Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 572
kayrakemal
2 ay önce - Cmt 12 Ağu 2017, 23:55

Bireysel Değerlendirme :

Sergio Rochet: Bugün güven verdi Rochet. İyi yer tuttuğunu kurtardığı ilk yarıdaki korner pozisyonunda ve ikinci yarıdaki frikik pozisyonunda kanıtladı. Defans ile iletişim sorunu var ama ilk maç olduğu için pek sıkıntı değil bu, halledilir.

Rıdvan Şimşek: Rıdvan bu ligin oyuncusu değil, sorunlu bir oyuncu diye bas bas bağırdık. Rıdvan bugün deyim yerindeyse leş gibi bir oyun ortaya koydu. Kanadını E5 yaptılar. Rıdvan'ı yürüyerek geçtiler, kendilerini hiç kasmadan orta yaptılar. Sağ beke transfer olmazsa delik deşik ederler bizi orda.

Mattias Bjarsmyr: Fiziğinin hazır durumda olması ve maç kondisyonunun olması sonucu bizde iyi izlenim bıraktı. Nerede duracağını bilen, top tekniği iyi olan bir oyuncu. En büyük sıkıntısı ağır olması.

Vitaly Djakov: Fit ve iyi bir fiziği var Vitaly'nin. Bugün çok ön plana çıkmadı. Boyuna rağmen hava toplarında üstünlük sağlayamadı. Paslarının şiddetini ayarlayabilirse isabetli uzun paslar atabilir.

Elderson: İlk yarıda adam geçirmeyen, hücuma katkı yapmaya çalışan iyi bir Elderson izledik fakat ikinci yarı takımın en kötü oyuncularından biriydi. Gol öncesi ileride kalmasıyla, yaptığı pozisyon hatalarıyla bu kanattan gol yedireceğim diye bağırdı Elderson. Onlarda faturayı kestiler. İlk yarıdaki Elderson iş yapar, ikinci yarıdaki Elderson çöp.

Hakan Arslan: Kapasitesi belli bi oyuncu. Koşmaktan ve topa hamle yapmaktan başka yaptığı bir şey yok. Pas atamayan orta saha. Bu ligin ve bu takımın aslında oyuncusu değil ama iyi bir ön libero alındığı halde kabul edebiliriz.

Galip Güzel: Takımın dikine oynayamamasının, ileride sürekli top kaybetmesinin, ileride kalamamasının tek sebebi Galip. Eline bavulunu verip direk gönderilmesi lazım. Bu saatten sonra hiç bir katkı veremez bize. En azından gençlerin önüne geçmesin.

Auremis dos Santos: Bugün takımın en diri, en mücadeleci, ayakta kalan neredeyse tek oyuncusu Auremir'di. Neredeyse bütün toplara hamle yaptı ve bu topların çoğunu kazandı. Bu sene takımda sivrilen oyunculardan birisi olur.

Emre Kılınç: Topa bile gücü yetmiyor. Özgüveni yok. Daha lig başlamadan kendimi test edeceğim diye açıklama yaparsan böyle olur Emre bey. Ne defansta iş yaptı ne ofansta. İki kere duran top kullandı ikiside önde kaldı. Gücü yok ki adamın bir şeyler yapmaya çalışsın.

Leandrinho: İkinci yarıda Elderson'un pozisyon hatalarını Leo'da telafi edemeyince hoca oyundan aldı. Bugün iyi bir izlenim vermedi.

Arouna Kone: Son hamleleri yapamamasına rağmen takımda göze çarpan oyunculardan birisiydi. Neredeyse ileride bütün topları kovaladı. Gezgin bir santrafor. İyi bir form tutarsa ve geriden besleyen oyuncular olursa bize çok iyi katkı sağlar.

kayrakemal
2 ay önce - Cmt 12 Ağu 2017, 23:56

Takım olarak iyi oyun oynamadık. Dikine oynayamayan santraforlarını besleyemeyen bir Sivasspor vardı. Sebebi orta sahanın güçsüz olması. Kontra atak oyunu oynamaya çalıştık gole kadar ama takım birbirini hiç tanımıyor. O da olmadı. Kanatlarımız ofansif olarak ve defansif olarak oyunda hiç yoklar. Bir sağ kanat şart bu takıma. Emre ve Leo pek beklentilerimizi karşılayacak gibi durmuyorlar. Beklerimiz zaten Allaha emanet. Sağ kanat otoban oldu. Auremir de sağ bek oynuyor tamam da 2 kaliteli ön libero daha almazsan kusura bakma da Auremir'i beke çekemezsin.

Kadro daha oturmamış. Orta sahada banko oynayacak 2 oyuncu şart, sağ bek şart, sağ kanat şart, kaleye sırtı dönük oynayacak bir santrafor şart.

Halili58
2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 00:06

Teşekürler sivaza58 kardeşim.
Daha baya zaman varmiş ve bu yönetim de ilk maçlari bekledi hamle yapmak için bence transfer yapilacak yerleri daha net görmek için
Ama çok yanliş bir alişkanlik ve hata gevşeklik ve eskiden beri bir alişkanliğimiz sirf birkaç lira fazla para vermemek için buyuk bir kumar oynaniyor her sene ve o yüzden hep ilk hafta maçlarini kaybediyoruz bu yüzden.
Bir sene de rahat girelim başlayalim bir sezona nolur ki bu taraftar bunu haketmiyor mu? Fazlasiyla hakkediyor artik çektirmeyin bizlere nolur ya

genç_osman
2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 00:23

Hakan Arslan "iki adım top sürünce topu ayağına dolandıran futbol sihirbazı".
Galip güzel: "futbolda top olmasa , sadece boş koşmak üzerine kurulu bir oyun olsa Avrupanın büyük klüplerinde oynayabilecek bir yıldız"
ÇARE : MOHAMMED ALİ KURTULUŞ

Halili58
2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 00:50

Ridvan galip kerim emre vs gibi futbolculari direk yedek birakacak transferler yapilmali direk 11de oynamali transferler yapilacaktir bu kesin olmali!
Ligler falan başladi kadrolar oluştu fiyatlar artik yönetimin arzuladiği kivama gelmiştir zaten
AMA boş beleş bonservisiz futbolcular alirsaniz sadece transfee yaptim diye
O zaman bu taraftar daha da çok kizar
Yönetime duyurulur
Başgan sen yürekli yiğit bir adamsin kendine yakişanini yap
Ilk önce bir transfer komitesi transfer et ve scout takimi transfer et ve yönetimde bir revizyona git etrafindakiler futbolun F'sini bilmeyen sivassporu kemiren sömuren hortumlayan işadamlari bence
En buyuk sikintimiz kendi içimizde.
Sonra pas parayi ve ÇOK AMA ÇOK KALITELI TRANSFERLER YAP
Vasat bir transfer yapilirsa artik taraftar sabri biter krediniz biter.
Bu taraftar ne kötu transferler gordu malesef
Genel olarak konuşuyorum kişisel değil yanliş anlaşilmasin.
Sevgiler saygilar hepinize hayirli geceler
Bir tek sivassporumuz var kazansak da kaybetsek de seviyoruz destekliyoruz hepimizin eleştirme hakki var sadece birbirimizin kalplerini kirmadan yapin kardeşlerim abilerim amcalarim dayilarim...

ahmet0580
2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 02:15

bir tane pilot forvete ihtiyaç var bi tane 10 numara yılladır eksik oynadık bu bölge için bi tane kanat gerekli diğer kanat da koneyi koyduğumuzu sayarsak ve bi tanede 8 numara gerek malesef bunlar en az gerekli olan oyuncular ve çok kaliteli olması gerek hocanın dediği gibi takım tıkanmış resmen defans olarak çok kötü durmuyor sol bek dışında orasıda en iyi beklediğimiz yerdi şaşırtı bizi ama ileri açısından bu ligde 10 gol zor atarız. Bu takımla düşme adayı değiliz kesin düşeriz kimse kandırmasın kendini akhisar diğer takımlara nazaran daha kötü ligde bizim diğerlerine hiç şansımız yok eğer kör değilse yönetimde el atarlar yoksa devre arasına kadar can çekişiriz o zamandan sonrada çare filan kalır mı meçul inş iyi olur ama bu kafayla zor.

Yurtsall
2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 04:13

1 tane golcü santrafor, 2 Kanada da fiziksel yönden kuvvetli, bileği sağlam futbolcu, on numarada aatıf tarzı bir oyuncu. Hatta bence aatiftan başkası düşünülmemeli. Adam belli bir formda oynuyor ve kalite farkı kendini belli ediyor. 2 orta saha biri defans yönü kuvvetli, diğeri ofans yönü. Yazarken erindim o kadar çok adama ihtiyaç varmış ki sıkıldım bunaldım hayata küstüm. Hakan Arslan'ı kaptan yapmışız bir tane isabetli pası yok ne hikmetse. Şu durumda Başakşehir bizi sahaya gömer. En kötü 4 tane yeriz. Rochet naapsin birini yemezse diğerini yiyecek illa ki.

Kanfory Sylla
2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 10:41

Arkadaşlar inşallah 4 transfer yapılsa hepsi de 1 er milyon eurodan 4-5 milyon Euro'ya kaliteli adamlar alsak... Ama nerdeeeeee??? Sanmıyorum yönetimin para harcayacagini. Bu yönetimden bir cacık olmaz.

Kanfory Sylla
2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 11:06

Bu arada az önce lig TV den özeti izledim. Yazik ki ne yazık maçta 1 tane bile pozisyonumuz yok. Bir takım bu kadar mı berbat olur? Bazı arkadaşların dediği gibi biz bu ligin en büyük küme düşme adayı falan değiliz. Biz bu kadroyla küme duseriz. Maalesef gerçek bu.

ukcimbom
2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 11:19

Dandik transferlerden gidici oldugumuz lig baslamadan belliydi... Adi sani bilinmeyen bir yigin gereksiz alindi... İhtimal vermiyorum ligde kalacagimiza...

sayfa 572
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET