Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 10
emrenmert

2 yıl önce - Çrş 06 Oca 2016, 17:36

Çerkezköy Belediyesi'nin 2015 yılı içerisinde gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlerin özetlendiği bir tanıtım videosu:

https://www.facebook.com/heryer.vahap.akay/videos ...438046991/


Göksel17
2 yıl önce - Pts 29 Şub 2016, 18:36

Çerkezköy Belediyesi'nin yenilenmiş internet sayfası hayırlı olsun.

sayfanın linki: http://www.cerkezkoy.bel.tr/


emrenmert

2 yıl önce - Pts 09 May 2016, 20:26

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin inşa edeceği Kültür Merkezi'nde projeler değişiyor:

http://www.cerkezkoyhaber.com.tr/haber/40583/plan ...gisti.html

Alıntı:
Çerkezköy Belediyesi’nin hayata geçirmeyi planladığı Rekreasyon Alanı projesi içinde değişikliğe gidileceği öğrenildi. Proje içinde olması planlanan Kültür Merkezi’nin, tapusunun Belediyeye geçmesi beklenen Tır Parkı üzerindeki alana yapılması düşünülüyor.

TAPU BELEDİYEYE GEÇTİ
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çerkezköy Belediyesi yetkilileri, Rekreasyon Projesi içinde olması planlanan Kültür Merkezi’nin, Tır Parkı üzerindeki alana yapılmasının düşünüldüğünü ifade etti. Yetkililer aynı bölgede yapılması planlanan Pazar Yeri projesinde de değişikliğe gidilebileceğini kaydetti. Tır Parkı’nın tapusunun mahkeme kararıyla Çerkezköy Belediyesi’ne geçtiği belirtilirken; buradaki alana Kültür Merkezi, Gümrük binasının olduğu yere de Kaymakamlık binasının yapılmasının planlandığı kaydedildi.

PAZAR YERİ PROJESİ DEĞİŞECEK
Bahse konu alanda bulunan Gümrük Müdürlüğü ve Tır Parkı’nın ise daha önce de açıklandığı gibi Veliköy’de futbol sahasının bulunduğu Belediyeye ait alana yapılmasının planlandığını ifade eden yetkililer, Pazar yeri projesinde de bazı değişiklikler yapılacağını kaydetti. Pazar Yeri projesinin daha önceden planlanan alana yapılacağını belirten yetkililer, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin de Rekreasyon Alanı Projesi hakkında çalışmalarını sürdürdüğünü açıkladı. Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın önümüzdeki günlerde konuyla ilgili daha net açıklamalarda bulunması bekleniyor.
emrenmert

2 yıl önce - Pzr 12 Hzr 2016, 00:56

Çerkezköy'ün 3 yeni projesi için çalışmalar Ağustos ayında başlayacak

1. Veliköy Düğün Salonu
2. Çerkezköy Kapalı Pazar Yeri
3. Zabıta Müdürlüğü Binası

detaylı bilgi için: http://www.cerkezkoy.com.tr/manset/3-proje-agusto ...26365.html


emrenmert

2 yıl önce - Sal 21 Hzr 2016, 19:54

Çerkezköy Belediyesi'nde projeler durmuyor. Dört yeni proje daha:

* Yol yapım çalışmaları
Yol ve kaldırım çalışmaları başladı. Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi'nde 10 bin metrekare, Gaziosmanpaşa Mahallesi'nde 10 bin metrekare, Fevzipaşa Mahallesi'nde 10 bin metrekare, Fatih Mahallesi'nde 10 bin metrekare, İstasyon Mahallesi'nde 10 bin metrekare, Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde 10 bin metrekare, Kızılpınar Mahallesi'nde de 160 bin metrekare sıcak asfalt kaplanacak. Bu çalışmalar için toplam 31 bin 536 ton sıcak asfalt kullanılmış olacak.

*Futbol Sahası ve Kızılpınar Pazar Yeri
İlçede MOBESE sistemi kurulacak, çalışmaların 1 Ağustos'ta başlaması planlanıyor. Ayrıca İstasyon Mahallesi'ndeki 29 Ekim Spor Salonu'nun yanına otopark ve futbol sahası yapılacak, bunların da ihalesi 25 Temmuz'da yapılacak ve 1 Ağustos'ta işler başlayacak. Kızılpınar Mahallesi'nde de devam eden pazar yeri inşaatının Ağustos ortasında tamamlanması hedefleniyor.

* Örnek Sokak Projeleri ve Otopark
İlçe genelinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile beraber, örnek sokaklar oluşturulacak. Ayrıca Akbank arkasında ve Uğur Mumcu Caddesi'nde otopark yapılması için projeler hazırlanıyor ve bu projeler Büyükşehir Belediyesi'ne teslim edilecek.

* Kızılpınar Mahallesi Su ve Kanalizasyon Alt Yapı Yenilemesi işi
Kızılpınar Mahallesi'nde su ve kanalizasyon alt yapısının yenilenmesi işi de TESKİ tarafından yapılacak ve çalışmalar 14 Temmuz'da başlayacak.

http://cerkezkoyhaber.com.tr/haber/41139/akay-her ...-icin.html
http://www.cerkezkoy.com.tr/manset/yatirimlar-bir ...26425.html


Göksel17
1 yıl önce - Pzr 05 Şub 2017, 18:16
Enesler İmam Hatip Lisesi Yollarında Çalışmalar Tamamlanıyor.


Alıntı:
Enesler İmam Hatip Lisesi Yollarında Çalışmalar Tamamlanıyor.

Çerkezköy Belediyesi tarafından yarıyıl tatilinde Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesi bağlantı yollarında başlatılan çalışmalar tamamlanmak üzere.

Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesi bağlantı yollarında devam eden demirli beton yol, kaldırım ve park alanı çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, kış şartları ile bozulan bağlantı yollarının bir kısmına ise mekanik yol malzemesi serildiğini belirtti.

2 Bin Metrekare Demirli Beton Yol Yapıldı. 4 Bin Metrekare Yol Üstü Malzemesi Serildi.
Çalışmaların birkaç gün içerisinde tamamlanacağını belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, çalışmalar kapsamında kaldırım ve park alanı düzenlemesi dışında 2 bin metrekare demirli beton yol yapıldığını ve 4 bin metrekarede mekanik yol malzemesi serildiğini ifade etti.


(+)(+)
Kaynak: http://www.cerkezkoy.bel.tr/enesler-imam-hatip-li ...yor-h-241/

*Daha önce de bu bölgede ve biraz ilerde bulunan Ambardere bölgesinde yol çalışmaları yapılmıştı. Bölgede yapılan çalışmalar devam ediyor ve beton yol ağına yeni yollar katılıyor.Göksel17
1 yıl önce - Prş 08 Hzr 2017, 16:02
Çerkezköy Belediyesi, Yol Çalışmalarına Devam Ediyor...


Çerkezköy Belediyesi, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Yalçıner Sokak, Fatih Mahallesi Gizem, Şen, Şirin ve Yasemin Sokak'ta asfalt çalışmalarını tamamladı.Kaynak: https://www.facebook.com/cerkezkoybld/posts/12524 ...7664853552


Göksel17
1 yıl önce - Çrş 19 Tem 2017, 14:26
Çerkezköy Belediyesi'nin Yeni Araçları Hayırlı Olsun!


Alıntı:
Kentimizde altyapı ve üstyapı çalışmalarında kullanılmak üzere Devlet Malzeme Ofisi’nden 1 adet TIR, 2 adet kamyon, 1 adet Dorse ve 1 adet de Lowbed satın alındı. Belediye araç filosuna kazandırılan araçlardan 2 adet kamyon, 1 adet TIR ve 1 adet de dorse Belediye Hizmet Binası önünde sergilenirken; 1 adet Lowbed’in ise 1 hafta içinde teslim alınacağı kaydedildi.

LOWBED 1 HAFTA İÇİNDE TESLİM ALINACAK

Çerkezköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü araç filosunu genişletiyor. Kentimiz genelinde yürütülen gerek altyapı gerekse üstyapı çalışmalarında kullanılmak üzere Çerkezköy Belediyesi araç filosuna 1 adet Tır, 2 adet Kamyon, 1 adet Dorse ve 1 adet de Lowbed kazandırıldı. Devlet Malzeme Ofisi’nden yaklaşık 1 milyon 300 bin Lira bedelle satın alınan araçlardan 2 adet kamyon, 1 adet TIR ve 1 adet Dorse Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Teknik Hizmetler Birimince teslim alındıktan sonra Belediye Hizmet Binası önünde sergilenmeye başlandı. Yetkililer 1 adet Lowbed aracının da 1 hafta içinde Belediyemizce teslim alınacağını ifade etti.(+)(+)


Kaynak: http://www.cerkezkoy.bel.tr/yeni-araclar-belediye ...yor-h-392/

*Vahap Akay, sosyal projeler ve fen projelerinin yanısıra belediye araç filosuna yeni araçlar da kazandırıyor. Daha önce alınan 2 damperli kamyondan sonra yeni 2 damperli kamyon da filoya katıldı. Ayrıca yeni alınan TIR'la birlikte belediyenin lojistik gücü de arttı. Arkasına eklenecek çeşitli dorselerle çok amaçlı kullanımı sağlanabilir. Yeni araçlar hayırlı olsun!


Göksel17
4 ay önce - Çrş 13 Hzr 2018, 12:35
Küçük Sanayi Sitesi Asfaltlanıyor.


Alıntı:
Çerkezköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, Küçük Sanayi Sitesi’nde asfaltlama çalışmalarına başlandı.

Bir süre önce Küçük Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek sanayi esnafının dilek ve temennilerini dinleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, sanayi esnafının site içerisindeki bozuk yolların onarımı talepleri kapsamında da hemen harekete geçti. İlk olarak geçtiğimiz günlerde Küçük Sanayi Sitesi’ndeki bozuk yollar kazınarak asfalt serimine hazır hale getirildi.(+)


Kaynak: http://www.cerkezkoy.bel.tr/kucuk-sanayi-sitesi-a ...yor-h-801/


emrenmert

2 ay önce - Pts 06 Ağu 2018, 16:56

2000 yılından beri Saray Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Streetball Turnuvası, bu yıl ilk kez Çerkezköy'de de gerçekleştirilecek:

http://www.cerkezkoy.com.tr/spor/streetball-kayit ...28896.htmlsayfa 10
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET