Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 12
Furkan ÇINAR
2 ay önce - Cmt 12 Ağu 2017, 22:22

Alıntı:
Kocakirdaki imardan bir gelisme varmi ki ne civi cakan var nede kazma buda mi hayel oldu yoksa

Ankara tarafından yapılacak projeler arasında, bu forumdaki üyelerin ömrü sadece Güney Çevre Yoluna yetişir.
O da minimum 10 sene.

Süper Kent, Tren Garı, Kuzey Çevre Yolu, Bursa-Sivrihisar Otobanı, 3. Üniversite...
Bunları görmeye bu forumdaki üyelerin ömrü yetmez

Misafir 1dd

2 ay önce - Cmt 12 Ağu 2017, 23:11

Furkan Bey pekala dediginiz dogru . ama buradaki kisilerin omru eskisehir trafigini duzeldigini ve tramvaylardaki rahatlamayi gorurmu? Boyle devam ettigi muddetce goremeyiz. Ama 2019 dan sonra insallah duzelecek. Ama şu da bir gercek 2019 da yerel iktiradar degistiginde ilk gunden elestirileriniz degisecek ve savundugunuz durumu elestireceksiniz.

Sudansebep
2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 12:55
ACİL!!!!!!!!

Ben bir konuya değinmek hatta tedirginliğimi dile getirmek istiyorum.Hem deprem kapıda diyorlar hem de SSK BLoklarına el atmıyorlar 40 yıllık binalarda ölmemizi mi bekliyorlar anlıyamadım.etrafımız avm ve yapı marketlerle çevrildi ama bloklarla ilgilenen yok.Tamam müteahhitler altından kalkamaz belki ama TOKİ tamda bu iş için var sanki.Lütfen daha fazla geçiktirip pek çok cana mâl olmasına izin vermeyin sesimizi duyun artık!!!!!!......

Misafir d3b

2 ay önce - Pzr 13 Ağu 2017, 14:53

SSK blokları ada bazında dönüşüme gidebilir 5+1 kat verilebilir

Misafir 975

1 ay önce - Sal 29 Ağu 2017, 12:32

Kocakirdan imar ile ilgili haberler varmi imar acildigi soyleniliyor

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 111213141516   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR