Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Best Balıkesir Basketbol Kulübü
« önceki   123 ... 272829

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 29
ahmet sert
1 ay önce - Pts 07 Ağu 2017, 21:02

Deniz bey, ben sizi iyi paylaşımlar yapan bir Balıkesirli olarak bilirim, ama kesinlikle size katılmıyorum. Burada kesinlikle suçlu olan taraf Best ve Yırcalı grubu.Bir de siz de dahil birçok insanda kulübün başkanı olan kişiye beden öğretmeni, eski kaleci vb.yakıştırmalarla küçümseme davranışları görüyorum.Adamı tanımam etmem, belki tarzı, davranışları hoş değildir dediğim gibi bilmiyorum ama ne olursa olsun sonu bu olmamalıydı.Yırcalıların verdiği milyonlar şimdi mi akıllarına geldi?Başarısızlık diyorsunuz, neyin başarısızlığı.Adam takımı, EBBL den Süper lige çıkarmış, daha ne yapacaktı?Süper lige çıkıldığında el koyup, yönetimi ona göre Antalya örneğindeki gibi profesyonel yöneticilerden dizayn edip ona bırakmasalardı madem.Vallahi bir arkadaş yorum yapmış sonuna kadar katılıyorum,klasik Yırcalı tarzı, benim olsun ya da ne olursa olsun, bu şehir TBL gibi çok kaliteli ve zor bir ligde bulunan bir takımını kaybettiyse bu, Best şirketi ve yönetiminin kendini beğenmişliğinden ve kibrindendir.Genel kurul yapılıyor, kulübün ismini değiştirip tasfiye etme kararı alıyorlar, bu davranış bile olayın Best adı ile kendilerinin üstüne kalacakları korkusuyla yaptıkları bir suçluluk ve kaçış manevrasıdır.

Etrkma
1 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 08:39

Masum mu güldürmeyin allah aşkına, ne olursa olsun keyiflerinden kapattılar bal gibi, madem başarı istiyordu adamla bir sözleşme yaparsın madde koydurursun yapmazsa yollarsın, kimse de seni suçlayamaz o zaman, ama sen durup dururken ligden düştü diye kapatırsan insanlar da sana söver de sayar da.

ahmet sert
1 ay önce - Çrş 09 Ağu 2017, 19:47

Best'in yerine TBF, Selçuklu Belediyesporu lige dahil etti.İşte sen malına sahip çıkamazsan elin adamı gelir elinden alır.İşin üzücü yanı şu:Yine şehrimizin güzide bir takımı Antalya Basketi devirerek üst lige yükselirken, Antalya başka bir takımın yarışmacı haklarını devralıp üst lige geliyor, benim şehrimin bir diğer takımı da elindeki bu değerli hakkı elinin tersiyle iterek, altın tepsi içerisinde yine başka bir takıma sunuyor.Bu şehir bu takımı bu seviyeye 15 senede getirdi, buralara kolay gelinmiyor.Yırcalı efendi en azından süper lige göre daha az maliyetli bir takım için bir senecik daha fedakarlık yapıp, kulübü devredip bundan sonra ben yokum, başınızın çaresine bakın bundan sonra demek yerine, şehre malolmuş bir takımı tarihin karanlıklarına gönderdi.Bunun vebali ağır olur şehrin hafızasında, insanlar benim gibi vicdanlarda mahkum ederler.Yırcalı ağzıyla kuş tutsa bitmiştir benim için.

Erdal Düven

1 ay önce - Çrş 09 Ağu 2017, 21:20

Yırcalının bırakması çok üzücü bir durum şehir basketbolu olarak bunu kabullendik diyebilirim fakat daha üzücüsü diğer sponsor olabilecek kurumlarımızın ve basketbolu yönetmeye aday yöneticilerimizin olduğu bir şehirde Balıkesir basketin sahip çıkılmayıp elini taşın altına koymamaları ahmet abi dediğin gibide elin oğlu gelip senin yerin olan lige birden yükseliverir bunca senenin emeğine yokoluverir nasıl bir spor kamuoyu var bu şehirde anlayamıyorum bir tepki bile duymadım kimbilir belki çekinceleri vardır ?

Haldun Turan

1 ay önce - Prş 10 Ağu 2017, 00:54

Doğduğum Balıkesir ilinin basketbol severlerine geçmiş olsun.

TBL'de Balıkesir Kulübü'nün çekilmesinin ardından Selçuklu Belediyespor lige alındı.

TBF'den yapılan açıklama şöyle:

Balıkesir Basketbol Kulübü’nün 04.08.2017 tarihinde Federasyonumuza yaptığı başvuru ile ligden çekildiğini beyan etmesi üzerine oluşan eksilme nedeniyle talimatlar doğrultusunda yerine takım alınması prosedürü başlatılmıştır.

Bu kapsamda yapılan başvurular mevzuatta belirtilen kriterler dahilinde Yönetim Kurulumuz tarafından değerlendirilmiş ve Best Balıkesir Spor Kulübünün çekilmesiyle boşalan yere Selçuklu Belediyespor Kulübü basketbol takımının Türkiye Basketbol Ligine alınmasına karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
Türkiye Basketbol Federasyonu

Kaynak: Basket Dergisi

sayfa 29
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 272829
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET