Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
GkhanTR
2 yıl önce - Pzr 31 Ağu 2014, 18:33
KASAP DÖNER - Hamburger Çocuklarına Yedirmeye Geliyorlar

TÜRKİYE'NİN İLK FAST CASUAL DÖNERCİSİ

Her zaman ülkemizde dönerimizin, pidemizin, kebabımızın vb. bir çok yöresel lezzetimizin popüler bir çok yiyecekten çok daha leziz, ekonomik olduğunu fakat yeterince çağımıza ayak uyduramadığını özellikle fast food sektörüne giremediğini bu yüzden çocuklarımıza yediremediğimizi söyleriz. İşte Kasap Döner'de tam bu söylediklerimize göre geliştirilmiş bir restoran olma yolunda ilerliyor.

Cuma günü Kasap Döner'in Kadıköy şubesinde deneme fırsatım oldu ve oldukça beğendim. İşte bu yüzden burada bu konuyu açma gereği hissettim. Restoranın dizaynı, ürünün yapılışını açık net bir şekilde gözükmesi, çalışanların samimiyeti ve menülerin sizi yönlendirmesi oldukça iyidi.

Özellikle fast food sektöründe istenen hızlı ve pratiklik burada çok net bir şekilde sağlanmış. Çok çeşitli gram seçenekleriyle bütçenize göre dönerinizi seçmeniz mümkün.

Yabancı fast food restoranlarına karşı destek vermemiz gerektiğini düşündüğüm yerli dönerimizin güzel bir şekilde fast fooda uyarlanması.

Özellikle masalarda Apple İpad olması ve restoranda olduğunuz sürece bunları kullanıyor olabilmeniz çok iyi düşünülmüş. Günümüz şartlarına ayak uydurabilmenin güzel bir örneği.

Kendilerini bu şekilde tanıtıyorlar.
Alıntı:
TOPLAM LEZZET DENEYİMİ

BİZİ FARKLI KILAN NE?
Kasap Döner 67 yıllık et firması Sarıtaş tarafından 2010 yılında kuruldu. Kuruluşun'daki temel amacı, ülkemizin en fazla satılan hızlı tüketim yiyeceği olan döneri en üst kaliteye çıkartmaktı. Sadece et kalitesi ile değil, restoran kalitesi ile de en üst seviyeyi tutturmak amacı ile kuruldu.

HER DETAY İÇİN ÖZEN
Kasap Döner, toplam kalitesini sürdürebilir kılmak için, her detaya özen gösterir. Sadece müşterilerin gördüğü alanlar ve hizmetler için değil, görünmeyen tarafları içinde en üst kalite standartlarını uygular. Ses sisteminden, havalandırmaya kadar tüm detaylar incelikle planlanır ve uygulanır.

HERKESİN DÖNERİ
TÜRKİYE'NİN İLK FAST CASUAL DÖNERCİSİ

EN ÜST KALİTE, MAKUL FİYATLAR
Kasap Döner, tek bir ürüne konsantre olarak, fiyatlarını makul tutar. Mümkün olan en düşük işletme giderleri, müşterilerine kaliteli salonlarda hizmet vermesini sağlar. Türkiye'nin ilk fast casul döner restoranı olarak hizmet veren 'Kasap Döner' hızlı servis, rahat salonlar ve daha pek çok artı değer sunar.

YAN ÜRÜNLER
Kasap Döner, ana ürününün yanında sunduğu tüm ürünlerinde kalitesini en üst seviyeye taşır. Patates kızartması ve hatta yanında eşlik eden ketçap bile en iyisidir. İçecekler sadece cam şişede sunulur.

Kendi dönerlerini işte bu şekilde anlatıyorlar;
Alıntı:
DÖNERİMİZİ BU KADAR ÖZEL YAPAN NE?

SADECE BİFTEKLİK ET KULLANILARAK ÜRETİLEN KASAP DÖNER ÖZEL SOSLARDA MARİNE EDİLİR.

Kasab'ın Döneri çok özeldir, çünkü çiftlikte özel yemler ile beslenen süt danalarının, sadece bifteklik kısımlarından üretilir. Bununla da yetinilmez, taze baharatlar ve özel formül ile marine edilir. Lezzetimizin sırrı işte budur.

ÖZEL SOSUNDA DİNLENDİRİLMİŞ BİFTEK PARÇALARI, MAHARETLİ USTALARIN PİŞİRMESİ İLE ENFES LEZZETİNE ULAŞIR. BİZ ANCAK ONDAN SONRA ONA 'KASAB'IN DÖNERİ' DERİZ.
Kasap Döner, enfes dönerine eşlik etmesi için, taş fırında pişmiş lavaş, odun fırınında pişmiş ekmek kullanır. Kasabın döneri sadece kendi kadar nefis ekmek ile tüketilir.

Çeşitleri;
Alıntı:
BAGET
Odun fırınından yeni çıkmış, tap taze baget ekmek arasında Kasap Döner.

TOMBİK
Yuvarlak, kıtırsız, yumuşacık lezzetli ekmeğin arasında Kasap Döner

LAVAŞ
İncecik, taş tandırda pişen özel lavaşımızın arasında Kasap Döner

Cemoli D18
2 yıl önce - Pzr 31 Ağu 2014, 18:50

Bir çok yere açılmaya başladı ama daha denemedim
Multinet geçen şube sayısı az

Başlıkta düzeltme yapalım.
Hamburger Çocuklarına Döner Yedirmeye Geliyoruz

Misafir 62c

2 yıl önce - Pzr 31 Ağu 2014, 19:05

Prensip olarak zincir haline gelmiş yerleri tercih etmiyorum. Çünkü kazanç uğruna kaliteyi düşürüyorlar. Kasap döner, HD iskender, Adıyaman çiğ köftecisi gibi... Yine de bazı istisnalar mevcut. Pek çok iyi döner yapan küçük yerler varken, bu tür büyük zincirleri tercih etmiyorum. Döneri fast-food haline getirdiler. Bazı yerlerde dönerleri merkezde önceden kesiyorlar, zincirlere dağıtıyorlar, sipariş üzerine mikrodalga fırına veriyorlar. Dönmeyen döner diye bir kavram getirirlerse hiç şaşırmayacağım

Neslihan D55
2 yıl önce - Pzr 31 Ağu 2014, 19:09

Menü süper yanlız

Misafir f4a

2 yıl önce - Pzr 31 Ağu 2014, 19:23

Kasap Döner'i İstanbul dışındaki illerde görmek güzel olacaktır. Yalnız ülke geneline yayılması halinde restoranlar franchising yerine kendilerine ait olursa daha kaliteli hizmet verirler. Geldikleri şehirdeki dönercilere de biraz ayar vermiş olurlar Ancak fiyatlar biraz pahalı gibi geldi. Fast food diye mi yoksa etlerden dolayı mı?

GkhanTR
2 yıl önce - Cum 05 Eyl 2014, 17:22

Alıntı:
Ancak fiyatlar biraz pahalı gibi geldi. Fast food diye mi yoksa etlerden dolayı mı?

Genel olarak bütün fast food mağazalarında fiyatlar bu şekilde. Hatta bir çoğu çok daha fazla. Özellikle Mc Donald's ve Burger King ile rekabet edebilecek fiyatlarda.

Alıntı:
Prensip olarak zincir haline gelmiş yerleri tercih etmiyorum. Çünkü kazanç uğruna kaliteyi düşürüyorlar. Kasap döner, HD iskender, Adıyaman çiğ köftecisi gibi... Yine de bazı istisnalar mevcut. Pek çok iyi döner yapan küçük yerler varken, bu tür büyük zincirleri tercih etmiyorum. Döneri fast-food haline getirdiler. Bazı yerlerde dönerleri merkezde önceden kesiyorlar, zincirlere dağıtıyorlar, sipariş üzerine mikrodalga fırına veriyorlar. Dönmeyen döner diye bir kavram getirirlerse hiç şaşırmayacağım

Burada öyle bir durum yok. Restorana girdiğiniz anda dönerin kesilişini ve pişirilişini görebiliyorsunuz. Bana göre döner en güzel esnaf lokantalarında yenir. Fakat günümüz şartlarında temizlik, hijyen, lezzet, etin kalitesi bakımından bilmediğimiz yerlerde yemek oldukça riskli oluyor. Kasap Döner gibi yerlerde hangi şubesine giderseniz gidin aynı lezzette aynı kalitede ürün bulmamız garanti. Açıkçası kaliteli ve lezzetli olduğunu düşünüyorum Kasap Döner'in

mtoman
3 ay önce - Pzr 09 Nis 2017, 22:00

Bugün bir tane alışveriş merkezinde denedim. Kendileri maalesef bir numaralı dolandırıcılara taş çıkarır! 100 gram köfte diye 4 tane minik köfte getirdiler. Misafirler olmasaydı köfteleri tarttırırdım. Ama direk gidilecek yer listesinden çıkardım. İnternetten biraz araştırma yapınca, benzer şikayetlerin olduğunu gördüm.
Eskiden esnaflık kalitesi vardı. Bu kurum tamamen etik kurallarından çakmış... Heinz marka ketçup, hardal vs kullanmaları olumlu yönleri olarak aklımda kaldı...Yazık!

Emir ERTEN

3 ay önce - Pzr 09 Nis 2017, 22:12

Üstelik çok pahalıymış. Başka şehirlere şube açmasınlar mümkünse. İş yapmaz çünkü.

mahmut11
3 ay önce - Pzr 09 Nis 2017, 22:14

Viral reklam başlık resmen.

GkhanTR
4 gün önce - Pts 17 Tem 2017, 21:06

Kasap Döner- Mavibahçe AVM. Porsiyon fiyatı 16.90 gibi bir şey olması lazım. Gerçek et gibi kokuyordu ve lezzetliydi.

(+)

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET