Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Burdur şehir merkezi fotoğrafları
« önceki   123 ... 202122

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 22
namlesu

1 yıl önce - Cum 01 Tem 2016, 20:21

Harika bir fotoğraf yalnız şu var, bir binayı restore ediyoruz ya da caddeyi, mahalleyi vb. etrafındaki binaları ise düşünmüyoruz.
Şehir estetiği bir bütündür.
En azından çevresindeki binalar beyaz ve kahve tonlarında boyanmış olsaydı (hadi onu geçtim en azından tümünün boyası sıvası olsaydı) daha hoş bir manzara çıkardı.
Kahve tonlarda pencere çevreleri, pervazları, beyaz renkte dış cephe boyaları.
Muazzam bir manzara olurdu.

İnşallah Belediye dış cephelerle alakalı bir çalışma yapar.

aykud uğur

1 yıl önce - Cmt 02 Tem 2016, 02:59

Alıntı:
Harika bir fotoğraf yalnız şu var, bir binayı restore ediyoruz ya da caddeyi, mahalleyi vb. etrafındaki binaları ise düşünmüyoruz.
Şehir estetiği bir bütündür.
En azından çevresindeki binalar beyaz ve kahve tonlarında boyanmış olsaydı (hadi onu geçtim en azından tümünün boyası sıvası olsaydı) daha hoş bir manzara çıkardı.
Kahve tonlarda pencere çevreleri, pervazları, beyaz renkte dış cephe boyaları.
Muazzam bir manzara olurdu.

evet çok yerinde bir düşünce tebrik ederim.
Aslında Burdur'da böyle tarihi yapı han gibi bina sayısı baya var etrafındaki evleri de uygun boya ile boyatmak estetik olacak
İnşallah olur

Misafir 778

1 yıl önce - Pts 22 Ağu 2016, 13:06

Askerligimi burdurda yaptım. Şehir desen şehir değil , koy desen o da değil. Farklı bir yer. Kızları acayip güzel ve bakımlı. Ufacık bir yer tek bir caddeden ibaret. Otogarı yeni yapılmış , Kapalı pazaryeri mevcut , askeriye ve üniversite sayesinde yaşamını sürdürüyor. Esnafı felaket kazıkcı. 5 tl olan malı 15 tl ya satmaya kalkar sizin asker yada üniversiteli oldugunuzu duyunca. Yine de seviyoruz seni burdur.

Cemoli D18
4 ay önce - Prş 27 Tem 2017, 12:21

Ensonhaber sitesinden alıntı.

(+)

Misafir 30d

4 ay önce - Prş 27 Tem 2017, 13:15

bildiğin köy

sayfa 22
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 202122
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler