Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Marşı Çalıntı (Mı) ?
« önceki   123 ... 161718 ... 232425   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 17
SERDAR OZAN
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 01:15

Can çekişen Osmanlı İmparatorlugunu dünya savasına sokarak yikilmasına sebep olan, cılgınca hayali yüzünden tam 120 bin askerimizin soğuktan donarak şehit olmasına sebep olan, savaş kaybedilince tabanları yağlayıp yurt dışına kaçan bu Enver denilen adamın hangi kahramanlığı varmış anlat da biz de bilelim tarih cahili misafir.

Misafir cf4

2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 01:16

Izmir Marşı ile Islama düşmanlıklarını kusanlar ölülerini camilere değil meyhaneye götürsünler.
Şeriat'ın kaynağı olan Kurandan dua okumasınlar, Izmir marşı okusunlar. Yoksa Münafıklık olur, samimi olmazlar.

murad_1299
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 03:43

malesef toplumda sadece müslümanim demenin Allah demenin yeterli olacağini zanneden cok kişi var,
Allah in kitabina emirlerine uyamiyorsaniz bile (bunun sonucu günahtir) bunlari küçümsemeniz veya reddetmeniz ahiretiniz için hiç de iyi olmayan şeylere yol açar (bunun sonucu Allah korusun küfürdür)
bir kardeşiniz olarak uyarmak zorundayim,
ölmeden önce tövbe edin, son nefeste imanli gitmek bu dünyadaki en büyük nimettir

asfaltt
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 04:05

Allahım ya ülkenin kurucusuna, bizim için zamanında savaş meydanında yer almış birine sevgi ve saygı göstermek bile dinden çıkmak olmuş güzel ülkemde. Allah sizi ıslah etsin. Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa

!yunus!

2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 04:30

Saygi gostermek dinden cikarmaz, ilahlastirmak dinden cikarir.

"Ataturk dilini yakar", "Ataturk olmasaydi sizde olmazdiniz" gibi soylemler yada Ataturkten yani ölmüş bir insandan medet ummak yardim istemek dinden cikarir evet.

Kaldiki bu gibi laflari edenlerin cogu dine dusman, istediginiz kadar inkar edin. Gorunen köy kilavuz istemez...

Misafir 0e5

2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 04:35

Yunus Beye %100 katiliyorum fakat bu benzer tipler azda olsa Erdogancilar arasinda da var.

Ilahlastirmak putlastirmak sirkdir.

asfaltt
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 13:54

Erdoğan olmasaydı şöyle olurduk , Erdoğan olmasa Suriye olurduk gibi laflar dinden çıkarmaz çünkü o sizin ideolojinize uygun dimi ? Hadi hadi biz sizin gerçek niyetinizi biliyoruz buraya gelip boş yapma kimsenin Atatürkü ilahlastirdigi yok. Dinden çıkarmak sizin haddinize değil büyük ihtimal namaz kılmayan ibadetleri yerine getirmeyen anca böyle lafta müslüman olanlardan birisindir

G_ünsal
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 13:56

Bir anlaşamadınız gitti.
Hep başkalarının yerine kavga ediyorsunuz, birbirinizi kırıyorsunuz.
Harcadığınız zamana, sinirlerinize, sağlığınıza yazık.

Misafir ac0

2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 14:02

Isteyen ilahlastirir kime ne? Kimse müslüman olmak ya da senle aynı dine inanmak zorunda mı? Ben goktengristim. Kime ne? Sanki inancın kanıtlı bir şey de gelip burada millete laf ediyorsun? Öte dünyadan haber taşıyorsun. Ya bu dunya da ıslam ülkelerini hali ortada öte dünya varsa ben zaten arapça konuşulan bir cennette olmak istemem.

asfaltt
2 ay önce - Pts 17 Tem 2017, 14:16

G_unsal kardeşim gerçekten ben kimseyi kırmak istemem zaten iki tarafı da seven birisiyim Atatürkte benim değerimdir şimdiki Cumhurbaşkanımızda. Ancak şu an güçlü olmanın verdiği şey ile diğer tarafın değerlerine her gün saldırılırsa ben ona karşı çıkarım. Lafta milli birlik diyoruz ancak milli birlik lafı sadece ak partililer arasındaki birlik mı hayır. Ak parti Mhp Chp hepsinin içinde bulunduğu birliktir. Bunun içinde herkesin birbirinin değerine saygı duyması gerekir. Yoksa birlik falan olmaz

sayfa 17
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 161718 ... 232425   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET