Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Belediye Otobüsleri
« önceki   123 ... 147148149 ... 151152153   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 148
Misafir 031

2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 22:21

Her ne kadar eleştirsekte Eskişehir buna müstahak

nihilistt
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 22:54

Hakediyoruz diyorsunuz yani bu rezaleti.

eses_65
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 23:06

Şu muhabbette kabak tadı verdi. Son 1 haftadır otobüslere tramvaylara bakıyorum OGÜ-SSK tramvayı hariç bırak sıkış tepiş yolculuğu ayakta giden yolcu bile görmedim. Kendim de toplu taşımayı kullanıyorum kış dönemi iş giriş çıkış saatleri hariç ne trafikte ne toplu taşımada sorun göremiyorum. Adı üstünde toplu taşıma ayakta da gidilir. Misafir olarak yazıp duruyorsunuz provokatör müsünüz nesiniz? Niye rumuzunuzla yazmıyorsunuz?

nihilistt
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 23:30

Sizin gibilere ne yapılsa az bile, yüzünüze tükürüleni yağmur sanmayın. Göz göre göre yalan söylüyorsun boş diye allahtan kork be adam! İnşallah hasta bir yakınınla saatlerce otobüs beklersin, yaşlı bi akrabana yer veren olmaz yada hamile eşinle ayakta yolculuk yaparsında anlarsın sonunda bunuda söylettirdiniz.

Mustaa Başkan
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 23:37

Misafir a21 haklısınız ancak gelmeyen otobüsün numarasını nasıl öğrenebilirim bilmiyorum bir sonraki gelenin numarasını mı vereyim?

eses_65
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 23:42

Yazdıklarımı iyi okuyup anla önce. Bak bakalım oraya ne yazmışım. Ne sizin abarttığınız gibi bir durum var ne de 100 bin nüfuslu şehir kadar rahatlık var. 800 bin nüfuslu bir şehrin toplu taşıması nasıl olması gerekiyorsa öyle işte.

Keşke şu toplu taşımayı eleştirdiğiniz kadar her gün onlarca kaza meydana gelen şehrin içinde kalmış çevre yollarının yerine neden yenisinin yapılmadığına sitem etseniz keşke.

osman yörükoğlu
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 23:49

Alıntı:
İnşallah hasta bir yakınınla saatlerce otobüs beklersin, yaşlı bi akrabana yer veren olmaz yada hamile eşinle ayakta yolculuk yaparsında anlarsın sonunda bunuda söylettirdiniz. 

Yahu ne adamsınız.Saatlerce kaç numarayı beklediniz .Acaba yanlış yerde otobüsün geçmediği i yerde mi beklediniz .Oturduğum yerden örnek verirsem Yenikent'te oturuyorum Odunpazarı'na gittiğimde otobüs bekleme sürem maksimum 5 dakika.Keza Yunusemre caddesinde geri eve gelecek olursam da en fazla ya 5 ya 10 dakika daha fazlası değildir.Neymiş inşallah yaşlı bir akrabaya yer veren olmazmış da kardeşim insanların yer verip vermemesi belediyenin sorunu mu .Son dediğinde de duyan da sanacak ki Türkiye'nin diğer şehirlerinde herkes oturarak gidiyor ama Eskişehir'de hep ayakta yolcu gidiyor.Oturarak bir yerden bir yere gitmek istiyorsan taksi var taksiye binebilirsin

nihilistt
2 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 00:26

32 numaraya hayatta binemezsin madem yenikentte oturuyorsun bilmelisin. saat 16-18 arası asla binemezsin bunu herkes biliyor. Ayrıca beğenmeyen taksiye binsin havalarını bırakın allah aşkına şehir yada belediye kimsenin tapulu malı değil, makamlar gelip geçici insanlar yaptığı ile hatırlanacak başkanımıza saygımız elbette var şehrimize çok şey yaptı. Ancak son zamanlarda çok şak şakçı türedi buna çok kızıyorum kraldan fazla kralcı olmayın kardeşim yanlışa yanlış deyin.

eses_65
2 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 00:38

Büyükerşen'e hiç oy vermedim. Yeri geldi eleştirdim yeri geldi yaptığı doğruları övdüm. Ama sizin burada yaptığınızın amacı tamamen farklı.

Ayrıca ben de Yenikent civarında oturuyorum daha bir kez bile 32'ye binemediğimi hatırlamıyorum. Üstelik otobüs, dolmuş ve tramvay gibi 3 farklı ulaşım seçeneğin var. Ve başka numaralı otobüslerle de ulaşım mümkün. Bu mu ulaşımda sorun yani. Belediye kişiye özel otobüs kaldırmalı sizin şikayetlerinizin bitmesi için bence.

osman yörükoğlu
2 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 00:40

Alıntı:
32 numaraya hayatta binemezsin madem yenikentte oturuyorsun bilmelisin.

Vallahi nihilist kardeşim hep biniyorum 32'ye eve hem gelirken hem evden giderken.Gerçi çarşıdan gelirken biraz kalabalık oluyor .Ama Eskişehir'de bir yere tek bir otobüs gitmiyor ki.Örneğin benim evin önünden siyah 63 kırmızı 63- 32 -2 -37 geçiyor daha ne olsun bak kaç tane hat saydım daha da unuttuğum da olabilir belki.Yanlışa yanlış diyelim tabiki ama Eskişehir 100 bin nüfuslu bir şehir değil merkezin 800 bine yakın nüfusu var.Tüm büyükşehirlerde otobüslerde illaki biraz akşama olur.Çünkü şehirler sürekli büyüyor.Ama karşılaştırma yaparsak Eskişehir bence büyükşehirler arasında toplu taşıması en iyi olan şehirlerden birisidir.

sayfa 148
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 147148149 ... 151152153   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM