Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Misafir f8f

1 yıl önce - Cum 14 Tem 2017, 15:28

Merhaba, ben de Keskin cezaevine sosyal çalışmacı olarak atandım, Ankara'dan gidip gelmek istiyorum. Taşıt konusunu nasıl öğrenebilirim

Misafir a21

1 yıl önce - Pts 17 Tem 2017, 12:12

Kırşehir Kamana taşın git gel yada Kırıkkale merkeze taşınıp gidip gelmek daha mantıklı. Ankara çok yorar.

onurnazliaka
1 yıl önce - Pts 17 Tem 2017, 23:34

Alıntı:
Merhaba, ben de Keskin cezaevine sosyal çalışmacı olarak atandım, Ankara'dan gidip gelmek istiyorum. Taşıt konusunu nasıl öğrenebilirim

Önceki sayfaları okursanız cevabı bulursunuz. Derinlemesine, oldukça ayrıntılı biçimde cevaplar verilmiş zaten.

Emir GÖKER

3 ay önce - Pzr 26 Ağu 2018, 12:54

Kırıkkale'nin şehirlerarası ulaşımı maalesef rezalet durumda. Yerel firmalar iyi çalışmıyor. Firmanın taş gibi koltukları olan araçları var. Bir de Ankamall'dan kaçak kalkan minibüsler var. Kırıkkale araçları hem çevreyolundan gitmeyerek kuralı ihlal ediyor hem de yol kenarından yolcu alıp bırakıyor. Bu duruma acilen el atılması gerekir. Kırıkkale Üniversitesi dışında hiç bir yerden yolcu alınıp bırakılmamalı.

Misafir c5c

3 ay önce - Pzr 26 Ağu 2018, 17:23

Keşke ego kırıkkale ye de hat açsa. Elmadağ a kadar giden otobüsler yarım saat daha gider çok zor bi şey değil. Ayrıca başkentray da uzayabilir kırıkkaleye, günü birlik arabasıyla gidip gelen çok kişi var; yaktıkları akaryakıt milli servet, dövizle alınıyor.

Emir GÖKER

3 ay önce - Pzr 09 Eyl 2018, 20:17

Alıntı:
Keşke ego kırıkkale ye de hat açsa. Elmadağ a kadar giden otobüsler yarım saat daha gider çok zor bi şey değil. Ayrıca başkentray da uzayabilir kırıkkaleye, günü birlik arabasıyla gidip gelen çok kişi var; yaktıkları akaryakıt milli servet, dövizle alınıyor.

Mantıklı olabilir. Ankamall'dan kalkacak kadar geri zekalı kafalarının olduğu minibüslerle Kırikkale'ye ulaşmaktansa EGO ile ulaşmak daha iyidir.

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet