Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 2014-2019 Dönemi Proje ve Çalışmaları
« önceki   123 ... 282930 ... 525354   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 29
taygun21
9 ay önce - Sal 01 Ağu 2017, 00:13

Rica ederim abi

taygun21
9 ay önce - Cum 04 Ağu 2017, 04:25

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan Diyarbakır-Kocaeli Kardeşlik parkı projesi

40 BİN METREKARE

40 bin metrekare alanda kurulacak olan Diyarbakır Kardeşlik Parkı iki bölümden oluşacak. 10 bin metrekare alandan oluşan birinci bölümde Osmanlı mimari özelliğini yansıtan büyük bir çeşme bulunacak. Alanda bin 500 metrekare genişliğinde havuz oluşturulacak ve bu havuzun içinde kafeterya yer alacak. Parkta, yürüyüş yolları, bisiklet yolları, koşu yolları, çocuk oyun alanları, çim tırmanma tepesi ve wc bulunacak.

serkann21
9 ay önce - Cum 04 Ağu 2017, 09:18

çok güzel proje ama hala tam olarak nerede yapılacağını kestiremedim ) Google earth uydu görüntüsü üzerine çizim yapabilecek olan var mı acaba.

taygun21
9 ay önce - Cmt 05 Ağu 2017, 23:27

Alıntı:

çok güzel proje ama hala tam olarak nerede yapılacağını kestiremedim ) Google earth uydu görüntüsü üzerine çizim yapabilecek olan var mı acaba.

Park Diyarbakır -Şanlıurfa karayolundaki Metro toptan Satış magazasinin sağındaki boş arazide yapılıyor.

(+)

(+)

Akşam çekebildim görüntüler pek ıyi değil
Uydu haritasındaki yeri işaretledim

taygun21
9 ay önce - Pts 07 Ağu 2017, 00:47

Yeni Hal kavşağı (Ceylan Park Avm)den Mahabat kavşağına( Radisson blu hotel)kadar olan bölgenin peyzaj düzenleme ihalesi 2 ağustos tarihinde yapılmış.itiraz falan olmassa bu ay içinde başlanacak. Kavşaklarin yanlarında yer alan boş toprak alanlar mükemmel bir peyzaja kavuşacak.Süre 290 gün.

Ayrıca nerede yapılacağı içeriğinin hakkında bilgi sahibi olamadığım temapark çevre düzenleme projesi ihalesi 24 agustosta yapılacak .İşin yapım süresi 270 gün

sayfa 29
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 282930 ... 525354   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler