Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir - Güney Çevre Yolu Projesi
« önceki   123 ... 323334 ... 555657   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 33
Misafir d4f

4 ay önce - Cmt 12 Ağu 2017, 20:31

Ben yollarının yapıldığını iddia etmiyorum edpsiz kardeş sen bi otobüs bekle de gör, 5 km yere 45 dakikada git bide üstüne ayakta seni ayrana çevirsin şoför.

Misafir 1dd

4 ay önce - Cmt 12 Ağu 2017, 21:39

Ethem bey ne bekliyordunuzda ne yapilmadi baska neler istiyorsunuz.

bülentD
4 ay önce - Cmt 12 Ağu 2017, 22:13

Eskişehir ölçeğinde ve daha büyük olan tüm şehirlerin olması gereken cevreyollari yillar once yapıldı.Eskisehirden daha küçük olan pek çok ilin ve kalabalık ilçelerin cevreyollari yapıldı veya yapılıyor.Eskisehirmi?15 yildir proje asamasinda...! Tum ülkede Sehir geçişi trafik yoğunluk ölçümleri bilimsel olarak ulaştırma bakanlığı tarafından her ay yapılmakta. Eskişehirmi? Ülkedeki en yoğun 5-10 sıralama içerisinde...! Haa bunları iskembei kubradan sallamiyorum çoğu gibi,hem pek çok şehirde bulunuyorum gözlemleme şansım var,hemde bu veriler KGM sitesinde zaten mevcut,biraz okumak lazım....

Misafir 1dd

4 ay önce - Cmt 12 Ağu 2017, 22:21

Bulent bey sehir ici sorunlari neden gormezden geliyorsunuz. Her sey dort dortlukmu. Tramvay yogunlugu ve plansiz yapilmasi trafigide fel ediyor.vatandas tramvaylar kalabalik olunca ozel aracini kullaniyor. Trafik kitleniyor. Cozum yok. Yok. Yok.

Can D
4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 00:18

Her şey değişecek köklü çözümler olacak (2019) birazcık daha sabır şehrimizi işgalden kurtaracağız.

ilker333
4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 00:47

can sen ne işgalinden bahsediyorsun he ? chp'li büyükerşen mi rahatsız etti seni bu kadar ? biz işgalde falan değiliz, seni bilemem [/quote]

Misafir d3b

4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 15:05

İşgali bilmem ama 18 yılda neyapildi tramvay - porsuk - plaj - sazova - balmumu - opera
Başka varmı şuan yapılanları sayamamamiz lazım.
Tramvaylarda ne kadar memnuniyet verici onu halka bırakıyorum.

ethem özer
4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 16:16

Şu yancılık yapan hemşerilerimi görünce tüylerim diken diken oluyor (ki bir kısmının Eskişehirli olmadığı üslubundan belli zaten). Ya arkadaş anlamıyor musunuz siz, Eskişehir düşmanları, Eskişehir'i siyaset kumpasına düşürmüş, al takke ver külahla oyalayıp duruyorlar. Size hacivat karagöz oynatıyorlar. Siz de aval aval bakıyorsunuz. Siyaset dümeniyle ha yaptık ha yapacağız diyorlar. Yaptıkları bir şey yok. Yahu bu şehir Anadolu'nun ana istasyonu... Tarih boyunca da böyle olmuş. Hangi yolumuz var düzgün? Ne şehir çevre yolun var, ne Bolu'ya bağlantın var. Ne Afyon'a düzgün bir bağlantın var. Ne güneyin var ne kuzeyin var. Sen yalakalık yaparak Eskişehir'e bir şey kazandıracağını mı zannediyorsun? Üç kuruşluk itibarınız varsa, hemen kulağından tutun getirin yaptırın, halkın yüzüne bakacak yüzünüz olsun.

Kaç defa söyledik, bir araya gelin, Eskişehir'in sorunlarının siyaset ile çözülebilme ihtimali yok. Eskişehirli'ye Eskişehirli'den başkasından fayda yok. Bunlar Eskişehir'i kumpasa düşürmüşler. Size de vermişler bir borazan üfletiyorlar. Somut proje ve iş lazım. Hem de hemen... Bir gün kaybedecek halimiz yok. Zaten şehire 40 yıldır bir şey yapılmamış. Çivi çakılmamış, çivi... Böyle düşünerek Eskişehir düşmanlarının ekmeğine yağ sürüyorsunuz. Çevre şehirlerden oturmuş insanlar, sizin dalaşınızı kıs kıs gülerek seyrediyorlar.

Can D
4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 16:34

Şehir saçma bir zihniyet tarafından işgal altında, bi an önce kendine gelmeli inatlaşmakar bitmeli 90 yaşındaki adam gitmeli yerine daha genç daha vizyonlu biri gelmeli.

Misafir 604

4 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 16:46

Ethem bey tamam haklısınız. Ama Mart 2019 dan sonra şehir içi trafikten park sorunlarından ve toplu ulaşımın sıkıntılarından bahsetmeyin.

sayfa 33
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 323334 ... 555657   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM