Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yozgat Bulvarı [ANK ]
« önceki   123 ... 91011

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 11
Misafir 7c9

9 ay önce - Çrş 30 Ksm 2016, 22:43

Ordaki mesire alaninda fidanlar buyuyene kadar biz olmayiz zaten gamadorun ormanla ne gibi bi alakasi var anlamadim cukurda biyer 20.kati ustteki yola geliyo saka gibi

Misafir db6

6 ay önce - Cmt 11 Mar 2017, 21:46

Gamador un başka projeleri hakkında bilgisi olan varmı?

bilalpaşa

6 ay önce - Sal 14 Mar 2017, 10:41

90912 Ada'nın tamamında, Konut+Ticari şeklinde yükselecek olan Ovva Twin projesi, Özdemir İnşaat tarafından yürütülecek. Bu bölgenin ise, Ovacık bütününde kıymetli bir yer edinmesi bekleniyor. Görsel aşağıdadır.

(+)

bilalpaşa

6 ay önce - Sal 14 Mar 2017, 11:11

Gamador İnşaat'ın Yozgat Bulvarı üzerinde konumlandırdığı satış ofisinin, projenin kendi konumuyla bir bağlantısı yok. Bu yüzden, hangi proje için olursa olsun, proje hakkında bilgi aldıktan sonra o projenin ada ve parsel numaralarını alıp, sistemden kendiniz bakınız mutlaka.. Firmaların size kabul ettirmeye çalıştığı psikolojiye bürünmeyin! Sonuçta yıllar yılı yaptığınız bir birikimi değerlendiriyorsunuz, o parayı kolay kazanmıyorsunuz sonuçta. Bir de her firmanın önceden yaptığı projeleri mutlaka gezin, sizi gezdirmelerini isteyin, o projelerde oturan insanlarla konuşun, sorun onlara memnun olup olmadığını. O yüzden firmanının ne kadar fazla adette konut yaptığından ziyade, ne kadar kalifiye yani kaliteli konut ürettiğine bakmak gerekir.

Ada Parsellerin, bölgedeki konumuna bakmak için bu linki kullanabilirsiniz:

http://kentbs.kecioren.bel.tr/

GAMADOR
5 ay önce - Pts 03 Nis 2017, 13:55
Gamador Hakkında

Merhabalar,

Gamador İnşaat A.Ş. çeyrek asırlık deneyimiyle perakende sektörünün lider markası Taşpınar mağazaları ile Avrupa’nın inşaat, gayrimenkul ve yatırım danışmanlığının öncü kuruluşu İlkim Şirketler Grubu ortaklığıyla kurulmuştur.

Taşpınar A.Ş.'nin 600'den fazla çalışanı, ortalama 10.000m2'lik 25 mağazası, mobilya üretim fabrikası ve Samsung, LG, Siemens, Tefal gibi birçok markanın ana satıcılığını yapmaktadır. Toplam deneyimi 30 yılı aşmıştır.

İlkim Şirketler Grubu ise özellikle Avusturya ve Almanya'da market zincirleri, restoran zincirleri, toplamda 400'e yakın çalışanıyla güçlü bir ekonomiye sahip bir kuruluştur.

Taşpınar ve İlkim Şirketler grubunun Gamador ortaklığından önce Çakırlar bölgesinde Mebuskent başta olmak üzere Mamak, Altındağ, Etlik, Akyurt ve Kırıkkale bölgelerinde toplamda 2500 konuta yaklaşan bir tecrübesi bulunmaktadır.

Bu ortaklığın ilk projesi 2018 yılında teslimi gerçekleşecek olan 103 konutluk "Gamador Koru Evleri" olmakla birlikte bu yıl lansmanını yapacağı Gamador Bulvar projesiyle de Ankara'nın büyük temalı projeler gerçekleştiren şirketleri arasında yer alacaktır.

Ayrıca Kalecik bölgesinde Gamador A.Ş. olarak yatırım yapılmış, 2500 büyükbaş hayvanlık bir besi çiftliği kurulmuştur.

Gamador A.Ş. ve projeleriyle ilgili detaylı bilgi için 0 312 330 06 66 numaralı telefondan yada Yozgat Bulvarı üzerinde yer alan satış ofisimizi ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Gamador İnşaat Hayvancılık A.Ş.

ovacikli

3 ay önce - Pts 29 May 2017, 13:52

Mülkiyeti Belediyemize ait Ovacık Mahallesi 91837 ada 3 sayılı parselde bulunan gayrimenkulün, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun usul ve esasları doğrultusunda satışının yapılması, trampaya konu yapılması, kamulaştırma amacıyla takas işlemlerine konu yapılabilmesi, parsel üzerine kat karşılığı inşaat yapılmak üzere ihalesinin yapılması, ihale sonrasında da sözleşme veya sözleşmeler imzalanması konusunda Belediye Başkanına yetki verilmesi hakkındaki Başkanlık yazısı 01/06/2017 Perşembe günü saat 17.00'de Belediye Meclis Salonunda Haziran ayı toplantısında görüşülecektir.

ovacikli

3 ay önce - Pts 05 Hzr 2017, 15:11
RENOVA PARK OVACIK, FİYATLAR ORTALAMA 600.000 TL (2018 TESLİM)

RENOVA PARK PROJESİ
Oturma Odası :
Sıcacık bir yaşam için tasarlanmış oturma odanız keyif dolu anlarla renklenecek.
4+1 DAİRELERİMİZDE: 16.20 METREKARE
3+1 DAİRELERİMİZDE: 16 METREKARE
Mutfak :
Üstün kalite ve şıklığın birleştiği mutfağınızda ailece en en keyifli vakitlerinizi geçireceksiniz
4+1 DAİRELERİMİZDE: 21.80 METREKARE
3+1 DAİRELERİMİZDE: 22.00 METREKARE
Salon :
Şıklığı modern bir zerafetle buluşturan salonun geniş penceresinden yansıyan güneş ışığı, yaşamın sıcaklığını evinize taşıyor
4+1 DAİRELERİMİZDE: 33.10 METREKARE
3+1 DAİRELERİMİZDE: 29.20 METREKARE
Banyo :
Kalite estetik detaylarla buluşuyor.
4+1 DAİRELERİMİZDE: 4.70 METREKARE
3+1 DAİRELERİMİZDE: 3.80 METREKARE
Yatak Odası :
Her güne mutlulukla ve dinlenerek uyanacağınız huzur dolu bir atmosfer
4+1 DAİRELERİMİZDE: 16.50 METREKARE
3+1 DAİRELERİMİZDE: 16.00 METREKARE

ÇEVRE YOLUNA
Ankara Çevre Yolu
600 Metre Uzaklıkta
AVM YE
Forum Ankara AVM
300 Metre Uzaklıkta
SOSYAL TESİSE
Semerkand Kültür Merkezi
150 Metre Uzaklıkta
TESLİM TARİHİ : 2018
ODALAR : 4+1 / 3+1
BANYO : 2
METREKARE : 203 / 165

(+)

(+)

(+)

tolga ankara
3 ay önce - Sal 06 Hzr 2017, 11:21

5 HAZİRAN 2017 TARİHLİ KONUŞMA

Ankara'ya 11 yeni metro hattı geliyor!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Metropolitan Alanı Ve Yakın Çevresi Ulaşım Ana Planı projesiyle, 11 yeni metro hattı yapacak. Ankara'yı metro ağıyla örecek projeler 2038'de tamamlanacak.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in ileriye dönük uzun vadeli projelerinden olan ve 2013-2038 yılları arasını kapsayan Ankara Metropolitan Alanı Ve Yakın Çevresi Ulaşım Ana Planı projesiyle, 11 yeni metro hattı yapılacak. Metro ağı da 600 kilometreye ulaşacak.

Ankara'nın dört bir yanını metro ağıyla örecek olan projeler Başkan Melih Gökçek’in önerisiyle Gazi Üniversitesi ulaşım ekibi ve Büyükşehir Belediyesi’nin ortak işbirliği ile hazırlanacak.

Yeni ulaşım planıyla 4 etap halinde gerçekleştirilecek olan metro hatlarından 2015-2018 yıllarını kapsayan 1. etap Dikimevi-Nato Yolu-Doğu terminali, AŞTİ-Sögütözü, Forum-AKM (Etlik), Esenboğa-Gar, Gazino-Forum AVM,2018-2023 dönemini kapsayan 2. etap Sincan-Yaşamkent (toplama hattı), merkez toplama hattı, Dikmen-Gar, Siteler-Karapürçek (teleferik hattı), 2023-2028 yılları arasını kapsayan 3. etap Forum AVM-Sincan, Yaşamkent-TRT hattı olacak. 2028-2038 yılları arasında yapılması planlanan 4. etap ise Koru-Tulumtaş, Etimesgut-Kazan, Sincan-Temelli-Polatlı ve Kayaş-Elmadağ (Banliyö), Sincan-Ayaş (banliyö).

BÜYÜKŞEHİRE SUNULDU

Tüm bu ulaşım planlarının Büyükşehir Belediyesi İmar Daire Başkanlığı ile ortak yürütüldüğünü belirten Proje Koordinatörü Prof. Dr. Mahmut Özbay, projenin Başkan Melih Gökçek’e ve ilgili komisyonlara sunulduğunu ve teslim edildiğini söyledi.

Koordinatörlüğünü yürüttüğü projeyi, Grup Başkanları Prof. Dr. Metin Şenbil, Prof. Dr. Hülagü Kaplan, Yrd. Doç. Dr, Hayri Ulvi, Doç. Dr. Burcu H. Özüduru ve Dr. Abdullah Orman’dan oluşan ekip ile hazırladıklarını anlatan Özbay, toplu taşımada temel amacın güven, hızlı ulaşım ve konfor olduğunu belirtti.

Büyükşehir Belediyesi, projeyi inceledikten sonra Ulaştırma Bakanlığı’na gönderecek. Bakanlığın uygun görmesi halinde proje, Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde görüşülerek uygulamaya konulacak.

ovacikli

3 ay önce - Sal 20 Hzr 2017, 17:17

Eğitim Öğretim Yılı Kurum Yöneticileriyle Sene Sonu Değerlendirme Toplantısı (15 HAZİRAN 2017)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Işık ''İnşaat Emlak olarak Vali Beyin başkanlığında aralık ayından itibaren toplantılar yaptık. Keçiören’de 2019-2020 yılına kadar 1383 derslik Temel Eğitim yapılmış olacak. Bu derslikler sayesinde Keçiören’de tekli öğretime % 90 oranında geçmiş olacağız. Ovacık bölgesinde 40 derslikli 3 okulumuz 32 derslikli Meslek Lisesi yapılacak en ez 20 binamız ortaöğretim kurumu olacak 1 tanesi Halk Eğitim Merkezi, 2 tanesi Özel Eğitim Uygulama Okulu, Gümüşdere Yerleşkesinde Fen Lisesi, Sosyal Bilimler Lisesi, Tarım Meslek Lisesi, Spor Kompleksi ve pansiyonlarıyla birlikte bu okullarımızın ihalesi kaldı. Karşıyaka Mahallesi’ne Meslek Lisesi, Özel Eğitim Uygulama Okulu yapılacak özellikle temel eğitim için arsa bulamadığımız durumlarda sayın valimizin talimatıyla ki valimiz ortaöğretim kurumlarımızın bazılarının Ovacık tarafına taşıma kararını verdi Anadolu liselerimiz bu şekilde ortaokul ya da Temel Eğitim okullarına dönüşecek.
Tüm Eğitim Yöneticilerimize iyi çalışmalar iyi tatiller diliyorum.” şeklinde konuştu.

ovacikli

2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 12:46

ÇALKAN İNŞAAT OVACIK'TA KAZIKLARI DİKMİŞ, İNŞAAT BAŞLIYOR

ÇALKAN PLAİN CİTY 47 DAİRE

(+)

sayfa 11
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 91011
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet