Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Tekirdağ İtfaiyesi
« önceki   12345

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 5
Göksel17
1 yıl önce - Pts 22 Ağu 2016, 12:11
Muratlı İtfaiye İstasyonu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan konteynerli Muratlı İtfaiye İstasyonu

(+)

İstasyonun 3 araçlık kapalı garajı olsaymış daha iyi olurmuş. Kışın araçların dışarıda durması sıkıntılı olabilir.

Göksel17
1 yıl önce - Cum 04 Ksm 2016, 10:14

Tekirdağ-Marmara Ereğlisi İtfaiye İstasyonu
çekim: Ufuk Erol

(+)

Göksel17
1 yıl önce - Pzr 20 Ksm 2016, 20:48

Çorlu İtfaiye İstasyonundan gökkuşağı manzarası:

Asıl paylaşım: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=13654 ...9950381926

Göksel17
11 ay önce - Sal 27 Arl 2016, 14:33
Çerkezköy İtfaiye İstasyonu

Çerkezköy İtfaiye İstasyonu'nun bugün paylaşılan fotoğrafı:

(+)

Facebook'tan alıntıdır.

Göksel17
11 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 22:32
Tekirdağ Tulumbacıları 18. Sayı

Tekirdağ İtfaiyesi'nin 2016 yılı toplam çıkış sayısı: 11.643
Yangına müdahale sayısı: 6994
Arama kurtarma çalışması sayısı: 4649

(+)

(+)

Göksel17
10 ay önce - Pzr 05 Şub 2017, 14:12
Marmaraereğlisi İtfaiye İstasyonu Yeni Yerine Taşındı.

Bugün bir tanıdığımızın bana gönderdiği fotoğraflar neticesinde Marmaraereğlisi İtfaiyesi'nin yeni sonunda istasyonuna geçmiş olduğunu öğrendim. Bu güne kadar eski, yetersiz ve müdahale için kötü bir konumda bulunan istasyon şehrin kenarında ve karayoluna çok yakın bir yere konuşlandırıldı. İstasyon üç konteynerden oluşuyor. Ayrıca büyükşehirin her ilçeye dağıttığı deprem konteyneri de burada bulunuyor. İstasyonun fotoğrafları:

Araçlar

İstasyon

İstasyon yeni ve temiz yerinde daha iyi hizmet verecek. Ama istasyona garaj da yapılmalı, bir an önce halledilirse, tam anlamıyla iyi bir istasyon olacak. Ne kadar büyük ve daha donanımlı istasyonlar olsada bu istasyonun da yeterli olacağını düşünüyorum.

Tekirdağ, Marmaraereğlisi halkına ve Tekirdağ İtfaiye Teşkilatına hayırlı olsun!

Göksel17
9 ay önce - Sal 21 Mar 2017, 23:14
Tekirdağ İtfaiyesi Tanıtım Videosu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, bugün İtfaiye Daire Başkanlığını tanıtan bir video yayınladı. Videoda muhabir itfaiye daire başkanı Sn. Emin Pehlivan ile söyleşi yaptı. İzlemenizi tavsiye ederim. Videonun kapağına polis amblemi koyulmuş

Videonun linki:

Bu fotoğrafta videodan aldığım ekran görüntüsünden...

Göksel17
8 ay önce - Pzr 09 Nis 2017, 21:52
Marmaraereğlisi İtfaiye İstasyonu'nun Garajı Tamamlandı.

Marmaraereğlisi İtfaiye ekibi 2 ay önce yeni binasına taşınmıştı. Geçtiğimiz günlerde gördüğüm bir fotoğrafta istasyonun garajının tamamlandığını gördüm. İşte istasyonun son hali:

(+)

Göksel17
5 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 18:23
Tekirdağ'da Su Baskınları...

Alıntı:
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, yağan yoğun yağmur sonucu il genelinde sürdürdüğü çalışmalar sonucunda birçok olaya müdahale etti.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından gelen ihbar telefonları değerlendirilirken saat 12.00'a kadar Marmara Ereğlisi'nde 53, Çorlu'da 7, Kapaklı'da 21, Ergene'de 2, Çerkezköy'de 8, Süleymanpaşa'da 2 ve Hayrabolu'da 7 su baskınına müdahale edildiği bildirildi.

Ayrıca Marmara Ereğlisi ilçesinde yağmurdan dolayı mahsur kalan 3 vatandaş ve Çorlu İlçesindeki 1 vatandaş ekipler tarafından kurtarıldı.

Ayrıca Alo Büyükşehir 153, Alo TESKİ 185 ve Alo İtfaiye 110 çağrı merkezlerine gelen telefonlara vakit geçirilmeden geri dönüş yapılarak ihbarların değerlendirildiği belirtildi.

Konuyla ilgili açıklama yaparak çalışmaları değerlendiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Meteoroloji Müdürlüğü'nün şiddetli sağanak yağış uyarısının ardından Kriz Masası toplantısı düzenledik. Toplantıda şehir merkezi ve ilçelerde herhangi olumsuz bir durum yaşanmaması için alınacak tedbirler değerlendirildi. Ekiplerimiz ihbarlara anında müdahalesiyle olası bir felaket önlenmiş oldu. Çalışmalarımız aralıksız olarak devam ediyor. Yağışın en çok etkilediği Marmara Ereğlisi İlçemizde tüm ekiplerimiz gelen ihbarları değerlendirerek müdahale ettiler. Şarköy, Muratlı ve Malkara İlçelerimiz ise yağıştan olumsuz olarak etkilenmemiştir. Mahsur kalan ve ekiplerimiz tarafından kurtarılan vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyor ve bir daha böyle afetlerin yaşanmamasını umut ediyorum." dedi.

Kaynak: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=14864 ...3832370974

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET