Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Misafir b80

1 yıl önce - Pts 17 Tem 2017, 02:37

Edirne'ye yapılacak havaalanı Edirne civarının makus talihini değiştirir vize duvarlarına hapsedilmiş Trakya'yı canlandırır ticaret ve turizm canlanır ufacık kıvılcım ormanı yakar unutmayın boşvermek evlatlarınız ve neslinize İHANETTİR*****

omer1759
2 hafta önce - Prş 30 Ağu 2018, 16:27

İstanbul Yeni Havalimanı'nın açılmasına yaklaşık iki aylık bir süre kalmışken bu başlığa yazma gereksinimi duydum. Özellikle Yeni Havalimanı açılınca ulaşım konusu sıkıntılı bir hâl alacak. Hele bir de Edirne'den Kırklareli'nden gidecekler için ulaşım zorlaşacak. Belki de yolcular Yeni Havalimanı'na ulaşabilmek için bilet fiyatından daha fazla harcama yapacaklar. İstanbul'un Silivri ilçesi için de Çorlu Havalimanı daha kullanışlı olacaktır. Bu yüzden Çorlu Havalimanı'ndan yurtiçi ve yurtdışı uçak seferleri başlatılmalıdır. Trakya'nın 3 ili ve İstanbul'un Silivri ilçesini de katarsak talep konusunda sıkıntı olmayacaktır. Çorlu Havalimanı'nın pisti büyük uçaklar için (Boeing 747, Antonov 124, Airbus a330 gibi) bile yeterliyken bu havalimanının (Pegasus Ankara uçuşları dışında) sadece acil iniş ve yakıt ikmali gibi sebeplerle kullanılması gayet üzücü. Eski ulaştırma bakanının bu konuda daha önce bir açıklaması olmuştu fakat somut bir adım gelmedi. THY'den bu konuda bir adım beklerken Çorlu Havalimanı'nı uçuş listesinden kaldırmaları da ayrı bir konu.

dubişler
2 hafta önce - Prş 30 Ağu 2018, 23:24

Çorlunun hiç şansı yok. Sebebi Marmara bölgesini istanbulun hindarlantı olarak düşünmüşler hava ulaşımında. Bursa Kocaeli ve diğer büuük şehirler hava ulaşımında yok sayılırken Çorlu için bence kendinizi yormayın derim. Bursayadan otoyol köprüye 91 lira ver Sabihaya git diyorken Çorlu KMO bağlantısı açılınca İNA ya ulaşımda avantajlı olacak...sizden daha kötüleri var canınızı sıkmayın..

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM