Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
bedrock
9 ay önce - Sal 21 Mar 2017, 00:14

(+)

(+)

Resul GUL
8 ay önce - Sal 28 Mar 2017, 22:11
Adana - Kıbrıs Barış Harekatı Çıkarma Gemisi [MÜZE]

Gemiden Çevrenin Görünümü..

Müze deki Uçak

Bu da Tank..

Geminin bir kısmında Resim Sergisi vardı.

kilicm
8 ay önce - Cum 31 Mar 2017, 05:18

bir süredir türkiye'de olmadığım için bu müzeden haberim yoktu. müzeler tarih kitaplarının bir nevi görsel hali gibi bir şeydir ve hafızayı taze tutar. var mı bilmiyorum ama o sadece tank-top-tüfek değil de o dönem kıbrıs türklerinin yaşadığı acıları da anlatan anıtlar da konulmazsa bu müzenin eksik kalacağını düşünüyorum.

yusufsezgin
8 ay önce - Cum 31 Mar 2017, 13:26

Alıntı:
bir süredir türkiye'de olmadığım için bu müzeden haberim yoktu. müzeler tarih kitaplarının bir nevi görsel hali gibi bir şeydir ve hafızayı taze tutar. var mı bilmiyorum ama o sadece tank-top-tüfek değil de o dönem kıbrıs türklerinin yaşadığı acıları da anlatan anıtlar da konulmazsa bu müzenin eksik kalacağını düşünüyorum.

Aslında insan burayı gezdiğinde hep bir taraf eksik kalıyor ve haklısınız, kesinlikle böyle anıtlar fotoğraflar v.s olmak zorunda. Yoksa dediğiniz gibi burası bir tık eksik kalıyor

dfdenizyaran
4 ay önce - Prş 10 Ağu 2017, 22:07

Adanali arkadaslara selamlar. Firsatini bulup da yetkili birisine ulasabilirseniz lutfen ikaz edin, tankin namlusu arka tarafina bakiyor. Bugun yarim saatligine ziyaret ettim sergi alanini. Duzenlemesi guzel. Ozellikle cikarma gemisinin ulkemizde ziyarete acik baska ornegi oldugunu sanmiyorum.
Daha serin gunler dilerim.

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ADANA