Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1605
Mustafa Taşlı
site denetçisi

2 ay önce - Pzr 16 Tem 2017, 00:39

Alıntı:
Ayrica seccade uzerinde ayakabiyla durmasi cok bariz bir gizli/sembolik mesajdir...

Seccadeye ayakkabı ile basması bile onun sapık olduğuna ispattır. Daha neyine inanırlar ki bu sahtekarın?

bysanalturk
2 ay önce - Pzr 16 Tem 2017, 00:43

Feto cehenneme odun hazırlıyor karışmayin adama öteki tarafa yolluk yapıyor

Kurt Tibet
2 ay önce - Pzr 16 Tem 2017, 01:12

Bugün darbenin birinci yıldomünde; yurtdışında da yorumlar yapıldı. ABD'de Wall Street Journal; Geleceğin Türk lideri havası ile Fettullah ile; bir haber yayınladı. Örneğin France-1 kanalı; darbenin üzerinden bir sene geçti; 200.000 insan kovuldu. 50.000 insan tutuklandı dedi. BBC darbe gerçek mi- yalan mı bilmiyoruz ama Tayyip bütün muhaliflerini hapse attı dedi. Bunlara Alman, Avusturya kanallarındaki hakaretleri ekleyebiliriz.
Öyle bir düşmanlılkla karşı karşıyayız ki ? Strafor dergisinde ( CİA kontrolünde ) ; geçen seneden beri yazılan; Anadolu toprakları Türklere bırakalamayacak kadar değerli; tezleri; ciddi bir küresel sarmalla sarıldık ki . Birbirimizle kavga etmekten bu ahtapotu görmüyoruz.

En son Kurt Tibet tarafından Pzr 16 Tem 2017, 01:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

inanç09
2 ay önce - Pzr 16 Tem 2017, 12:23

Yanımızda Rusya gibi bir kaplan olduğu sürece onlar kedi miyavlaması kalır hamd olsun Putin Reisi Cumhurumuz ile Moskovada Cami de açtı ilişkiler normale döndü aslında Trump da yeni 11 Eylüller istemiyorsa New York'ta Sultan Ahmet büyüklüğünde bir Cami açıp İslama bir adım atmalı tabi Fetöyüde teslim etmeli bakalım stratejimizi iyi belirlersek İstediklerimizi elde ederiz ülke olarak çok güçlü bir konumdayız

Mert Karakoyun

2 ay önce - Pzr 16 Tem 2017, 16:52

Bylock'u çocuk indirdi Tanka babam bindirdi Paralel nedir bilmem ben Soruları Peygamberimiz bildirdi Akıncılarda tarla baktım 1 doları düğünde taktım Paralel nedir bilmem ben Başımı da katalogtan yaktım Ben masumum hakim bey Bırak beni gideyim Hanım maklube yapmış Soğutmadan yiyeyim

MuratGezgin61
2 ay önce - Pzr 16 Tem 2017, 17:16

Fetullah Gülen'in ardından gidenlere bir kaç soru:

* Fetullah Gülen'in hiç bir kitabında "itikat" ile ilgili meseleler açıklanmamakta, neden?...

* 1980 ve 1990'lı yılların başında haçlıları ve batı kötülüklerin kaynağı olarak gösterirken, daha sonra müttefik olarak ilan edip kitaplarındaki yazıları değiştirmesinin sebepleri nelerdir?

* Fetullah Gülen, takipçilerine, kendi kitapları dışında bir kaynak okutturmakta mıdır? Kadim Kur'an meal/tefsirlerinden ve hadis kitaplarından okutulanlar var mıdır?

* Kendisince "Hizmet hareketi" denilen yapı şimdiye kadar kendi grubunun değil de tüm Müslümanların hizmetine olacak ne yapmıştır, elinde bunca imkan olmasına rağmen?...

MuratGezgin61
2 ay önce - Pzr 16 Tem 2017, 17:24

FETÖ'nün ya da başka birinin her dediğini, Kur'an ve Sünnetten araştırıp doğrulamadan kabul edenlere;

Tevbe Suresi, 31. ayeti:

"Onlar, ahbarları (dîn adamlarını) ve ruhbanları (rahipleri) ve Meryem oğlu Mesih’i Allah’tan başka Rab’ler edindiler. Tek bir ilâha kul olmalarından başka bir şeyle emrolunmadılar. O’ndan başka ilâh yoktur. (Onların) şirk koştukları şeylerden O (Allah), münezzehtir."

Rebi’ b. Enes diyor ki: “Ben, Ebul Âliye’den “Yahudiler ve Hristiyanlar, din adamlarını/alimleri ve ruhbanları rabler edindiler.” âyetinin manasını sordum ve de­dim ki: “îsrailoğullarında bu rab edinme olayı nasıldı?” O dedi ki: "Din adamları bize ne emrettiyse ona uyduk. Neyi de yasakladıysa, sözlerini dinledik. Halbuki bunların emrettikleri ve yasakladıkları şeylerin hükmü, Allahın kitabında mev­cuttu. İnsanlar din adamlarının telkinlerini nasihat kabul edip aldılar ve Allahın kitabını arkalarına attılar. Böylece Allah’ı bırakıp din adamlarım rabler edinmiş oldular."

FETÖ'nün söylediklerini sorgulamadan; Kur'an ve sahih hadis kaynaklarındaki hadisler ile doğrulamadan uygulamak "şirktir."

Şirk koşmayın...

Mustafa sayı
2 ay önce - Pzr 16 Tem 2017, 23:42

An itibariyle NTV de fetö nün sızmasını anlatan güzel bir belgesel var.

Barış HAKAN

2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 14:10

Hükümet artık gereğini kâti olarak yapsın. Bu saatten sonra fetö ishal duruma getirdi. Ülkece düşünecek o kadar şey varken musallat olan bu varlıksıza itibar etmemek lazım. Zamanında bunlara destek veren her kimse pişmanda olsa onun adını bile tahammül edemiyorum. ABD gerçekten onu piyon olarak iyi oynamış ve oynamayada devam ediyor.

Burak Öztaş
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 14:30

Kimse gelip de yok bütün dünya Bize karşı söylemlerinde bulunmasın sanırsınız ki 15 sene önceye kadar tüm Avrupa Amerika Türkiye nin yanındaydı maddi manevi destek halindeydi, 50 sene önce neyse o zaten kimse başka bir ülkenin hele ki Türkiye gibi jeopolitik konumu yüksek bir yerin güçlenmesini istemez şu an ki hükümete özgü bir durummuş gibi söylenmeye olayı FETÖ ye bağlamaya gerek yok ayrıca FETÖ dediğiniz oluşum 1970 lerde başladı oluştu Turgut Özal döneminde yükselişe geçti evlerini okullarını açtı yavaşça devlete sızdı ilk defa askeri liselere girdi 2013 deki yaş kararlarından sonra askeriyeye iyice yerleşti bazılarınız hatırlar belki 2002 den sonra kaç tane yaş kararında FETÖ üyesi olduğu için askeriyeden uzaklaştırılan subaylar için şerh koymuştu devlet büyüklerimiz zamanında solcular bile göz yumdular hani bir şarkı var masum değiliz hiç birimiz oturup da ağlamasın kimse üzerimize oynuyorlar diye.

sayfa 1605
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET