Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Tokatlı Üyelerimiz

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
mesut_tr
9 yıl önce - Pts 22 Eyl 2008, 22:12
Tokatlı Üyelerimiz

Evvvvvveeeeeeetttttttttttt arkadaslar, sitede baktim böyle bir baslik yok, dedimki ben acayim, simdi ilkin kendimi tanitayim:

ad: Mesut Güvenc
Yas: 17
Memleket: Tokat ( Turhal ve Sebastopolis(Sulusaray)).
Suan: Isvicre

simdi gecmisim taaaaaa urfa'lara dayaniyor, dedemim dedesi urfaliymis, dedemin babasi 5 yasindayken Tokat'a tasinmislar, anne tarafim ise Adanali, dedemin babasi yine cok kücükken Sivas'a gelmisler, ama yarim yumalak bildigim kadariyla anne tarafimdan dedemin atalari ceyhan, seyhan ve kozan karisimiymis.
ben ise Tokat'ta dogdum, Sebastopolis ve Turhalliyim, sormayin nasil oluyor diye, belki Sebastopolis'i bilmezsiniz, türkiye'nin en tarihi kentlerindendir, cok eskidir, Türkiye'nin bildigim kadariyla en eski antik kentiymis, sebastopolis'de birde romatizmal hastaliklara iyi gelen hamam bulunmaktadir, gitmenizi tavsiye ederim, ben ingiliz turist bile gördüm valla...

bu basligi acmamin sebebi ise site'de bildigim ama suanakadar tanismak nasip olmadigi Tokat'li üyelerimiz hakkinda ve okat hakkinda azbuz bilgiye sahip olmaktir...

bütün Tokat'li üyelerimizi bu basliga bekliyorum, hem biraz turist cekeriz, Tokat olsun Sebastopolis olsun, Ballica olsun, Tashan olsun.......

erdalkaradag

9 yıl önce - Cmt 27 Eyl 2008, 01:43

merhaba ben erdal tokat almusluyum fakat ankarada yaşamaktayım.32 yasındayım evlı ve ıkı cocugum var maden tetkık arama genel mudurlugunde matbaacı olarak calışmaktayım.dedemler ve bazı aıle buyuklerı hala koyde olsalarda babam ekmek derdıne cıkmıs ankaraya gelmiş.bız tokatlıların o zamanlar tabı okumamışlıkda var en kolay para kazanacagı iş hamamda çalışmaya başlamış sene 1974 anne ıkı cocuk koyde baba ankarada.bende kardeşlerım gıbı koyde dogmuşum daha sonra ankaraya aılecek yerlesılmış.yınede senede en azından bır kere gıdılır koyumuze eskıı kulturumuz koy evlerımız yaylalarımız gezılır dolasılır buyukler zıyaret edılır.gerek ıklım olarak gere [ doga olarak koyumuz gercekten guzeldır [img] bunlarda almus barajı ve kasabam bagtaşından ıkı adet resım umarım begenırsınız

özütürk
8 yıl önce - Pzr 05 Eyl 2010, 03:48

Bende Tokat'tan katılıyorum...

Bora Cankut Görgen
4 yıl önce - Pts 13 Oca 2014, 21:55

Merhaba Arkadaşlar.Ben Bora.14 Yaşındayım.İstanbul'da yaşıyorum.Memleket olarak Tokat-Turhal'lıyım.

batuhan trvg

4 yıl önce - Çrş 18 Hzr 2014, 03:13
Tokatlıyim

Tokatlı yim ve çok severim tokati her yerini gezerim her yıl
Yemekleri super havası suyu

erdem60

3 yıl önce - Pzr 26 Ekm 2014, 01:37
ZİLE

merhaba arkadaşlar. bende istanbul pendikte oturuyorum. aslen tokat zileliyim ...

malibeg

1 yıl önce - Prş 20 Tem 2017, 13:09
Bende Almus luyum

Küçük ama şirin kasabamız

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET