Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Avni Aker
1 hafta önce - Pts 17 Tem 2017, 14:14

Hocam şöyle yapalım bence, bu sene de sabret, aşk yine tek taraflı devam etsin
Forma slim fit ise eğer baktın olmuyor, 1 beden büyüğünü al, baktın yine olmuyor, geçen seneki formanın almadığın diğer renklerinden birini al, daha da olmadı, mağazadan birşeyler al

Recep ALKAN
1 hafta önce - Pts 17 Tem 2017, 14:16

Yuvamızı kurtarmak için çok fedekarlık yaptım.
Artık bir adım da karı taraftan bekliyorum

Avni Aker
1 hafta önce - Pts 17 Tem 2017, 14:22

Hocam bütün parayı gömdük zaten Kucka transferine, Kucka'nın giydiği o formanın sana ve taraftarlarımıza yakışacağını düşünüyorum

Başkan ne yapsın, iyi niyetle mücadele ediyor, biz taraftar olarak ekonomik olarak da yanında olmazsak başarı beklememiz de doğru olmayacaktır, bu sene zirveye yakın yerlerde olacağız, zirve için birkaç transfere ihtiyaç var, onun için para gerek, onun da yolu kulübümüze destekten geçiyor

Jolly Roger
1 hafta önce - Pts 17 Tem 2017, 14:28

Bu Formalarin Alis Fiyati acaba Nekadar?

Avni Aker
1 hafta önce - Pts 17 Tem 2017, 14:31

Bilmiyorum ama inşallah kulübün kazandığı firmanın kazandığından fazladır.Satış fiyatı:159TL, onu biliyoruz

Jolly Roger
1 hafta önce - Pts 17 Tem 2017, 14:36

Almanyadan Kiyas vereyimmi diye düsündüm sildim sildim sonunda yazdim

Burada 70-100€ arasinda (Satis) Fiyatlar degisiyor.

(x4TL) 280-400TL eder - Bizde 140 TL Satis =35€

Formanin Tanesi bence 20€ asagiya degildir diye düsünüyorum.
Lojistik, Iscisi, Kirasi derken acaba 1 Formadan NET Kazanc nedir diye bilmek isterdim.

Avni Aker
1 hafta önce - Pts 17 Tem 2017, 14:39

Bu durumda formalar bizde mi ucuz, Almanya'da mı pahalı pek anlaşılmıyor

Misafir e50

5 gün önce - Çrş 19 Tem 2017, 13:06

Trabzonspor'un parçalı ve beyaz forması kaç sattı!

Trabzonspor forma satışında beklenen rakamın çok uzağında kaldı.

Trabzonspor geçtiğimiz günlerde yeni transferi Kucka ile tanıttığı Parçalı formasını satışa sundu.

Bu formadan yaklaşık 1 ay önce de beyaz formasını satışa sunan Bordo Mavililer 100 bin forma hedefi koyduğu satış konusunda tam bir hayal kırıklığı yaşıyor.

2 FORMA 4700 SATTI

Beyaz formanın 1200 satıldığı öğrenilirken büyük beklenti oluşturan parçlalı forma sadece 2500 sattı.

Toplamda 4700 rakamını bulan Bordo Mavili yönetim taraftardan destek istedi.

50. yılda şampiyonluk parolası ile yola çıkan Trabzonspor’un ana forması olacak olan çubuklu formanın Ağustos ayının başında satışa sunulması bekleniyor.61saat

murat vahdet

5 gün önce - Çrş 19 Tem 2017, 13:11

İkikez Tşört aldığım ürünleri oldukça kaliteli ve sağlam bir Firma. Beğendiğiniz ürünleri Almanızı Şiddetle tavsiye ederim..

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET