıza transfer olma sürecini ve gelecek planlarını anlatan Medel, şu ifadeleri kullandı:

“Beşiktaş, Türkiye’nin çok önemli kulübü. Devamlı büyümekte olan bir kulüp. Karar vermem kolay oldu. Birçok teklif vardı ama ben Beşiktaş’ı seçtim. Hem defansta hem de orta sahada oynadım. Bütün mevkilerde kendimi rahat hissediyorum. Video ve fikir çok ilginç ve dikkat çekici. Ben birini arar mıyım bilemiyorum. Onu başkan ve yönetim bilir. Hedefim burada şampiyon olmak ve mutlu olmak. Hep beraber başarılar kazanmak istiyorum. Umarım gol atarım ama en önemlisi takımın kazanması. Futbolcular gelip geçicidir asıl olan taraftardır. Saha içinde agresif bir oyuncuyum. Bu özelliğimden dolayı çok kart gördüm ama artık tecrübeliyim.”

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/70652/gary_medel_b ..._oldu.html

(+)

BJK 5106
4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 02:26

Sahte hesap değilse Vida az önce Jeremain Lens ile birlikte oynadığı dönemden bir fotoğraf paylaşmış.

En son BJK 5106 tarafından Pzr 13 Ağu 2017, 02:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Cenk Gültekin
site denetçisi

4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 02:29

Ozaman ligimizin en iyi defans oyuncusu hayırlı olsun derim. Maicon'u henüz pek takip etmedim ama Vida'yı iyi biliyorum..

BJK 5106
4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 02:32

Bu arada hesabın gerçek olup olmadığı konusunda tartışmalar olduğundan ve istemeden yanılmalara aracılık etmiş olmamak adına ihtiyaten editleme yaptım.

nedimussoy

4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 14:32

Taraflı tarafsız her futbolseverin sevgisini kazanmış değerli spor adamı ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün efsane başkanı Süleyman Seba'yı saygı ve rahmetle anıyoruz.

sayfa 486
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET