Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diyarbakır - Haberler ve Sohbet
« önceki   123 ... 152153154155156   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 153
Burç

4 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 19:44

İşte Diyarbakır'da hep görmek istediğimiz manzaralar...

Björn Ironside
4 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 19:46

Helal olsun yıllardır şu manzarayı bekliyorduk. Çok şükür ki gördük. İnşallah önümüzdeki yıllar o kalabalık dahada artar.

Doğukan Kahraman
4 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 22:19

Diyarbakır halkı candır, her şey öyle düşünüldüğü gibi değildir.

Misafir 249

4 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 22:50

YANLIZ BILMEDINIZ BIR SEY VAR 15 TEMMUZ HAIN DARBE GIRISIMINDE SOKAGA ILK CIKAN IZMIR VE DIYARBAKIR OLMUSTUR A KANALDA CANLI YAYINDA SPIKER BILE SÖYLEMISTI

erhan24
4 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 13:10

osman21

4 ay önce - Pzr 23 Tem 2017, 20:41

Arkadaşlar fiskaya nin da yikilacagi ile ilgili soylentiler var. Bundan birkac ay once de gorevliler ev ev dolasip evlerin durumu ile ilgili bilgi ( kac kat, kac oda v.s) almışlar.

taygun21
3 ay önce - Prş 27 Tem 2017, 12:13

Diyarbakır'ın milletvekili sayısı 1 artarak 12 oldu.Temsil sayımız arttı.Bir de temsil kapasitesine sahip şehrin hakkını arayan kendi çıkarının peşinde olmayan insanlarda başımızda olsaydı hakettiğimiz yerde olurduk.

osman21

3 ay önce - Prş 27 Tem 2017, 12:44

Alıntı:
iyarbakır'ın milletvekili sayısı 1 artarak 12 oldu.Temsil sayımız arttı.Bir de temsil kapasitesine sahip şehrin hakkını arayan kendi çıkarının peşinde olmayan insanlarda başımızda olsaydı hakettiğimiz yerde olurduk.

Maalesef hiç inancım kalmadı taygun. 20 tane milletvekilimiz de olsa sehre bir yarari olacaklarini dusunmuyorum. Cunku milletvekili olma amaclari en basindan belli.
Bir kısmı nasıl ihale alırım veya nasıl adamlarımı işe yerleştirdim derdindeyken diğer kısmı da sadece siyaset yaparak, kentin sorunlarıyla hiç ilgilenmeden zaman geçirmekteler.

Ama burda da en büyük suçun bizde, halkımızda olduğunu düşünüyorum. Acaba kaçımız bu milletvekillerine telefonla , maille veya şahsen görüşerek şehrin sorunları hakkında hesap sorduk, Onları baskı altına aldık? Mesela orman alanlarımız askeriyeye devredilirken kaçımız milletvekillerini, başbakani, cumhurbaşkanını baskı altına almak için girişimde bulunduk? Bu işi halkın önemsediğini gösterdik?

taygun21
3 ay önce - Prş 27 Tem 2017, 13:25

Osman abi yıllardır şehirdeki zihniyet belli hiçkimse memleketi için bi çaba göstermiyor.Urfa'da Gaziantep 'te basın belediye ve milletvekillerinin yonlerdirmede çok etkili.Stad konusunda eski stadın yerine yeşil alan yapılabilirdi.Halktan ve basindan ses çıkmadı.Urfa'da halkın bastırmasıyla eski stad yerine yarıya yakını yeşil alan yapılmak suretiyle bir firmaya verildi.2008 yılında gap idaresi merkezi neresi olsun tartışması vardı.Diyarbakır mı Urfa mı olacaktı hükümet kararsizdi.Ben o dönem Diyarbakır basını ve milletvekillerine defalarca mesaj attım Durumun ciddiyetini anlatmaya çalıştım idare elimizden gidebilir..İbre başta Diyarbakır'dan yanaydı.Urfa basini 1 ay boyunca milletvekillerine gap idaresi için telkinlerde bulundu bir duyduk ki gap idaresi Urfa'ya verildi.O dönem gap idaresi için mesajlarıma tek cevap verip yazı kaleme alan Naci sapan adlı gazetecimizdi.Bir aydır Diyarbakır söz,Güneydoğu güncel ve birçok gazetelere mesaj atıyorum raylı sistemde süreç ne zaman başlıyacak diye gazeteciler dönüp cevap bile vermiyorlar.Defalarca yazdım onlara belediyenin itici gücü halkın tepkilerini dile getirecek gazetelerdir.Ama çıt yok.Diyarbakır sayfalarında hala Akp chp kavgası yani ulusal gündemi işliyorlar.

osman21

3 ay önce - Prş 27 Tem 2017, 14:17

Urfa örneğin çok güzel taygun. Fakibaba nın belediye başkanlığı ve sonra da milletvekilliği sürecini biliyorsun. Urfa halkı hertürlü baskıya rağmen bağımsız aday olan fakibaba yı belediye başkanı yaptı. Daha sonra bu süreç fakibaba yı bakanlığa getirdi. Bence başbakan fakibaba yı bakan yapmadı urfalılar bakan yaptı. Ve bu herhalde türkiye de ilktir. Bravo urfalilara

Peki şimdi bizden kaç kişi desteklediği parti dışında hizmetine inandığı halde başkasına oy verir? maalesef hizmet yapılmadığını bile kabullendiremiyoruz

sayfa 153
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 152153154155156   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET