Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 418
Münferit58
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 12:28

Yabancı transferinde güya Samet Hoca oyuncu izleyecekti ona göre adam alınacaktı. Tita,Wederson,Aurelio gibi adamlar olacaktı ama şu ana kadarki transferlerin izlenip yapıldığını düşünmüyorum.Gerçi daha transfer sezonu bitmedi ama bundan sonra zor gibi.

talha58
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 12:42

Bu Galatasaray'ın rakibi de İsveç takımıydı galiba değil mi?

Bu arada kovboy abi yeni ufuklara yelken açmaya başladı. Başlıkta adı geçen oyuncu sayısı 100'ü geçmiştir galiba.

Kovboy58
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 12:47

Yerry Mina dediğim oyuncu boş değil.Onu alirsak 1 yil sonra La ligaya satariz. Brezilya liginden ise tahminim tutarsa Yerry Minadir. Klubler kupasinin gözde oyuncusuydu. Bu tahminim tutarsa cok iyi para kazaniriz 2018 'de.Bu Stoperden Şu anda Barcelonanin ilgisi var bile.

kayrakemal
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 12:50

Boşver talha58 nickli yiğido yazar yazar gider bak ben umursuyormuyum artık Aidoo gelirse Çin seddini dikmiş oluruz diye düşünüyorum ben.

Bunun yanı sıra keşke Lawal'ı alabilsek Osmanlıdan bize ilaç olur ilaç. Tamda öyle bir oyuncuya ihtiyacımız var şuanda.

Yurtsall
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 13:22

Ya kovboy Barcelona'nın bile ilgisi olan bir oyuncuya sence Avrupa'nın orta düzeyde takımları peşinde koşmaz mı ? Sen nasıl bi adamsın çözemedim ne ayaksın ya sen ? Yok seneye la ligaya satıyor bilmem napıyor şizofren misin nesin anlamadım. Evcilik oynamıyoruz kovboy. Ciddiye alan yok seni şu platformda bi git artık.

alperenfatih
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 13:32

Dün Asporda bir yorumcu Brezilya ve Meksika liginde çok yüksek ücretlerin döndüğünü, oyuncuyu ikna etmenin o kadar kolay olmadığını söylüyordu. Hatta Meksika ligi'nde premier lig seviyesinde maaşlar olduğunu iddia etti.

el muranoo
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 14:19

---erkan kaş bonservisiyle birlikte kayserispora transfer olurken kaleci tolgahan acar ile de yollar ayrılacak

kayrakemal
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 14:26

Defolsun gitsin. Tencere kapak misali ikisi birbirini tamamlar.

Tolgahan'ın kalmasını isterdim. Hocanın hemşehrisi olduğundan göndermez diyordum da yeni kalecinin alınmasıyla ve Muhammed ile yeni sözleşme uzatılmasıyla birlikte Tolgahan'ın gönderilmesi an meselesiydi. Muhammed Tolgahan abinin tırnağı olamaz ama yapacak bir şey yok. Giresun'a transfer olacak sanırım. Kulübümüzden çok karakterli iyi bir kaleci geçti deriz artık. Yolun açık olsun Tolgahan abi.

sdkara1
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 14:27

Kovboy hocam sizden öncede forumda doktor birisi vardı aynı sizin gibiydi. İnsanlar umursamıyordu sonra yazmayı bıraktı. Siz de yazmayın bence. Tahminleriniz ve yorumlarınız siz de kalsa hem sizin için hem forumun temizliği açısından iyi olur.

kayrakemal
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 14:28

Kovboy sende yol al artık. Palavralarını tek tek açıkladık hala yazıyorsun buraya. Forumu kirletmekten başka bir iş yaptığın yok. Saygı falan yok sana da. Hadi başka kapıya.

sayfa 418
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET