Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Osmaniye - City 328 [AVM]
« önceki   12

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Fatih_01

6 yıl önce - Pts 14 Ksm 2011, 19:46

Park 328 AVM gelişen Osmaniye ve çevresi için güzel bir yatırım.Ülkemizin ünlü markalarını Park 328 de bulmak mümkün.Osmaniye yatırımı öncelikli iller arasında olduğu için yeni yatırımlar için de ideal bir il..
Park 328 AVM , Osmaniye'ye ve Osmaniye halkına hayırlı olsun.

Fatih_01

6 yıl önce - Prş 24 Ksm 2011, 21:59

(+)   (+)

mirzan

5 yıl önce - Sal 03 Oca 2012, 16:29

(+)

Alışveriş merkezinin açılışı geciken sineması 5 salonu ile 6 Ocak Cuma gün açılıyormuş. Bilindiği gibi Pekintaş ile AFM arasında imzalanan protokole göre sinemayı AFM işletecek. Böylece Osmaniye ilk defa modern anlamda sinemaya kavuşmuş olacak.

Kurtuluş21

4 yıl önce - Pzr 13 Oca 2013, 20:35

Gezme fırsatı buldum küçük ancak şık bir avm olmuş Osmaniye'ye hayırlı olsun kimlik mağazasının yerinde cinemaxımum olaydı iyiydi sineması küçük kalmış.

mirzan

4 yıl önce - Pzr 13 Oca 2013, 22:18

Osmaniye'nin ilk AVM'si ve sineması burası. Şehir için çok büyük bir adım atıldı. Şimdi ise onun yakınındaki bir araziye daha büyük bir AVM yapılması planlanıyor. Bu yapılar güzel oluyor fakat yerel esnafa darbe vuruyor, şehrin en değerli arazisi betonlaşmaya bırakılmış oluyor.

Akgün5880
1 yıl önce - Pts 05 Arl 2016, 22:57

Bu alışveriş merkezinin Osmaniye yetmediğini düşünüyorum
1)Kiralanabilir alanın yetersiz olması
2) popeyes sbarro Mango Boyner H&M benzeri markaların şehire ayrı hava kayması
3)Gelişen sanayisi ve artan nüfusa sahip olması
Ayrı 2.avm şehrin sosyal yapısına ayrı bir hava katacaktır.Asla yanlış anlaşılmasın park 328 i karalama yoktur.Bir çokkez gittim.Güzel ama yetersiz bir avm kiralanabilir alan fazla olabilirdi.
Tabi bu avm nin çevreye etkisi inkar edilemez.

imrancuhadar

10 ay önce - Sal 24 Oca 2017, 08:49

Osmaniye il olmadan önce bile yapılaşma şekli yönü ile eski nüfusu bile kaldıramıyordu. Birden bire il yapıldı nüfus 20 yılı bulmadı ikiye katlandı. Yapılaşma çok kötü. Yerel yönetimler eskilere birşey yapmaları çok zor olduğu için yapamadılar ancak yeni imara açılan alanların da eskiden kalır yanı yok. Altyapı desen zaten berbat. Ruhsat veriliyor takibi hiç yok. Yollar berbat. Öğrenmişler parke her yere döşüyorlar. Bu şehirden bir cacık olmaz. Kadirliyi beğenmiyordum orasının yerel yönetimi buradan bin kat daha iyi.

Bu arada yeni gelişen Fakıuşağı tarafı da bildiğiniz gibi. Bir kaç sene sonra orası da berbat bir şehir halini alır.

Misafir 7f5

10 ay önce - Sal 24 Oca 2017, 10:58

Osmaniye'de şuan yaşıyorum birkaç kelam etmek istiyorum.

Osmaniye'ye adam gibi bakılsa Türkiye'nin küçük,yeşil ve şirin mi şirin bir kenti olabilirdi.Ama Osmaniye belediyesi çalışmıyor!Altyapı 0 bile değil -20lerde.Yağmur yağdığında yollar harap oluyor dizlerime kadar ıslandıgımı hatılıyorum.
Asfaltlar perişan halde!Bir dolmuşla giderken tak-tuk ikide bir hoplamaktan bıkmış haldeyim.Her yer gecekondularla dolmuş durumda.Avm'den başka gezilecek adam gibi hiçbir yer yok.Rahime Hatun Meydanında ancak çay içersin başka birşey yapamazsın.

Fakıuşağı altyapı yönünden rezil,perişan halde.Sular,Elektrikler arada sırada kesilir.Elektrik olmayınca suda olmaz rezil olursun.
Daha birçok sorun.

Osmaniye Belediyesi Çalışmıyor kardeşim çalışmıyor !

Akgün5880
5 ay önce - Cum 07 Tem 2017, 09:57

(+)

(+)

Akgün5880
4 ay önce - Prş 03 Ağu 2017, 22:39

Bugünden geriye kalanlar...

(+)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET